LIVE-VIDEO: Milline muna koorub esimesena? Coolbetis algas enneolematu show!
  • Jokker.ee
  • 12.04.2020
  • 0

LIVE-VIDEO: Milline muna koorub esimesena? Coolbetis algas enneolematu show!

Reedel alustas Coolbet ühes Kesk-Eestis farmis põnevat mängu "Hatch" (haudumine), milles saavad kaasa lüüa kõik ettevõtte kliendid üle maailma!

Farmi on paigutatud Coolbeti inkubaator, kus on 30 muna. Võistlus käib selle peale, milline tibu koorub esimesena ning loomulikult saab selle peale ka panustada. Õige vastus toob panustamise avades raha 28-kordselt tagasi, kuid panuseid saab teha ka näiteks TOP2/TOP3-le või paaris/paaritule.

Pane tähele, et ükski valitud muna pole inkubaatorisse asetamisel vanem kui 10 päeva ning inkubaatoris hoitakse ideaalseid tingimusi. Alates seitsmendast päevast hakatakse munadesse sisse vaatama, peale 18 päeva lõpetatakse munade igapäevane keeramine. Keskmine tibude haudumisprotsess kestab 21 päeva. 

VAATA OTSEPILTI!

NÜÜDSEST SAAVAD UUED MÄNGIJAD 25 TASUTA KEERUTUST KONTO AVAMISE PUHUL! 

1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile

3) Coolbet annab Sulle 25 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker