Coolbet käivitab mais eripakkumistest tulvil sünnipäevakalendri
  • Jokker.ee
  • 01.05.2018
  • 0

Coolbet käivitab mais eripakkumistest tulvil sünnipäevakalendri

Mais tähistab Coolbet oma teist sünnipäeva ning teeb selle puhul mängijatele iga päev portsu eripakkumisi. Nendes osalemiseks tuleb kindlasti vastaval kampaanialehel registreeruda.

Eripakkumised ootavad nii spordiennustajaid, kasiinohunte kui pokkerisõpru. Kasiinos igapäevasteks läbimängimise nõudeta spinnide saamiseks tuleb teha eelneva 7 päeva jooksul vähemalt 25-eurone deposiit. See tähendab, et juhul kui teed deposiidi 1. mail, saad tasuta spinne ajavahemikus 2.-8. mai.   

1. mail on võimalik saada:

- 5-eurone tasuta live-panus Roma-Liverpool mängule (eeldab vähemalt 10-eurose mängueelse panuse tegemist tänase Meistrite Liiga kohtumise lõpptulemusele)

- 5 tasuta spinni slotimängus Hugo

- Pileti 200-eurosele freerollile pokkeris (eeldab ühe käe mängimist)

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Oled uus mängija? Pane tähele!

Kui Sul veel Coolbetis kontot pole, siis tasub lõigata kasu erilisest AS Roma – Liverpooli mängu võimendatud koefist, mis võimaldab oma panuse Liverpooli finaalipääsu korral kolmekordistada. Kuna Liverpool võitis esimese kohtumise 5:2, peaks olema tegemist võrdlemisi turvalise panusega. 

Selleks toimi järgmiselt: 

1. Registreeri konto ja tee sissemakse enne mängu algust 2. mail (Panuse peab tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi. Tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega).

2. Tee enne matši algust kuni 10€ üksikpanus Liverpooli edasipääsule finaali. Koefitsiendi leiad lehelt Meistrite Liiga > Champions League 2017-18 Outrights. See panus peab olema esimene Sinu poolt tehtud panus pärast konto avamist.

3. Sõltumata sellest, mis koefitsent on Coolbeti lehel/ennustuspiletil välja toodud, arvestatakse Sinu panuse puhul Liverpooli edasipääsu koefiks 3.00. Juhul, kui Liverpool pääseb edasi, lisatakse võit Sinu kontole neljapäeval kell 12:00. Võitudele ei kehti läbimängimistingimusi.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker