OlyBet loosib igal nädalal välja 3x69 eurot
  • Jokker.ee
  • 17.09.2016

OlyBet loosib igal nädalal välja 3x69 eurot

OlyBeti spordiennustus loosib igal nädalal välja 3x69 eurot nende mängijate vahel, kes panustavad suurtele jalgpalli liigadele.

Loosimises osalemiseks tuleb:

1) End kampaanias registeeruda.

2) Teha nädala jooksul vähemalt 5-eurone panus ükskõik millisele La Liga, Bundesliga, Champions League, Europa League või Premier Leaque (1X2 liinile) kohtumisele. NB! Panus peab olema mängueelne ning koefitsiendiga vähemalt 1.60. 

Tingimused täitnud mängijate vahel loositakse igal neljapäeval välja 3x69€ spordipanustamise raha.  Tegemist on pärisraha võiduga ning sellele puudub läbimängimise kohustus.

"Liiga Äss" nimeline kampaania kestab ajavahemikus 13.09 - 26.12 ning on mõeldud nii OlyBeti uutele kui ka olemasolevatele klientidele.

ggg.jpg

UUTELE MÄNGIJATELE 10 EUROT  - TÄIESTI NIISAMA!

Kui Sul veel pole OlyBeti spordiennustuse kontot, siis selle saad avada siin. Lisaboonusena sannab OlyBet Sulle 10 eurot täiesti niisama kui kasutad lisaks koodi "LIIGA".

10 eurot kantakse Sinu kontole 12 tunni jooksul ning tuleb enne välja võtmist või teistes toodetes kasutamist kõigest ühe korra läbi mängida. Minimaalne nõutav koefitsient on 1.60.

Järgmine loosimine toimub 22. septembril

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5