Coolbet käivitas 2018. aasta jõulukalendri: palju tasuta asju!
  • Jokker.ee
  • 22.11.2018
  • 0

Coolbet käivitas 2018. aasta jõulukalendri: palju tasuta asju!

Täna, 22. novembril käivitas Coolbet oma selleaastase jõulukalendri, mis pakub nii tasuta keerutusi, erinevaid võistlusi, superhäid koefitsiente, tasuta panuseid, pokkeri freerolle kui muud põnevat. 

2018. aasta jõulukalender on võimsam kui kunagi varem. Pakkumisi tehakse kuni 1. jaanuarini

Kampaania keskmes on igapäevane mängijatele erakordselt kasulik pakkumine: tehes vähemalt 20-eurose deposiidi,  saad järgmisel seitsmel päeval kokku 70 TASUTA KEERUTUST erinevatel slottidel! Iga päev antakse 10 keerutust. 

Kui Sa ei ole nädala jooksul sissemakset teinud, võid selle teha ka täna. Alates homsest saad sel juhul 10 tasuta keerutust ning nii seitse päeva järjest.


Iga päev on jõulukalenderis uus eksklusiivne pakkumine, seda nii spordiennustuses, kasiinos kui pokkeris. 

Näiteks täna, 22. novembril kell 12:00 saavad kõik Coolbeti kliendid, kes on teinud eelneva seitsme päeva jooksul vähemalt 20-eurose deposiidi, KÜMME TASUTA KEERUTUST mängus Bonanza. Ühe keerutuse väärtus on 20 senti. 

Samuti pakutakse täna võimendatud koefe ning korraldatakse kell 21:00 eriline tasuta spinnide freeroll, mille 20 parimat saavad omale 100 tasuta spinni slotimängus Starburst (võite ei tule läbi mängida).

Need spinnid kantakse Sinu kontole järgmine päev kell 12:00. Selleks, et turniiril osaleda, pead olema mänginud ühe reigitud käe 24h jooksul enne turniiri algust. Tasuta spinnid tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul.

Niisiis - pakkumisi on igasuguseid ning need on head! Hoia silm kalenderil peal ning loe läbi ka kõik osalemise tingimused!

NB! Jõulukampaanias osalemiseks pead Sa esmalt vastaval Coolbeti lehel Jõulukalendriga liituma! Ära unusta seda teha :)
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker