EMV 2019 on alanud: Eesti naistemeistriks tuli Catlin Müür!
  • Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
  • 18.04.2019

EMV 2019 on alanud: Eesti naistemeistriks tuli Catlin Müür!

17. aprilli õhtul algasid 2019. aasta pokkeri Eesti meistrivõistlused (EMV), mille esimese, vaid õrnemast soost mängijatele mõeldud 70-eurose sisseostuga No Limit Holdem turniiri võitis Catlin Müür (pildil). 

825 eurot teeninud Catlin näitas terve turniiri vältel talle omast julget ning agressiivset mängu, mida toetas ka suurepärane kaardijooks. Viimase nelja konkurendi elimineerimiseks kulus seejuures kõigest seitse jaotust!

Catlinit võib nimetada julgelt üheks Eesti edukaimaks naisteturniiride spetsialistiks, sest nendel on ta säranud juba aastaid. Mullu võitis ta kaks Eesti Naiste Pokkeriliiga live-etappi järjest2017. aastal tuli aga Eesti pokkerimeistriks Pot Limit Omaha Hi-Lo mänguformaadis

Tšempionile järgnesid Leanika Järve ja Maili Tannbaum, kes teenisid vastavalt 560 ja 400 eurot. Ka nemad on tuntud tegijad: Leanika võitis näiteks 2017. aastal Paf Live Marine Cup põhiturniiri, Maili tuli aga samal aastal koos Mati Pirniga Eesti meistriks paarismängus

2428-eurose auhinnafondiga EMV naisteturniiril osales 41 mängijat, mis jäi küll eelmisele kahele aastale napilt alla, kuid siis oli ka osalustasu väiksem. Tiitlivõistlusi korraldava Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) juhatuse liikme Tanel Reisi sõnul moodustasid enamuse mängijatest teada-tuntud tegijad, kes jahtinud tiitleid juba aastaid. 

Olybet Bänner.jpg

Naisteturniiril toimunud sündmusi koos fotodega saad näha Jokker.ee live-blogi lehel. Kõiki Eesti pokkerimeistreid läbi aegade vaata aga siit.

Eesti meistrivõistlused pokkeris 2019
€70 No Limit Holdem naisteturniir (41 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Catlin Müür - 825
2. Leanika Järve - 560
3. Maili Tannbaum - 400 
4. Heike Tamm - 290 
5. Mirjam Jalak - 193 
6. Siiri Saar - 160 

Naisteturniiriga samaaegselt algas ka meistrivõistluste kalleim, 1000-eurose sisseostuga No Limit Holdem High-Roller. Võistlust alustas 30 mängijat ning avapäeva järel püsib konkurentsis kuus parimat Madis Palmi juhtimisel. Võitja selgub täna hilisõhtul.  

Niisamuti toimub neljapäeval EMV tervituspidu ning viiakse läbi meeleolukas võistkondlik turniir, mille finalistid selgusid netipokkeris juba veebruaris alanud eelvooru käigus. 11 turniirist koosnevad tiitlivõistlused toimuvad 16-ndat korda ning viiakse läbi Olympic Park kasiinos. 

Paf Bänner.jpg

Artikli foto: Kairit Leibold

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5