Coolbeti jõuluralli: tee €10 deposiit ja saa 35 tasuta keerutust!
  • Jokker.ee
  • 08.12.2016

Coolbeti jõuluralli: tee €10 deposiit ja saa 35 tasuta keerutust!

Coolbeti jõulukalendris jätkub kõikidele mängijatele kasulik pakkumine: tehes  vähemalt 10-eurose deposiidi,  saad järgmisel seitsmel päeval kokku 35 TASUTA KEERUTUST erinevatel slottidel!

Pakkumise kõige parem osa peitub selles, et tasuta keerutustega võidetud raha EI PEA enam kuskil "läbi mängima" - raha on koheselt ja lõplikult Sinu ning Sa võid seda kasutada, milleks iganes soovid!  

Kui Sul veel pole Coolbetis kontot, siis selle avamisel saad
10 TASUTA KEERUTUST TÄIESTI NIISAMA
Selleks: 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Iga päev on jõulukalenderis uus eksklusiivne pakkumine. Näiteks täna, 8. detsembril antakse kõikide Coolbeti mängijatele, kes on teinud eelneva seitsme päeva jooksul mistahes summas deposiidi, VIIS TASUTA KEERUTUST mängus Glow.

võidud.jpg
Kui Sa ei ole nädala jooksul sissemakset teinud, võid selle teha ka täna. Alates homsest saad sel juhul viis tasuta keerutust ning nii seitse päeva järjest, seega kokku 35 tasuta keerutust. NB! Minimaalse sissemakse suurus on vähemalt 10 eurot ning tasuta spinnide saamiseks EI TOHI seda teha e-rahakotiga (Skrill, Neteller)! 

Lisaks kasiinokampaaniale on Coolbetis ka igapäevane spordiennustuse pakkumine. 8. detsembril saavad kõik, kes teevad vähemalt 50 euro väärtuses panuseid koefiga alates 2.00, reede keskpäeval 20-eurose tasuta panuse (tasuta panus on boonusraha, mis tuleb kuuel korral läbi mängida).  

Tasuta spordiennustus - nädalane auhinnafond 3000 eurot!

Ka sel nädalal on tasuta spordiennustust pakkuva veebilehe coolpickz.com iganädalase mängu auhinnafond tavapärasest kaks korda suurem: võitja teenib 400, kogu auhinnafond on aga 3000 eurot. 

Auhinna võitmiseks tuleb ennustada Coolpickz veebilehel kümne populaarse jalgpallimatši (peamiselt Euroopa liigamängud) ja kümne valitud hokilahingu (NHL ja Põhjamaade liigad) tulemusi. Auhinnad  20 parimale makstakse välja boonuste näol, mis tuleb enne väljakandmist 6 korda läbi mängida.  

Selleks ava Coolpickz.com veebileht, logi sisse näiteks oma Facebooki kontoga ning tee ennustus ära. NB! Tähtaeg on 10. detsembril kell 17:00!

pics.jpg

Coolbeti pakkumised uutele mängijatele

Kui oled konto Coolbetis juba avanud ning oma tasuta keerutused kätte saanud, siis ole teadlik ka esimese deposiidi boonustest:   
- Spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 
- Kasiinoboonus 100% kuni €200 tuleb slottidel 35x läbi mängida (mõnel mänguautomaadil läheb arvesse 70% tehtud panustest, "lauamängudes" boonust vabastada ei saa). Kui boonus on nõuetekohaselt läbi mängitud, lisatakse sellele Coolbeti poolt veel 25 tasuta keerutust Starsbursti online-slotil. Seal võidetud raha enam läbi mängida ei tule ning seda saab vastavalt oma suvale koheselt kasutada. 

Tutvu Coolbeti mängudega põhjalikumalt siin: 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5