Banner

Kas Liverpool võidab Meistrite Liiga? Coolbet pakub uuele kliendile koefi 50.0!
  • Jokker.ee
  • 25.05.2018
  • 0

Kas Liverpool võidab Meistrite Liiga? Coolbet pakub uuele kliendile koefi 50.0!

Laupäeval selgub Kiievis selle hooaja UEFA Meistrite Liiga võitja. Coolbet esitleb uutele klientidele tõeliselt ulmelist koefi - panusta Ragnar Klavani koduklubi Liverpooli võidule ning kui punasärgid peaksidki võitma, saad oma raha koguni 50-kordselt tagasi!

Kuigi finaali soosik on Real Madrid, pole ka Liverpooli võiduvõimalused üldse kehvad. Artikli avaldamisel hetkel (reedel kell 16:30) olid Coolbeti (1X2) koefid järgmised:

* Real Madridi võit normaalajal: 2.20

* Normaalaja viik : 3.78

* Liverpooli võit normaalajal. 3.30 

Seega on koefitsient 50.00 lausa erakordselt hea. Pea meeles, et panuse peab tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi (tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega).

Lubatud on kuni 1-eurone panus Liverpooli võidule, mis peab olema esimene Sinu poolt tehtud panus pärast konto avamist. Sõltumata sellest, mis koefitsent on Coolbeti veebilehel/ennustuspiletil välja toodud, arvestatakse Sinu panuse puhul Liverpooli võidu koefiks 50.0. Juhul, kui Liverpool võidab, lisab Coolbet võidetud summa Sinu kontole esmaspäeval kell 12:00. Sellele rahale ei kehti läbimängimise nõudeid. 

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodi (25. mai kell 14:30 kuni 26. mai kell 21:45) jooksul.

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker