Catlin Müüri võit andis viiele spordiennustajatele kolossaalse kasumi!
  • Jokker.ee
  • 18.04.2019

Catlin Müüri võit andis viiele spordiennustajatele kolossaalse kasumi!

Heast võimalusest panustada läbi Coolbeti eile alanud turniiripokkeri Eesti meistrivõistluste tulemustele haarasid kinni mitmed spordiennustajaid, kes teenisid kohe esimesel päeval ka ülisuure kasumi!

Naisteturniiril triumfeerinud Catlin Müüri (pildil) võidu tõenäosust hindas Coolbet enne turniiri algust kõigest ühele 150 vastu. Seda hoolimata tõsiasjast, et just Catlin on tuntud ühe edukaima naisteturniiride spetsialistina Eestis. 

Kas kihlveokontor pani koefidega tõepoolest puusse või tehti "viga" nimme, et panustajaid ahvatleda? Ettevõtte suuromanikust spordiennustuse korüfee Jan Svendsen on oma blogides ju korduvalt kirjutanud, et kihlveokontorid eksivad koefide määramisel päris sageli ning heade spordialaste teadmistega mängijad on suutelised seetõttu pikemas plaanis raha teenima. Samas tuleb ikkagi arvestada, et ka keskmise fieldiga pokkeriturniiri võitjale panustamine on sisuliselt loteriipileti ostmine.  

cb.jpg

Catlini edukas mäng polnud tulus ainuüksi naisele endale, vaid ka viiele Eesti spordiennustajale. Ettevõtte Eesti haru juhi Samir Abdurahmanovi sõnul oli suurim Catlini võidule tehtud panus 13 eurot, mis tähendas koguni 1937-eurost puhaskasumit. "Kuigi saime rahaliselt suure kahjumi, maksame võidud väga hea meelega välja ning meile tekitas suurt rõõmu asjaolu, et pokkerifännid on järjest enam võtmas osa meelelahutuslikust panustamisest turniiridele," kommenteeris Samir.  

Üheks Catlini võidult korralikku kasu lõiganud spordiennustajaks oli ka Hannes "Maheaatom" Namsing, kes pani ise mängu 3,54 eurot. "Ma tegelen spordiennustusega küll igapäevaselt, panustades peamiselt vutile, kossule ja hokile, kuid pokkerile pole vist kunagi elus ühtegi panust teinud. Pisikese beti (ainult) Catlinile tegin kolmel põhjusel - esiteks naljaviluks, teiseks põhjusel, et oleme üsna head sõbrad ja elame ikka üksteise tegemistele kaasa ning kolmandaks ka seetõttu, et koefitsient oli tõesti väga magus. Kui hommikul ärkasin, leidsin oma messengerist päevakangelase sõnumi "Palju õnne, sa võitsid 500 eurot!" naeris Hannes. 

Eesti meistrikad jätkuvad ning Coolbetis saab panustada ka tänasele tiimi- homsele rahva- ning pühapäeval algavale põhiturniirile. Niisamuti saab ennustada ka Pot Limit Omaha tulemusi. Kliki siia, et avada Coolbeti EMV-le panustamine

Loe siit, miks Coolbet üldse pakub panustamist pokkerile ning mille põhjal koefid koostatakse

Coolbet suurvõit.jpgTähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5