Naisteturniir


1. koht Catlin Müür 825€

 • savikoti
1. koht Catlin Müür 825€
Catlin Müür, EMV naisteturniir, võitja

Ajalooline meistrivõistluste turniir - kus enne olete näinud, et turniir, kus on alles 5 mängijat lõpeb 7 käega!!


Täname jälgimast ja homme jälle uued uudised.


2.koht Leanika Järve 560€

 • savikoti
2.koht Leanika Järve 560€
Leanika Järve

andis Leanikale ( ) flopist mastitõmbe ning topppaari - pole paha? Siiski oli Catlin taaskord tabanud lauda paremini, nimelt flopanud ühe neist lugematutest ridadest täna oma -ga. Turnist mindi allin ja river ei muutnud midagi.


Nett kadus hetkeks

 • savikoti
Miks viimased postitused nii lühikesed olid? Aga seepärast, et nett kadus minutiks ning selle aja jooksul oli blogi väljakukkumistele juba jalgu jäänud!

3. koht Maili Tannbaum 400€

 • savikoti
3. koht Maili Tannbaum 400€
Maili Tannbaum
Leanika hävitab Maili flopatud 101010 KQ-ga flopates omakorda rea. Maja ei tule ja HU on tõsiasi.

4.koht Heike Tamm 290€

 • savikoti
4.koht Heike Tamm 290€
Heike Tamm
Iga käsi kukub keegi. Heike 44 Catlini 108s vastu muidugi ei saanud.

Juubeliturniir

 • savikoti
Juubeliturniir
Mirjam Jalak

Täna peaks selguma arvult 10. Eesti naiste pokkerimeister. Allesjäänutest ainsana on seni lives võitjaks tulnud Heike. Onlines on sellega hakkama saanud ka Mirjam, kes just hetk tagasi sai turnis Catlini allini, omades käes ! Ometigi oli Catlinilt call kiire tulema - oli tal ju käes ! Ning nagu juba täna tavaks saanud - river .


Kohe hakkab juhtuma

 • savikoti
Maili on ülishort, aga Catlin ei anna talle mingitki võimalust alla allini mängu siseneda. Paar kätt veel...

Chipcount

 • savikoti

Catlin Müür 185000 119000
Leanika Järve 103000 0
Heike Tamm 44000 0
Mirjam Jalak 39000 4000
Maili Tannbaum 38000 0

6. koht Siiri Saar 160€

 • savikoti
6. koht Siiri Saar 160€
Siiri Saar

Hetk enne pausi langeb Siiri Catlini ohvriks. Või kuidas teisiti nimetada Qj-ga Q9 vastu väljakukkumist?

Tõsi küll allin mindi turnist kui laual ilutsesid KJ108. Riveri J andis Siirile veel lisa kuid mitte piisavalt, et rida biitida.


Olemas!

 • savikoti
Olemas!
Mariliis Elmik
Kogu turniiri vaikselt läbinud Mariliis Elmiku A9 peab alla vanduma Mirjami 88-le ning sellega on kõik allesjäänud kindlustanud endile 160€ valuraha.


Mullikas algab

 • savikoti
Mullikas algab
Leone Kala
8. koht Leone Kala. Väljavõtja ei keegi muu kui Catlin.  Võidukäsi 44 vs AKs. Võitja kommentaar: "Muidugi ma võitsin, olin ju ees!" (50,98 vs 48,53 - tõepoolest).

Nagi?

 • savikoti
Nagi?
Avastasime Coolbeti Jan`iga diileri tooli küljest nagi. Seoses sellega tekkis küsimus, et miks see hea on? Äkki massöör paneb sinna oma õlipurgikoti? Ja kas massöörid on üldse kunagi diilereid pidanud töö ajal masseerima või mõnd slotimängijat näiteks?

Perekonna needus

 • savikoti
Perekonna needus
Liisi Voltri

Kui Miina võttis Catlin välja kuutega ässade vastu nelikut flopates, siis tema õe, Liisi Voltri, A10 tappis preili Müür ära -ga flopates masti.


Päästja koolikell

 • savikoti
Päästja koolikell

Maili lükkab eiteamitmendatkorda allin 88-ga ning lõpuks saab calli Siirilt. Tema õnneks ärkab nüüd eiteamitmendatkorda Catlin ning surub omakorda nupud (juba alla 100000). Siiri ei mõtle pikalt ning foldib 1010!

Catlin avab AK ning QQQxx laud annab Mailile 13000 pealt üle 40000 stacki väljalendamise asemel!


Nagu pottsepp sauega

 • savikoti
Nagu pottsepp sauega
Catlin Müür
Catlin raiseb juba kaarte vaatamata,stack 150000 kandis ning väike 10000-line tagasilöök Mirjami vastu teda ei heiduta.

Finaallaud on selgunud

 • savikoti
Finaallaud on selgunud
Evely Ventsli
Uusi langenuid: Maret Komarova AQ vs Katrini 99 ei parenenud ning Evely Ventsli langes kohe seejärel emandatega ässade vastu.

6-handed and counting...

 • savikoti
6-handed and counting...
Christel Haller
Christel Halleri langemisega oleme tosina mängijani jõudnud. Pooled neist saavad auhinnatud.

Maili Tannbaum saab duubli

 • savikoti
Maili Tannbaum saab duubli
Maili Tannbaum
Korduvalt allin olnud Maili saab lõpuks ka calli. Seekord tema 99 peab Katrini 88 vastu.

Saladus teada

 • savikoti
Saladus teada
Selgus, et Catlin on diileriga vana tuttav ning kord juhtunud isegi nii, et läinud diiler kodus vannituppa ja oppaa, kes talle vannist vastu vaatab -  eks ikka Catlin! Ime ka , et ta 20-80 seise kõiki ei võida.

Tahab tulla

 • savikoti
Tahab tulla
Miina Voltri

... ütles Catlin kui kuuepaariga Miina Voltri AA  preflop allini maha callas ning neliku floppas - tõepoolest.

 Samal ajal teises lauas kukkusid 2 shorti samuti välja. Ohvriteks osutusid seekord Ilona Sibold ja Brita Jakobson.Jätkame 8-handed

 • savikoti
Jätkame 8-handed
Kadi Maldur
Kadi Maldur sai õhtule kui surus A7-ga oma õblukese stacki sisse ning pidi alla vanduma Katrin Rajasalu AJ-le.

Diskrimineerimine

 • savikoti
Diskrimineerimine
Henri Käsper
Highroller Henri Käsper sai naistelt riielda, et hoiab massööri liiga pikalt kinni. Too polnud ka vastusega kitsi: " Miks, miks, sest ma võin endale seda lubada!"

2. paus

 • savikoti
Kes tõuseb, kes langeb
Siiri Saar 68000 38000
Catlin Müür 66000 0
Mirjam Jalak 35000 8000
Maret Komarova 28000 0

Täname kõiki toetajaid!

 • savikoti
Täname kõiki toetajaid!
Ilona Sibold

Õnneks saime õnnetunneli kaudu piisava summa kokku ja saame oma blogiga jätkata.

Ilona Sibold on ajanud vahepeal klaasid segi ja jutt jookseb juba päris ladusalt. Ilmselt hakkas tal igav.


Jokker.ee suletud

 • savikoti
Jokker.ee suletud

Kuna kõrvallaua taga highrolleri turniiri blogiv Karev suunas ülekande lingi ka Hiina suurima veebikaubamaja aliexpress.com lehele, siis tuli kolme minutiga meie blogi lugema 14 miljonit unikaalset külastajat ning meie lehe host küsis kas sulgeme lehe või tõstame serveri mahtusi.

Nii et kui kallid lugejad soovite ülekannet edasi jälgida palume toetada meid umbes 4 miljoni €-ga, et saaksime oma tegevust seaduslikult jätkata.


Naiste mäng!

 • savikoti
Naiste mäng!
Teele Viira

Kui mitmendat korda täna kuuleme juba seda väljendit mängijate suust. Sedakorda sai see saatuslikuks masssiivses potis Teele Viirale, kes taaskord BB-l olles omas käes 67 off.

 UTG tegi Catlin Müür minraise K3off... ning loomulikult Teele maksis. Paraku flopp sattus olema 633 ning nii need nupud sisse läksidki. Tõenäoliselt päeva suurim pott küündis tublisti üle 50000.

Aga Teele ei olnud grammigi õnnetu selle üle kuna kodus väike beebi pidi teda juba ootama ning esialgu planeeritud 2-3 tundi meelelahutust ollagi juba liiga kauaks läinud katkematu õnne tõttu turniiril.


Ei ole just nimepäev

 • savikoti
Ei ole just nimepäev
Kristiina Sultangarajev

lauaga on Kristiina Sultangarejev allinis top two-ga. Sama käega callab ta (väidetavalt) maha Christel Haller ning Maret Komarova , kes ette panustas, on sunnitud samuti vaid maksma kuna allinreraise polnud piisavalt suur.

Kui nüüd riveris veel üks risti tuleb foldib Christel Mareti allinile ning õieti teeb, sest viimasel oli juba turnist rida ning on lähedal, et moodustada mastirida.

Kristiinadel ei ole see turniir õnne.


Ära uhkusta!

 • savikoti
Ära uhkusta!
Airin Pindis
Airin Pindis loeb oma stacki valju häälega kokku ja jõuab 8800-ni, Mispeale Brita Jakobson oma mikrostackiga teatab talle kurjalt: "Ära uhkusta!".

Misclick

 • savikoti
Misclick
Kristi Kirs

Potid hakkavad paisuma. Kristi Kirs saab BB-lt -ga näha floppi ning jõuab koos kahe kaaslasega turnis ( ) mastini. Tuhandekaupa meelitamine läheb tal seekord aga kalliks maksma, sest riveril tulnud annab Grete Kondile kolmiku (mis oleks talle sobinud). Ent Teele Viira hittis maja, millega ta ärevusest ei suutnud isegi reraiseda ning säästis veel vähemalt hetkeks Gretele turniirielu.

Kristi väljas. Laudu alles 3.


Kõige produktiivsem laud

 • savikoti
Kõige produktiivsem laud
Diana Toht
Neljast allesjäänud lauast ühel on ülekaalukalt enim väljakukkujaid ning ka allesjäänute vahel jaotuvad chipid suhtliselt ebavõrdselt. Just langes turniirilt välja Diana Toht. Endale soojenduseks salli hankinud Evely Ventsli aga kurtis, et tal on hakanud meeletult jooksma. Ja tõsi ta on Evely on tõusmas uueks chipleadear`iks.


Tühja neist eestikatest

 • savikoti
Tühja neist eestikatest
Wismari read saavad kõvasti täiendust. Carmen , Ave ja Kristiina siirduvad otseteed kuumale klubiüritusele. Samuti turniirilt välja pudisenud Katri Käsperil sai aga pokkeriisu selleks aastaks otsa.

Suur vastasseis

 • savikoti

... sai lahenduse. Korduvalt omavahel kembelnud Kristiina Tiitus ja Siiri Saar saavad nupud sisse laua puhul. Shortil Kristiinal ning CL-l üllatus -üllatus . Et ka K2 olnuks piisavalt hea callamiseks, tuli riverisse ka .


Chipcount

 • savikoti
Chipcount
Siiri Saar
Pausile minnes on juhtohjad haaranud Siiri ja Mirjam. Teistel on nuppe vähem.
Siiri Saar 30000 0
Mirjam Jalak 27000 0

Miljonäride värk

 • savikoti
Miljonäride värk
Maret Komarova
Kuigi turniir pole pausil, ega midagi, tuiskab blogilauast mööda Maret Komarova ning nagu üks kuulus pokkerimängija ütles kord Aussie Millionsi turniirilt 3 tundi sitoutinuna naastes :"Qualitytime with family", on Maretigi vastus: " lähen last hoidma". Ei,ei, välja ta veel ei kukkunud.

Wismarisse peaks veel peale saama?

 • savikoti
Wismarisse peaks veel peale saama?
Christel Piller
Christel P. langeb turniirilt valutult vähehaaval kuivades (99 1010 vastu jne). Kuid ei se mitään, veel peaks igakolmapäevasele Wismari turniirile saama sisse osta... ning sinna ta tuiskabki.

Ohutunne on kadunud

 • savikoti
Ohutunne on kadunud
Kristiina Tiitus

Kui laua puhul maandub riverisse , siis kolmikut käes omava meespokeristi esimene reaktsioon oleks- raisk, nüüd sai vastane masti (või rea) ning checkinud/callanud raske südamega.

Mis aga toimub naisteturniiril samas situatsioonis. Esimesena kõneleja (antud näites Kristiina Tiitus) aga panustab 2000, saab raise otsa (näitekäes Siiri Saar) ning callab peale hetkelist kõhklust 7000... Siiril käes ning seda Kristiina biitida ei suuda. Vähe sellest, ka Siiri ei pannud tähele, et lauale potentsiaalne mast ilmus...

Sellele järgneb pikem arutelu teemal ohutunne, mis päädib sellega, et kodus on nii palju koristamist, et parem ongi kui siit minema saaks!


Samal ajal kõrvalturniiril

 • savikoti
Samal ajal kõrvalturniiril
Rikard Relander küsib kaks korda üle, kas highrolleri võitja saab ikka valida naisteturniiri osalejate seast endale uue pruudi.

Maja maja otsa

 • savikoti
Maja maja otsa
Maarja Metshein

Maarja Metshein läheb flopist rõõmsalt -ga (miks küll tüdrukud?) 3600 allini, mis paraku ei ole veel piisav Triin Karulini vastu. Turnis paisatakse lauale aga ning elu on jälle lill.

    Maarja tunnistab seejärel ausalt, et: "See oli nüüd küll puhas õnn".


Saaremaa stack vajus kreeni

 • savikoti
Saaremaa stack vajus kreeni
Teele Viira

lauaga panustab Anneli Mägi 1000 ning saab otsa 2500 Teele Viiralt. Reporter elab loomulikult kaasa viimasele kuid raske südamega tehtud calli järel selgub, et Anneli on sedakorda moodustanud pikema rea kui Teele . Selle käe mängimise eest saab teele noomida nii lauakaaslaselt kui reporterilt. Tema arvates on see aga täitsa ok kui tunni jooksul paar korda 10000 pealt 6000 peal ära käia.


Carmen omas elemendis

 • savikoti
Carmen omas elemendis
Carmen-Elina Vist

10000 algstackist suutis Carmen-Elina kuuepaariga poole maha bluffida. Tõsi flopist 458 oli tal teatud võimalusi kuid kui maha jooksnud 2 ja K abi ei toonud otsustas ta 3-way esimesena sees olles riveril 5000 vastastele ette panna. Käe võitnud vastane Anett Strelnikov tunnistas, et ei olnud lihtne call A8-ga ent eks bluffarikuulsus käib paraku elu lõpuni kaasas.

    Kuid pole häda, kohe järgmine käsi saab carmen JJ-ga 2,5 kordseks ning pea algstack jälle olemas. Tõsi küll selleks tuleb tal alistada ässapaar...CL

 • savikoti
CL
Katrin Rajasalu
Seoses Kairiti langemisega on turniiril kindel CL Katrin Rajasalu. Turniirile on registreerunud hetkel 41 osalejat kuid lisandub tasapisi.

Oops!

 • savikoti
Oops!
Kairit Leibold

Tõste 125, 4x call. SB Kairit Leibold reraise 500 - 2 calli.  Flop AQx ning kairit jätkab 600 omades käes QQQ! Turn J,  jätkupanus 1000, ning vaheldumisi tõstes jõutakse allini. Turnist oli käe võitja loomulikult tabanud auku ning riveris laud ei paardunud.

    Mitmekordne eesti meister esimesena audis!


eelnenule jätkuks

 • savikoti
Minu sõnu kinnitas ka Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni juhatuse liige Tanel Reisi ning lubas, et massöör pakub mängijatele mõnu, mille peale kostus laudadest elevaid kommentaare nagu: "Tundub huvitav!"

Nalja teete või?

 • savikoti
Nalja teete või?

Naisteturniiri laudade vahel kõnnib nukralt naismassöör!

Blogija uuris kuidas ta siia sattus ja kas loodab ka head teenistust. Vastus oli paraku etteaimatav: "Mitte väga..." Lisaks oli tema inglise keel nii kohutav, et uurisin lähemalt kust ta ka pärit on. Vastus oli veelgi  jahmatavam - Inglismaalt!Avapauk

 • savikoti
Avapauk

    Vähem kui tunni pärast on algamas selleaastaste EMV kahest avaturniirist kahtlemata võluvam. Lisaks hulgale naispokkerisportlastele on kohale oodata ka dresscode`i arvustajaid ning muidu huvilisi. Seega lugupeetud daamid, esinegem siis väärikalt!


Maja maja otsa

 • savikoti
Maja maja otsa
Maarja Metshein

Maarja Metshein läheb flopist rõõmsal meelel 3600 allin, omades käes (miks küll tüdrukud?). Paraku jääb sellest esialgu väheseks Triin Karulini 101010 vastu, aga pole häda, turni paiskub ning elu on jälle lill. Maarja peab siiski möönma, et: "See oli nüüd küll puhas õnn".


Tulemused

Võitja Catlin Müür
Auhind 825

Väljamaksed

1. Koht Catlin Müür 825
2. Koht Leanika Järve 560
3. Koht Maili Tannbaum 400
4. Koht Heike Tamm 290
5. Koht Mirjam Jalak 193
6. Koht Siiri Saar 160

Turniiri info

Mängijate arv 41
Mängijaid alles 1
Juurdeoste 0
Keskmine stäkk 410000
Auhinnafond 2428