Coolbet jahib nelja mainekat auhinda
  • Jokker.ee
  • 06.12.2018
  • 0

Coolbet jahib nelja mainekat auhinda

Äsja anti teada maineka International Gaming Awards (IGA) selleaastased nominendid ning suurt kala lähevad taas püüdma ka Eestis tegutsevad ettevõtted!

Suurimad ambitsioonid on nendest Coolbetil, keda teenis nominatsiooni koguni neljas kategoorias:
- In-Play spordipanustamise firma
- Aasta mobiilioperaator
- Aasta mobiilne sporditoode
- Aasta spordipanustamise operaator

Väikesel, kuid väga ambitsioonikal ning innovaatilisel ettevõttel on läinud sel aastal väga hästi. Aprillis andis maailma üks vanim panustamise ajakiri TIPS Coolbetile "Aasta Spordiennustuse Operaatori" tiitli. Juunis avas Coolbet oma veebilehe Islandis ning augustis saadi täis 100 000 klienti

"Me oleme vastamisi oma ala suurimate nimedega ning juba finaali jõudmine on suur au. Võime öelda, et oleme hästi kõvasti tööd teinud või siis on lihtsalt vedanud. Kuid kõige tähtsam on see, et kõik see on võimalik just tänu Teile, meie klientidele, kes usuvad meie brändi ja tootesse", tänas ettevõtte turundusjuht Ervin Järvelepp.

Coolbet suur.jpg
Lisaks Coolbetile teenisid nominatsioone ka Eestis Betsafe'i kaubamärgi all tegutsev Betsson Group ning Unibeti haldav Kindred Group, niisamuti ka maailma suurim pokkerituba PokerStars.

Kui eelmisel aastal ühtegi võitu meie firmadele ei tulnud, siis näiteks tunamullu läks väga hästi nii Coolbetil kui Unibetil: esimene pälvis aasta Start-Up ning teine Aasta Bingotoa auhinna. See on suur tunnustus ka Eestile, sest Coolbeti peakontor asub Eestis ning pakub tööd enam kui 80 inimesele, Unibeti pokkeri-ja bingotarkvara on aga arendatud välja Eesti firma Relax Gaming'u poolt. 
 
Mainekas auhinnagala toimub järgmise aasta 4. veebruaril Londonis. 

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker