Mainekas Norra panustamisajakiri valis Coolbeti parimaks kihlveokontoriks
  • Jokker.ee
  • 20.04.2018

Mainekas Norra panustamisajakiri valis Coolbeti parimaks kihlveokontoriks

Mainekas Norra panustamisajakiri TIPS viis läbi põhjaliku iga-aastase kihlveokontorite hindamise ning kroonis võitjaks Eestis tegutseva Coolbeti, kes teenis kõrgeima hinnangu pea kõikides kategooriates. 

Tips on üks vanimaid panustamisajakirju maailmas (asutatud 1947) ning nende hinnangud on alati väga põhjalikud. Kuigi vaatluse alla on võetud peaasjalikult Norra turul tegutsevad või Norra mängijate seas populaarsed kihlveokontorid, võime kohata selleaastases edetabelis ka mitmeid Eestis tegutsevaid saite - nii on näiteks Unibet teine ning Betsafe neljas.

Mitmed maailma tuntuimad tegijad nagu William Hill ning Pinnacle ei pääsenud sel aastal isegi esikümnesse, kuid tuleb arvestada ka sellega, et testimisel on peetud suuresti silmas just Norra mängijate mugavusi ning maailma suurimad tegijad on kaotanud oluliselt punkte näiteks sel põhjusel, et ei paku norrakeelset kliendituge.  Sellest hoolimata oli Norra riiklik hasartmängukorraldaja Norsk Tipping alles 16!

Hinded Coolbetile: 
1. Veebilehe kasutusmugavus (10/10)
2. Deposiidid ja väljamaksed (10/10)
3. Koefid ja mängude valik (18/20)
4. Tagasimakse protsent (18/20)
5. Klienditeenindus (9/10)
6. Vastutustundlik mängimine (9/10)

"Usume, et oleme selle positsiooni välja teeninud, kuna oleme näinud tohutult palju vaeva, et näha ennast läbi kliendi silmade ning andnud parima, et pakkuda klientidele täpselt seda, mida nad tahavad," kirjutas Coolbeti asutaja Jan Svendsen oma blogis. "Coolbet on esimene kihlveokontor viimase 10-12 aasta jooksul, kes on pannud peamise rõhu just spordiennustusele. Viimaste aastate normiks on olnud kasiinolehtede loomine, millel suur rõhk turundusel ning klientide ostmine läbi partnerlehtede. Meie tahame, et meie toode räägiks enda eest ning meelitaks omale kasutajaid tänu headele koefidele, tarkvarale ning personaalsele teenindusele," lisas Svendsen. 

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5