Coolbeti boss: kasiino ja pokker aitasid meil koroonakriisis ellu jääda
  • Jokker.ee
  • 06.08.2020
  • 0

Coolbeti boss: kasiino ja pokker aitasid meil koroonakriisis ellu jääda

Coolbeti boss ning spordiennustuse elav legend Jan Svendsen (pildil) andis oma viimases blogipostituses teada, et koroonakriis keeras elu firmas küll pahupidi, kuid pääseti siiski kardetust kergemalt ning ühtegi töötajat ettevõte koondama ei pidanud. 

"Me oleme spordile keskendunud ettevõte, kuid pole harjunud sellega, et maailma suurimad spordisündmused on Vene ja Ukraina lauatennis ja Fääri saarte jalgpall, "kirjutas Svendsen ning lisas, et koroonakriisis kaotas ettevõte küll umbes kaks kolmandiku spordikäibest, kuid oleks võinud minna ka palju hullemini. Põnevate pakkumiste ja uute (peamiselt e-spordile suunatud) kampaaniatega suudeti siiski teatav osa oma käibest päästa. 

"Seega polnud meil muud valikut, kui pöörata oma tähelepanu pokkerile ja kasiinole. Viimastel kuudel oleme lisanud palju uusi mängude pakkujaid ja nüüd on meil ka tippkvaliteediga kasiino, mis ei jää kellelegi alla. Oleme rahul ka iPoker võrgustikuga ning tänu privaatturniiridele oli meil 4 korda rohkem pokkerimängijaid kui tavaliselt," jätkas Svendsen. 

Coolbeti šeffi sõnul hoiti kokku ka kulusid ning pääseti koondamistest. "Coolbeti moto on lihtne - kanna hoolt oma klientide ja töötajate eest ja aktsionärid on õnnelikud," rõhutas Svensen.  

Täispikka blogipositust, kus kirjutatakse ka uuest Coolbeti tegevjuhist ja muust põnevast, saad lugeda Coolbeti lehel

SB 767x420.png
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5