Coolbet käivitas jõulukalendri: tee deposiit ning saa 35 tasuta keerutust!
  • Jokker.ee
  • 21.11.2017
  • 0

Coolbet käivitas jõulukalendri: tee deposiit ning saa 35 tasuta keerutust!

Esmaspäeval käivitas Coolbet oma selleaastase jõulukalendri, mis lubab ohtralt tasuta keerutusi, erinevaid võistlusi, superhäid koefitsiente ning tasuta panuseid. Pakkumisi tehakse kuni 1. jaanuarini

Kampaania keskmes on igapäevane mängijatele erakordselt kasulik pakkumine: tehes vähemalt 20-eurose deposiidi,  saad järgmisel seitsmel päeval kokku 35 TASUTA KEERUTUST erinevatel slottidel! Iga päev antakse viis keerutust. 


Iga päev on jõulukalenderis uus eksklusiivne pakkumine. Näiteks täna, 21. novembril kell 12:00 antakse kõikide Coolbeti mängijatele, kes on teinud eelneva seitsme päeva jooksul vähemalt 20-eurose deposiidi, VIIS TASUTA KEERUTUST mängus Gonzo's Quest. Ühe keerutuse väärtus on 20 senti. 

Pakkumise kõige parem osa peitub selles, et tasuta keerutustega võidetud raha EI PEA enam kuskil "läbi mängima" - raha on koheselt ja lõplikult Sinu ning Sa võid seda kasutada, milleks iganes soovid!  Kui Sa ei ole nädala jooksul sissemakset teinud, võid selle teha ka täna. Alates homsest saad sel juhul viis tasuta keerutust ning nii seitse päeva järjest.

Lisaks kasiinokampaaniale on Coolbetis ka spordiennustuse pakkumine. Hetkediil on järgmine: tee kõrgeima koefitsiendiga panus (vähemalt 5 eurot) ning kui võidad, reisid koos sõbraga Meistrite Liiga mängule. Panus peab olema otsustatud hiljemalt 22.11 kell 23:59 ning võitja kuulutatakse välja 7. detsembril.

NB! Jõulukampaanias osalemiseks pead Sa esmalt vastaval Coolbeti lehel Jõulukalendriga liituma! Ära unusta seda teha :)
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5