Uue mängija megakoef Coolbetis: Liverpool alistab Napoli - 20 ühe vastu!
  • Jokker.ee
  • 10.12.2018
  • 0

Uue mängija megakoef Coolbetis: Liverpool alistab Napoli - 20 ühe vastu!

Teisipäeval kohtuvad ülipõnevas UEFA Meistrite Liiga alagrupimängus Liverpool ning Napoli. Coolbet üllatab uusi mängijaid võimsa koefiga - nii toob Liverpooli võidule panustatud euro sisse koguni 20!

Coolbeti pakkumine kehtib vaid neile, kel mängukontot veel pole. Lubatud on üks 1-eurone üksikpanus ning see peab kindlasti olema esimene Sinu poolt tehtud panus pärast konto avamist.

Pakkumise muudab magusaks see, et kodus mängiv Liverpool on kohtumise selge soosik ning esmaspäeva hommikul olid Coolbeti koefid järgmised:

* Liverpool võidab: 1.66

* Napoli võidab: 4.95

* Mäng lõppeb viigiga: 4.45

Arvestades selget favoriidiseisust, on koefitsient 20.00 uskumatult hea. Pea meeles, et panuse peab tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi (tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega). NB! Panuse peab tegema panusetüübile "Lõpptulemus (1x2)" ja valima Liverpooli võidu.

Sõltumata sellest, mis koefitsent on Coolbeti veebilehel/ennustuspiletil välja toodud, arvestatakse Sinu panuse puhul Liverpooli võidu koefiks 20.0. Juhul, kui Liverpool võidab, lisab Coolbet võidetud summa Sinu kontole kolmapäeval kell 12:00. Sellele rahale ei kehti läbimängimise nõudeid. 

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodi (10. detsember kell 00:00 kuni 11. detsember kell 21:55) jooksul.

NB! Hoia silm peal ka Coolbeti Jõulukalendril ning teisel suurepärasel pakkumisel: tee igal Meistrite Liiga mängupäeval oma TASUTA ennustused ning võida 10-eurone live-panus juhul, kui vastad vähemalt neljale küsimusele (viiest) õieti. Küsimustel on kaks või kolm vastusevarianti.  

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker