Märksõna: jalgpall

Triobet saadab ühe Eesti vutifänni jalgpalli EM-i kajastama

1. märtsil alanud konkursi käigus valitakse välja üks Eesti vutifänn, kes sõidab Triobeti kulul suvel Prantsusmaal toimuvaid jalgpalli Euroopa meistrivõistlusi kajastama.

Lühijutustus Staadionil

"Võitle, Eesti, võitle," rõkkas tribüünitäis rahvast pärast Terehhovi 64. minuti väravat ning mina karjusin koos nendega. See oli tegelikult puhas teesklus.

OlyBet loosib igal nädalal välja 3x69 eurot

OlyBeti spordiennustus loosib igal nädalal välja 3x69 eurot nende mängijate vahel, kes panustavad suurtele jalgpalli liigadele.

Ennusta vutilahingute õigeid tulemusi ja saa viigi korral raha tagasi

Panustades valitud kohtumiste täpsele tulemusele, tagastab Triobet Sulle ebaõnnestumise korral 10 eurot, kui kohtumine lõppeb viigiga.

Unibet annab Eesti-Belgia mängule tasuta live-panuse

Unibet pakub kõikidele oma kasutajatele 2-eurost panust täna õhtul toimuvale Belgia-Eesti vutimatšile. Kui Eesti peaks tänagi 1:8 kaotama, siis tagastatakse kõik kaotavad panused!

Panusta Coolbetis nädalavahetuse mängule ja teeni tasuta panus iga värava eest!

Juba mõnda aega saab Coolbetis igal nädalavahetusel panustada ühele valitud vutilahingule ning teenida tasuta panuseid iga mängus löödud värava eest!

Kas Liverpool alistab City? Coolbet pakub uutele mängijatele superkoefi 35,0!

Coolbet esitleb uutele klientidele ulmelist koefi - panusta Liverpooli võidule ManCityu vastu ning kui punasärgid peaksidki võitma, saad oma raha koguni 35-kordselt tagasi!

Suur Euroopa jalgpall on tagasi: panusta ja naudi Coolbeti eridiile!

Kui oled spordisõber ning plaanid ka Meistrite Liigale panuseid teha, siis tšekka kindlasti Coolbeti eripakkumisi, milles on tavapäraselt kõvasti lisaväärtust.

Kõigest 90 sendiga riskinud Eesti spordiennustaja sai ulmelise võidu

Teisipäeva, 27. oktoobri õhtul sai üks Eesti klient Coolbeti ajaloo suurima spordiennustuse võidu, tehes kõigest 90 sendist 98 099 €!

VIDEO: Vaata uut Coolbeti dokumentaalsarja ja võida 50 € spordiboonus!

2. märtsil ilmus Coolbeti Youtube-kanalile uue dokumentaalsarja "Võidu nimel: Pärnu Vaprus" esimene osa, mille vaatajate vahel loositakse välja auhindu.

VAATA: Coolbeti dokumentaalsarja "Võidu nimel: Pärnu Vaprus" kolmas osa

Tänaseks on dokumentaalsarjas "Võidu nimel: Pärnu Vaprus" linastunud juba kolm osa, viimane neist mai alguses. Vaata põnevat vutisarja Coolbeti Youtube-kanalil.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5