Kas üllatus? Coolbeti panustamise TOP10-sse jõudis ka poliitikasündmus!
  • Jokker.ee
  • 07.12.2020
  • 0

Kas üllatus? Coolbeti panustamise TOP10-sse jõudis ka poliitikasündmus!

2020. aasta november oli Coolbeti ajaloos märgilise tähtsusega kuu.

Vaid mõne aastaga Eestis püsti pandud spordiennustus leidis ligi 150 miljoni dollariga kosilase USA kontserni GAN-i näol, tähendades korralikku palgapäeva ka kõikidele Coolbeti töötajatele. Kes sai viie-, kes kuue- ning kes isegi seitsmekohalise summa. Ja töö uute eesmärkide vallutamiseks jätkub endisest veelgi suurema hooga!

Oma viimases blogipostituses kirjutab Coolbet aga ka teistest novembrikuu põnevatest numbitest.

Populaarseimate slotikate edetabelis erilisi muutusi pole. Endiselt on esikohal Book of Dead - seda nii Eesti klientide kui ka kõikide Coolbeti klientide arvestuses. Eestlaste seas armastatud mängude pingereaga saab alati tutvuda Coolbet.ee lehel, klikkides kasiinos valikult "EESTI TOP". 

Seevastu spordiennustuses toimus midagi üsna erakordset. Nimelt mahtus panustamise esikümnesse ka üks poliitikasündmus, seda mõistagi USA presidendivalimiste näol. Kindlasti tuli kasuks ka selle sündmusega seotud vägev promo.

Kõige suurema käibega matšiks osutus juba kolmandat kuud järjest Liverpooli mäng, sel korral Atalanta vastu. Kuna Atalanta võitis üllatuslikult 2:0, siis oli see mäng ka Coolbetile väga tulus, sest klientidele maksti välja vaid 33% panustatud rahast. 

Coolbeti muudab sümpaatseks nende soov olla kõige läbinähtavam online-hasartmänge pakkuv ettevõte. Just sel põhjusel jagatakse ka Coolbeti blogis alati palju põnevat infot. Loe edasi siit!

UUS MÄNGIJA SAAB COOLBETIS 25 TASUTA SPINNI!
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5