Coolbeti Meistrite Liiga eripakkumistes on hulgaliselt lisaväärtust!
  • Jokker.ee
  • 18.09.2019
  • 0

Coolbeti Meistrite Liiga eripakkumistes on hulgaliselt lisaväärtust!

Järjekordne UEFA Meistrite Liiga hooaeg on alanud ning turu parimaid koefitsiente pakkuv Coolbet rõõmustab taas oma mängijaid mitmete eksklusiivsete eripakkumistega.

100% tagasimakse

Iga päev kell 12:00 avaldab Coolbet ühe päeva mängu, millele saab panustada 100% tagasimaksega. See tähendab erakordselt häid koefitsiente, sest kihlveokontori marginaal puudub! Võime vihjata, et suure tõenäousega on valikus just mõni Meistrite Liiga mängudest ;)

Võida tasuta live-bet

Igas Meistrite Liiga mänguvoorus  on üks matš (seekord PSG ja Madridi Reali kohtumine), millele saad teenida 10€ tasuta live-panuse. Selleks vasta viiele küsimusele valitud mängu 1. poolaja kohta ning kui paned vähemalt 4 küsimust täppi, siis saad teiseks poolajaks 10€ live-panuse. 

Vastuste töötlemine võib aega võtta kuni 15 minutit. Tasuta panustele kehtib läbimängimise nõue 1x miinimumkoefitsiendiga 1.50.

Coolbet bäönner.jpg

SAA tasuta live-bet
Igas mänguvoorus võid saada ühe tasuta live-beti ka päris niisama! Selleks: 
- Liitu pakkumisega, sisestades boonuskood MATCHDAY1. Korraga saab olla vaid üks aktiivne spordiboonus. 
- Tee Livebetis vähemalt 25 € väärtuses üksikpanuseid Meistrite Liiga ja/või Euroopa Liiga mängudele, min koefiga 1.50. Arvesse lähevad ainult panused, mis on tehtud päris rahaga.
- Kui Sinu panus(te) tulemused on otsustatud, siis saad Tasuta Livebeti automaatselt.
- Tasuta Livebet on saadaval kuni pühapäeva, 22. septembrini kell 23:59.

Võida 10 000 € Jackpot
Lisaks saad ennustada sel nädalal toimuvate Meistrite Liiga mängude tulemusi ning kui peaksid kõik kuus resultaati pihta panema, kukub Sinu kontole vägev 10 000-eurone Jackpot. Ennustamine on seejuures täiesti tasuta!

Ära unusta ka iganädalasi Coolbeti Eesti ning Inglise liiga tasuta ennustusmänge, kus võid riskivabalt portsu raha võita!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker