Nüüd ka Coolbetis: Mängi ilma kontot omamata!
  • Jokker.ee
  • 14.04.2020

Nüüd ka Coolbetis: Mängi ilma kontot omamata!

Nüüdsest saab ka Coolbetis mängida ilma kontot omamata ning teha koheseid sisse- ja väljamakseid oma pangakontole!

Tegemist on erakordselt lihtsa lahendusega, mida pakuvad ka mitmed teised Eesti parimad online-kasiinod. Kõik tehingud teostatakse läbi Trustly, mis on Euroopa juhtiv veebimaksete pakkuja.

Kohe, kui oled mängimise lõpetanud, siis salvestatakse raha Sinu mängukontole ja saad seda uuesti kasutada järgmine kord sisse logides.

Peale registreerimist läbi Maksa Sisse & Mängi funktsiooni on võimalik lisada e-maili aadress ja parool, mis võimaldab logida järgmisel korral sisse ja parooli, et saaksid järgmine kord sisse logida ilma sissemakset tegemata. Järgmine kord, kui Coolbeti külastad, on võimalus 1) logida sisse e-maili ja parooiliga või 2) teha uus sissemakse Maksa Sisse & Mängi funktsiooniga.

Juhul, kui Sul on juba Coolbeti konto olemas, saad samuti kasutda Maksa Sisse & Mängi funktsiooni ning peale sissemakset oled enda kontole sisse logitud. Kui sissemakse on edukas ja kõik Sinu andmed on korrektsed, siis nimi, aadress ja pangakonto, millega Sa oma Coolbeti konto tegid, kinnitatakse automaatselt.

Seega Coolbetis mängimine on nüüd lihtsam kui kunagi varem!

SB 446x250.png

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5