Coolbet ennustab naistele EMV rahvaturniiril edu!
  • Jokker.ee
  • 15.04.2019

Coolbet ennustab naistele EMV rahvaturniiril edu!

Juba sel reedel algab Olympic Park kasiinos Eesti meistrivõistluste eeldatavalt suurima osalejate arvuga turniir. 70-eurose osalustasuga No Limit Holdem rahvaturniirile oodatakse üle 600 pokkerisõbra üle Eesti.

Ülitempoka formaadi tõttu on just rahvaturniiri õnnefaktor teistest EMV turniiridest märksa suurem. Mõistagi ainult õnnest ei piisa - tohutust fieldist läbinärimiseks läheb lisaks mänguoskustele vaja ka head turniiritunnetust, julgust ning terasest närve.  

Sel aastal on Coolbeti koefimeister Jan Kuik seda meelt, et just naistel võib rahvaturniiril päris hästi minna. Kui vaadata Coolbeti koefe, siis on peasoosikute rivis 72 mehe kõrval koguni 20 naismängijat (kõva number, sest proportsionaalselt on meesmängijaid märksa rohkem). Tuletame meelde, et mida parem (madalam) koefitsient on, seda suuremaks favoriidiks vastavat võistlejat peetakse. 

Coolbet.jpg

Põhisoosikute hulka kuulub mõistagi viimaste aastate Eesti parim naismängija Carmen-Elina Vist aga ka näiteks varasemad Eesti meistrid Leone Kala, Ave Lepik, Annika Haaviste, Natalja Manuyko, Tuuli Vahtra, Siiri Saar, Katti Järvsoo, Maili Tannbaum...ja mõistagi Kristi Kirs, kes kolm aastat tagasi platsi puhtaks lõi! Aga mitte ainult -  favoriitide nimekirjas on ka menuka Pärnu pokkeripubi 2 Paari omanik ja väsimatu meelalahutaja Regina Gololob ning peamiselt diilerina tuntud Anneli Mägi

Lisaks rahvaturniirile saab panustada eraldi ka naisteturniirile, samuti ennustada põhiturniiri ja Pot Limit Omaha tulemusi. Sul on selleks vaja ainult Coolbeti kontot!

Mõistagi tuleb arvestada, et Coolbeti pokkerikoefides on alati teatud vimkad sees. Näiteks naisteturniiril torkab silma, et pikemat aega laudades mitte nähtud Liina Tuvi võimalusi hinnatakse kõrgemaks koguni Kairit Leiboldist ning varasemad Eesti meistrid Catlin Müür ja Mariliis Elmik paiknevad päris pingerea lõpus. Kui näiteks 2018. aasta Eesti Naiste Pokkeriliigas kaks live-turniiri järjest võitnud Catlin peaks EMV naiseturniiri võitma, toob iga temale panustatud euro koguni 150 tagasi!

Catlin Müür.jpgKas hea panustamisvihje! Äkki on Coolbet Catlin Müüri võimalusi naisteturniiril teadlikult alahinnanud :)

VALI ÜKS KAHEST BOONUSEST: 100% KUNI €150 VÕI €20 RISKIVABA PANUS + TASUTA SPINNID

1) Pärast konto avamisele järgnenud 10 tasuta keerutust vali Coolbeti spordiennustuses Sulle sobiv boonus:

- 100% kuni €150 boonuskoodiga COOL150 See tähendab, et tehes 150-eurose deposiidi (maksimaalne vajalik deposiit), saad koheselt 150 eurot boonust. 

- Maksa sisse €20 kasutades boonuskoodi CB20. Saad €20 riskivaba panuse ja 50 keerutust slotimängus Fairytale Legends: Red Riding Hood.

2) Boonus kantakse Sinu arvele ning Sa võid seda vabalt kasutada, kuid enne väljamakse teostamist tuleb see nõutud arv kordi läbi mängida. 

Saadud boonus või deposiidi summa (tasuta panuste korral) tuleb 30 päeva jooksul 6 korda läbi mängida, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,50 või kõrgem. Boonus ei kehti, kui sissemakse tehakse läbi e-rahakottide (Skrill, Neteller). Riskivaba panuse saamiseks tehtud deposiit tuleb 1 kord läbi mängida. Tasuta keerutustega saadud võite ei pea läbi mängima. 
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5