Suurtehing: Coolbet müüdi ligi 150 miljoni euroga USA kontsernile!
  • Jokker.ee
  • 17.11.2020

Suurtehing: Coolbet müüdi ligi 150 miljoni euroga USA kontsernile!

Alates 2016. aastast erinevatel turgudel tegutsev ning Eestis peakontorit omav Coolbet läks 16. novembril 2020 USA kontserni GAN Limited Enterprise omandusse.

Tehingu hind oli 149,1 miljonit eurot, millest 80 miljonit makstakse välja rahas ning ülejäänu GANi aktsiates. Optsioonide läbi saavad sellest osa ka kõik Coolbeti 180 töötajat, kellest enamik töötab Tallinna peakontoris.  

Uutele omanikele avaldas erilist muljet Coolbeti välja arendatud spordiennustuse tarkvara, samuti nende tegevus viimastel aastatel - aktiivne tegutsemine Põhja-Euroopas ning sisenemine Ladina-Ameerikasse ja Kanadasse. 

Coolbeti turundusdirektor Ervin Järvlepp kinnitas lühiustluses Jokkerile, et Coolbet jätkab plaanipärast tegevust ja loodetavasti õnnestub ettevõtte arengut ühendatud jõududega isegi kiirendada. Kuna Coolbeti töötajad on nüüdsest ka GAN-i väikeaktsionärid, pole nende tegutsemisind kindlasti kuskile kadunud ning üheskoos soovitaksegi veelgi kaugemale jõuda. 

Eesti parimate koefidega Coolbeti spordiennustus on pälvinud hulga erinevaid auhindu ning läinud paljude Eesti pokkerifännide südamesse edukate Coolbet Open suurfestivalidega Tallinnas2019. aasta kevadel avaldatud Jokker.ee hinnangute kohaselt oli Coolbet Eesti parim online-hasartmänge korraldav ettevõte ning parimate spordiennustuse koefide pakkuja

Coolbet on Eesti jalgpallikoondise, Eesti Jalgpalli Liidu ja Premium liiga suurtoetaja, andes lisaks oma panuse ka Eesti saalijalgpalli, rannajalgpalli ja rahvaliigasse. 

CA 766x420.png
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5