Suur Euroopa jalgpall on tagasi: panusta ja naudi Coolbeti eridiile!
  • Jokker.ee
  • 20.10.2020
  • 0

Suur Euroopa jalgpall on tagasi: panusta ja naudi Coolbeti eridiile!

Oktoobris jätkub UEFA Meistrite Liiga 66. hooaeg. COVID-19 pandeemia tõttu toimuvad mängud küll ilma publikuta, kuid muidu on kõik sama, nagu eelnevatel aastatel. 32 Euroopa tugevaimat tiimi, võimsad vastasseisud ning tormiline play-off, mis kulmineerub 29. mail 2021 Instanbulis toimuva finaaliga. 

Kui oled spordisõber ning plaanid ka Meistrite Liigale panuseid teha, siis tšekka kindlasti Coolbeti eripakkumisi, milles on tavapäraselt kõvasti lisaväärtust. 

5% suurem võit üksikpanusega

Iga päev kell 10:00 avaldab Coolbet ühe päeva mängu, millele saab panustada 5%-lise võimendusega (võitva panuse korral saab mängija 5% suurema võidu). Koefitsiendid on niigi väga head ning suure tõenäousega on valikus just mõni Meistrite Liiga mängudest. 

10% suurem võit kombopanusega

Tee vähemalt 10-eurone mängueelne kombopanus (vähemalt kaks valikut) ühel nädalal toimuvatele Meistrite ja/või Euroopa Liiga mängudele ning lisa panusesedelile 10% võiduvõimendus. See tähendab, et võitva panuse korral saab mängija koguni 10% suurema võidu. 

Coolbet boonused.jpg

Võida tasuta live-bet

Vasta siin kuuele küsimusele Meistrite Liiga mängude kohta (kahe-kolme valikvastusega ennustused) ning kui paned neist vähemalt 5 vastast pihta, saad järgmiseks esmaspäevaks 10-eurose tasuta live-panuse. 

SAA tasuta live-bet
Samuti võid saada ühe tasuta live-beti ka päris niisama! Selleks: 
- Liitu pakkumisega, sisestades boonuskood, mille leiad siit. Korraga saab olla vaid üks aktiivne spordiboonus. 
- Tee Livebetis vähemalt 25 € väärtuses üksikpanuseid Meistrite Liiga ja/või Euroopa Liiga mängudele, min koefiga 1.50. Arvesse lähevad ainult panused, mis on tehtud päris rahaga.
- Kui Sinu panus(te) tulemused on otsustatud, siis saad Tasuta Livebeti automaatselt.
- Tasuta Livebet kehtib kuni pühapäevani.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5