Täna öösel selgub esimene selleaastane Eesti pokkerimeister!
  • Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
  • 17.04.2019

Täna öösel selgub esimene selleaastane Eesti pokkerimeister!

17. aprilli õhtul algavad Olympic Park kasiinos 11 päeva vältavad turniiripokkeri Eesti meistrivõistlused (EMV). Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidav pokkerifestival toimub juba 16-ndat korda. 

Meistrivõistlused avab 1000-eurose sisseostuga No Limit Holdem High-Roller, kuhu oodatakse Eesti absoluutset pokkeriparemikku. Kell 18:00 algaval võistlusel pääseb koheselt laudadesse kuni 60 kiireimat ning alustatakse 15 000 stardipunktiga. Festivali kõrgeima osalustasuga turniiri tšempion selgub homme mängitavas finaallauas.  

Samaaegselt saab stardipaugu 70-eurose sisseostuga EMV naisteturniir, mis toimub samuti kuni kuuel laual. Kuna naisteturniir mängitakse täna öösel lõpuni, saab selle võitjast ühtlasi esimene 2019. aasta ametlik Eesti pokkerimeister. 

Festivali ametlik avapidu viiakse läbi neljapäeval, mil selgub ka võistkondliku turniiri võitja. Reedel-laupäeval on tiitlivõistlused eeldatavalt enam kui 600 osalejaga rahvaturniiri päralt, pühapäeval algab aga EMV tähtsaim, 350-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniir. 

Meistrid selgitatakse ka 8-game’is ning populaarsetes No Limit Holdem Heads-Up, No Limit Holdem 8-max Knock-Out, Pot Limit Omaha 6-max ja No Limit Omaha High-Low 8-max mänguformaatides. Traditsiooniliselt on kavas paarismäng, heategevuslik turniir ja freeroll ETPF-i liikmetele. Turniirivõitjaid ning möödunud aasta parimaid Eesti pokkerimängijaid autasustatakse 27. aprillil toimuval auhinnagalal. 

EMV 2018 kava.jpg
Üldränkingu kolme parimat ETPF-i kuuluvat mängijat ootavad karikad ning turniiripiletid 1500 euro väärtuses. Sel aastal on uuendusena kavas ka võistlus liikmesklubidele ning kõikide rahva- ja põhiturniiri online-kvalifitseerujate vaheline, korralike lisaauhindadega Last Longer. 

ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi julgustab kõiki pokkerihuvilisi föderatsiooniga liituma, sest see tähendab nii hulka lisahüvesid kui annab ka hea võimaluse ise Eesti pokkerielu kujundamisel kaasa rääkida. „Liituda saab nii läbi liikmesklubide kui ka eraisikuna. Kõikide sel aastal liitunud uute mängijate vahel loositakse välja uhke Unibeti AEGAON käekell,“ sõnas Tanel. 

Festivali tähtsamaid turniire saab jälgida reaalajas meie lehel, põhiturniiri finaali aga telelauas. „EMV on kogu Eesti pokkerimängijate pidu ning mängima on oodatud kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid. Turniiripokker on üks väheseid alasid, kus Eesti meistritiitli võib võita sisuliselt igaüks ning mängulauda võivad istuda kõik, kes sisseostu tasuvad. Ootame aktiivset osavõttu!“ lõpetas Tanel. 

Loe kindlasti ka KÜMNEST OLULISEST ASJAST, mida iga EMV-l osalev mängija võiks teada!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5