Panusta Coolbetis nädalavahetuse mängule ja teeni tasuta panus iga värava eest!
  • Jokker.ee
  • 27.09.2019
  • 0

Panusta Coolbetis nädalavahetuse mängule ja teeni tasuta panus iga värava eest!

Juba mõnda aega saab Coolbetis igal nädalavahetusel panustada ühele valitud vutilahingule ning teenida tasuta panuseid iga selles mängus löödud värava eest!

Septembri viimase nädalavahetuse mänguks on ülipõnev La Liga derby Mardidi Atletico ja Reali vahel 28. septembril. Vali üks neist kahest võistkonnast, tee 1X2 tulemusele vähemalt 25-eurone panus ning teeni 5-eurone tasuta panus iga värava eest, mille Sinu poolt valitud meeskond lööb!

Kehtivad järgmised reeglid: 

- Osalemiseks tuleb pakkumisega Coolbeti veebilehel liituda, lingi leiad siit.

- Kui valitud mäng lõpeb normaalajal viigiga, siis tasuta panuseid välja ei maksta.

- Arvesse ei lähe: viigile tehtud panused, topeltvõimalus, live-panused, süsteemipanused, need panused, millele on tehtud Cash Out või mis iganes teine panusetüüp peale 1X2.

- Tasuta panuse boonus tuleb läbi mängida 3 x 1.5 koefiga, enne kui seda saab välja võtta või kasutada teistes toodetes.

NB! 100% tagasimakse!

Kindlasti tasub olla teadik, et iga päev kell 12:00 avaldab Coolbet ühe päeva mängu, millele saab panustada 100% tagasimaksega. See tähendab erakordselt häid koefitsiente, sest kihlveokontori marginaal puudub! See võib vabalt olla ka seesama, valitud nädalavahetuse mäng!

Coolbet bäönner.jpg

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker