Päeva Mäng Coolbetis: Panusta personaliseeritud võidukordistajaga!
  • Jokker.ee
  • 27.06.2020
  • 0

Päeva Mäng Coolbetis: Panusta personaliseeritud võidukordistajaga!

Kui panustad Eesti parimate koefidega Coolbeti kihlveokontoris, siis tasub kindlasti pöörata tähelepanu ka Päeva Mängule.

Päeva Mängu eripakkumine on Coolbetis figureeninud juba pikemat aega, kuid alates selle aasta juunist on pakkumist mõnevõrra kohendatud. Kui varasemalt oli alati garanteeritud 100% tagasimakse kõigile, siis nüüd pakutakse personaliseeritud võidukordistajat, mis võib võimaldada enamgi võita. 

Mida võidukordistaja tähendab? Eks ikka kõrgemat väljamakset "pihtaläinud" panuse korral. Kui näiteks Livepooli ja Chelsea vahel toimuvas vutilahingus on Chelsea koefitsient 3,00 ning mängijale pakutakse 5% võidukordistajat, siis toob 100-eurone õnnestunud panus 300 euro asemel sisse 100 x (3,0 + 5/100) = 305 eurot. 

See pole kaugeltki kõik, sest lisaks kehtib ka "Igava Mängu Garantii" kuni 20 euro ulatuses. Selle eripakkumise reeglid on järgmised:
- Jalgpall. Kui mäng lõppeb seisuga 0-0 ning Sa kaotad oma panuse mängu tulemusele (1X2), siis kaotanud panus tagatatakse. 
- Jäähoki. Kui mäng lõppeb seisuga 0-0 või 1-1 ning Sa kaotad oma panuse, siis kaotanud panus tagatatakse.
- Ameerika jalgpall. Kui mäng lõppeb normaalajal viigiga ning Sa kaotad oma panuse mängu tulemusele (Money Line), siis kaotanud panus tagatatakse.
- E-sport. Kui CS:GO mängus läheb mistahes map "Parim 3" seeriast lisaajale (skoor 15-15) ning Sa kaotad oma panuse mängu tulemusele, siis kaotanud panus tagatatakse.

Loe ka siit, miks on Coolbetis alati väga head koefitsiendid!

SB 767x420.png
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5