Kas Liverpool alistab City? Coolbet pakub uutele mängijatele superkoefi 35,0!
  • Jokker.ee
  • 09.11.2019
  • 0

Kas Liverpool alistab City? Coolbet pakub uutele mängijatele superkoefi 35,0!

Pühapäeval, 10. novembril kohtuvad Inglise Premier League keskses mängus edetabeli liidrid Liverpool ning Manchester City. 

Liverpool on hetkel küll kuue punktiga juhtimas ning pole sel hooajal veel kordagi kaotusekibedust tundnud, kuid City meeste motivatsioon on laes ning eksimisruumi vähe. Siit lihtsalt tuleb punkte noppida, muidu pääseb Liverpool juba liiga kaugele ette. 

Peatselt toimuvas võtmemängus meeskondade võiduvõimalusi üsna võrdseteks hindav Coolbet esitleb uutele klientidele tõeliselt ulmelist koefi - panusta Liverpooli võidule ning kui punasärgid peaksidki võitma, saad oma raha koguni 35-kordselt tagasi!

Pea meeles, et panuse peab tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi (tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega). Panus tuleb kindlasti tüübile 1X2, panustades sellele, et mängu võidab Liverpool. Panuse kinnitamiseks tee linnuke piletil olevasse "Võimendatud koef" kasti.

Lubatud on kuni 1-eurone panus Liverpooli võidule, mis peab olema esimene Sinu poolt tehtud panus pärast konto avamist. Sõltumata sellest, mis koefitsent on Coolbeti veebilehel/ennustuspiletil välja toodud, arvestatakse Sinu panuse puhul Liverpooli võidu koefiks 35.0. Juhul, kui Liverpool võidab, lisab Coolbet võidetud summa Sinu kontole esmaspäeval kell 12:00. Sellele rahale ei kehti läbimängimise nõudeid. 

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodi (6.-10. november kell 18:25) jooksul.

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5