Märksõna: jalgpall

Triobet saadab ühe Eesti vutifänni jalgpalli EM-i kajastama

1. märtsil alanud konkursi käigus valitakse välja üks Eesti vutifänn, kes sõidab Triobeti kulul suvel Prantsusmaal toimuvaid jalgpalli Euroopa meistrivõistlusi kajastama.

Lühijutustus Staadionil

"Võitle, Eesti, võitle," rõkkas tribüünitäis rahvast pärast Terehhovi 64. minuti väravat ning mina karjusin koos nendega. See oli tegelikult puhas teesklus.

OlyBet loosib igal nädalal välja 3x69 eurot

OlyBeti spordiennustus loosib igal nädalal välja 3x69 eurot nende mängijate vahel, kes panustavad suurtele jalgpalli liigadele.

Ennusta vutilahingute õigeid tulemusi ja saa viigi korral raha tagasi

Panustades valitud kohtumiste täpsele tulemusele, tagastab Triobet Sulle ebaõnnestumise korral 10 eurot, kui kohtumine lõppeb viigiga.

Unibet annab Eesti-Belgia mängule tasuta live-panuse

Unibet pakub kõikidele oma kasutajatele 2-eurost panust täna õhtul toimuvale Belgia-Eesti vutimatšile. Kui Eesti peaks tänagi 1:8 kaotama, siis tagastatakse kõik kaotavad panused!

Panusta Coolbetis nädalavahetuse mängule ja teeni tasuta panus iga värava eest!

Juba mõnda aega saab Coolbetis igal nädalavahetusel panustada ühele valitud vutilahingule ning teenida tasuta panuseid iga mängus löödud värava eest!

Kas Liverpool alistab City? Coolbet pakub uutele mängijatele superkoefi 35,0!

Coolbet esitleb uutele klientidele ulmelist koefi - panusta Liverpooli võidule ManCityu vastu ning kui punasärgid peaksidki võitma, saad oma raha koguni 35-kordselt tagasi!

Kasiino
Spordiennustus
Pokker