Kõigest 90 sendiga riskinud Eesti spordiennustaja sai ulmelise võidu
  • Jokker.ee
  • 28.10.2020

Kõigest 90 sendiga riskinud Eesti spordiennustaja sai ulmelise võidu

Teisipäeva, 27. oktoobri õhtul sai üks Eesti klient Coolbeti ajaloo suurima spordiennustuse võidu, tehes kõigest 90 sendist 98 099 €!

Kuidas see üldse võimalik on? Tegemist oli 12 valikust koosneva mitmikpanusega (ehk komboga) jalgpallile. Mitmikpanus tähendab, et võidu korral korral korrutatakse omavahel kõikide sündmuste koefitsiendid, kuid üheainsa vale ennustuse korral kaotab kogu pilet. 

Piletit vaadates hakkab silma, et ühtegi ulmelist koefitsienti valikus ei olnud, kõrgeim oli 4,70. Samuti panustati eranditult vaid UEFA Meistrite Liigale ning Inglise jalgpallile, mis tähendas, et tegemist oli igas mõttes loogiliste ja populaarsete valikutega. 

Kuid see pole veel kõik! Teatavasti on Coolbetis võimalik teiste mängijate panuseid kopeerida, mida kasutas teiste seas üks Norra klient. Uskumine eestlase valikusse võimaldas sel norralasel kõigest 46 sendise panusega pea 50 000 eurot võita!

cb.jpgCoolbeti imeline võidupilet

Panusta Coolbetis Euroopa jalgpallile!

Eesti parimate koefidega Coolbeti kihlveokontor pakub uutele klientidele erakordselt head diili.

Kui panustad kolmapäeva õhtul toimuvas vastasseisus sellele, et Juventus alistab normaalajal Barcelona ning nii ka läheb, siis saad oma raha koguni 35-kordselt tagasi!

Olgu igaks juhuks mainitud, et Coolbet hindab Juventuse ja Barcelona võiduvõimalusi üsna võrdseks, kuid Itaalia klubi mängib siiski kodus. Vaata ka kõiki teisi Coolbeti jalkakoefe!

Pea meeles, et panuse peab tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi (tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega). Panus tuleb kindlasti tüübile 1x2. Panuse kinnitamiseks tee linnuke piletil olevasse "Võimendatud koef" kasti.

Lubatud on kuni 1-eurone panus Juventuse võidule, mis peab olema esimene Sinu poolt tehtud panus pärast konto avamist. Sõltumata sellest, mis koefitsent on Coolbeti veebilehel/ennustuspiletil välja toodud, arvestatakse Sinu panuse puhul Juventuse võidu koefiks 35.0. Juhul, kui Juventus võidab, lisab Coolbet võidetud summa Sinu kontole neljapäeval kell 12:00. Sellele rahale ei kehti läbimängimise nõudeid. 

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodi (26.-28. oktoober kuni kell 21:45) jooksul. Hiljem võid kasutada ka teisi fantastilisi Coolbeti liitumisboonuseid. 

Coolbet boonused.jpg

Pööra tähelepanu ka teistele Euroopa vuti eripakkumistele Coolbetis!

1) 5% suurem võit üksikpanusega

Iga päev kell 10:00 avaldab Coolbet ühe päeva mängu, millele saab panustada 5%-lise võimendusega (võitva panuse korral saab mängija 5% suurema võidu). Koefitsiendid on niigi väga head ning suure tõenäousega on valikus just mõni Meistrite Liiga mängudest. 

2) 10% suurem võit kombopanusega

Tee vähemalt 10-eurone mängueelne kombopanus (vähemalt kaks valikut) ühel nädalal toimuvatele Meistrite ja/või Euroopa Liiga mängudele ning lisa panusesedelile 10% võiduvõimendus. See tähendab, et võitva panuse korral saab mängija koguni 10% suurema võidu. 

3) Võida tasuta live-bet

Vasta siin kuuele küsimusele Meistrite Liiga mängude kohta (kahe-kolme valikvastusega ennustused) ning kui paned neist vähemalt 5 vastast pihta, saad järgmiseks esmaspäevaks 10-eurose tasuta live-panuse. 

4) SAA tasuta live-bet
Samuti võid saada ühe tasuta live-beti ka päris niisama! Selleks: 
- Liitu pakkumisega, sisestades boonuskood, mille leiad siit. Korraga saab olla vaid üks aktiivne spordiboonus. 
- Tee livebetis vähemalt 25 € väärtuses üksikpanuseid Meistrite Liiga ja/või Euroopa Liiga mängudele, min koefiga 1.50. Arvesse lähevad ainult panused, mis on tehtud päris rahaga.
- Kui Sinu panus(te) tulemused on otsustatud, siis saad Tasuta Livebeti automaatselt.
- Tasuta livebet kehtib kuni pühapäevani.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5