Coolbeti spordiennustus sai aasta parima mobiilitoote auhinna!
  • Jokker.ee
  • 06.02.2019
  • 0

Coolbeti spordiennustus sai aasta parima mobiilitoote auhinna!

Meenutame, et mullu detsembris kuulutati välja maineka International Gaming Awards (IGA) selleaastased nominendid, kellest läks Coolbet jahtima koguni nelja auhinda.

Nüüdseks võime kinnitati, et üks rasvane kala õnnestus 4. veebruaril toimunud auhinnagalal ka välja õngitseda - nimelt valiti Coolbet aasta parimaks mobiilse sporditoote kategoorias! Kohtunikele avaldas muljet Coolbeti toote innovatiivsus ja kasutajasõbralikkus, mida ka paljud ettevõtte kliendid kiitsid. Samuti tõsteti esile toote kõrget kvaliteeti.

10 TASUTA KEERUTUST KONTO AVAMISE PUHUL TÄIESTI NIISAMA
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

UK-s paiknev IGA on viimased 12 aastat tunnustanud parimaid tegijaid hasartmängude valdkonnas. Auhinnale läksid Londonisse järele Coolbeti juhtfiguurid Knut Thjømøe ja Anders Karlsen.

"Me lähtume kõikides oma tegevustes küsimusest, mida meie kliendid tahaksid? See lihtne küsimus hoiab meid motiveerituna, et kogu aeg areneda ja olla paremad, kui olime eile. See auhind kinnitab meile, et liigume õiges suunas ning oleme äärmiselt uhked, et meid nii kõrgelt tunnustati," kirjutas Coolbet oma blogis.

2016. aastal käivitatud Coolbet on saanud oma lühikese eksistentsi jooksul palju tunnustust. Võidetud on nii International Gaming Awards'i "Aasta Start-up 2017" tiitel, kui ka Euroopa vanima panustamisajakirja TIPS priis “2018. aasta parimale kihlvekontorile". Mullu juunis avas Coolbet oma veebilehe Islandil ning augustis saadi täis 100 000 klienti

Coolbeti kasutajasõbralikkus, ägedad üritused, suurepärased promod ning ülimagusad koefitsiendid on teinud ettevõttest ühe tõsiseima tegija ka Eesti turul. Kuna Tallinnas asuvas peakontoris pakutakse tööd enam kui 70-le inimesele ning teenindatakse ka kümneid tuhandeid Põhjamaade mängijaid, on Coolbet korraliku maksumaksjana Eesti riigile väga kasulik ettevõte.  

Coolbet teenis nominatsiooni veel kolmes kategoorias, kus ei õnnestunud sel korral küll võitjaks tulla: 
- In-Play spordipanustamise firma
- Aasta mobiilioperaator
- Aasta spordipanustamise operaator

Lisaks Coolbetile teenisid ühe auhinna ka Eestis Betsafe'i kaubamärgi all tegutsev Betsson Group, Unibeti haldav Kindred Group ning maailma suurim pokkerituba PokerStars.

VALI ÜKS KAHEST BOONUSEST: 100% KUNI €150 VÕI €20 RISKIVABA PANUS + TASUTA SPINNID
1) Pärast konto avamisele järgnenud 10 tasuta keerutust vali Coolbeti spordiennustuses Sulle sobiv boonus:
- 100% kuni €150 boonuskoodiga COOL150 See tähendab, et tehes 150-eurose deposiidi (maksimaalne vajalik deposiit), saad koheselt 150 eurot boonust. 
- Maksa sisse €20 kasutades boonuskoodi CB20. Saad €20 riskivaba panuse ja 50 keerutust slotimängus Fairytale Legends: Red Riding Hood.
2) Boonus kantakse Sinu arvele ning Sa võid seda vabalt kasutada, kuid enne väljamakse teostamist tuleb see nõutud arv kordi läbi mängida. 
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker