Paf Live Marine Cupil tegid ilma naised
  • Jokker.ee
  • 05.10.2017

Paf Live Marine Cupil tegid ilma naised

29. septembril väljus Tallinna sadamast kruiisilaev, mille pardal peeti järjekorras juba kuuendat pokkerikruiisi Paf Live Marine Cup. Seekord olid iseäranis edukad naismängijad.

Kui möödunud aastal viis Paf pokkerimängijad Venemaale, siis sel aastal naasti üritusega Skandinaaviasse. Paf Live Marine Cup tõi Stockholmi marsruudil tiirutavale Baltic Queenile pea 200 pokkerihuvilist ja nende kaaslast, kellest koguni 100 alustasid ka 150-eurose sisseostuga põhiturniiri.

Turniir algas õhtul kell 19.00 ning esimesse mängupäeva mahtus 10 taset. 11-tunnise mängu järel oli konkurentsis 18 parimat, kes jätkasid turniiri järgmisel õhtul. Auhinnafond 16 050 eurot jagunes 14 parima vahel, kusjuures esikohale oli ette nähtud umbes 4500 eurot.

Pärast kurnavat mängu otsustas esikolmik omavahel sõlmida kokkuleppe, mille kohaselt jagati raha võrdselt, jättes esikohale võidukarikas ning 450 eurot. Lõppmängust väljus võidukana Leanika Järve, kelle saagiks oli kokku 3450 eurot. 2. kohale jäänud Ott Mängel ning 3. koht Christel Piller leppisid mõlemad 3000 euroga.

Lisaks nimetatud mängijatele mahtusid finaallauda veel Jaanus Veste, Ants Aidla, Tom Ahlberg, Oliver Luhaoja, Mikko Antero Pekkala ja German Tuisk.

Vaatamata sellele, et enamikule lõppes reisi esimene päev varahommikuni pokkerilauas või diskoteegis maid jagades, ei olnud kruiisiliste jaks järgmiseks päevaks raugenud. Täis tulid ka kõik 70-eurose sisseostuga kõrvalturniiri lauad. Selle turniiri võitjaks osutus Soome mängumeeste esindajana Rami Jylhä, kellele kuulus 1760 eurot. Meie mehed Alar Neemsalu ja Tauno Pajula jäid vastavalt teiseks ning kolmandaks, teenides 1300 ning 950 eurot.

„Melu ja fiiling olid vägevad,“ kiitis Pafi juht Allar Levandi. Ühtlasi lubas mees ainuüksi selle tõttu, et kõik pokkerimängijad on nii lahedad, võtta Pafi pokkerikruiisi korraldamise kindlasti ette ka 2018. aastal.

Üritusest valmis ka meeleolukas fotogalerii, millega saab tutvuda Pafi Facebooki lehel

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5