Trump või Biden? 3 x 200 € auhinnaloos + 50 € riskivaba panus Coolbetis
  • Jokker.ee
  • 03.11.2020
  • 0

Trump või Biden? 3 x 200 € auhinnaloos + 50 € riskivaba panus Coolbetis

Sel nädalal toimuvad USA presidendivalimised ning kogu maailm on suure lahenduse ootel. Kes võidab - kas Donald Trump või Joe Biden?

Coolbet tähistab seda poliitilist suursündmust mõnusa auhinnaloosiga. Mine lihtsalt Coolbeti lehele ja tee oma ennustus. Sul ei pea isegi kontot olema! Kõikide ennustajate vahel loositakse 5. novembril välja 3 x 200 eurot ning selle raha saab kohe puhtalt kätte!

AVA KONTO EESTI PARIMATE KOEFIDEGA KIHLVEOKONTORIS!

Aga see pole veel kõik! 

Uutel klientidel on suurepärane võimalus teha sissemakse kasutades boonuskoodi USA50. Kui teed seejärel panuse USA presidendivalimistele ning Sinu panus peaks kaotama, tagastab Coolbet selle kuni 50 euro ulatuses!

Panuse kinnitamiseks pead märgistama piletil oleva "riskivaba panus" kastikese. Näiteks, kui teed 30 € panuse ja kaotad, siis saad tagasi täpselt 30 €. Kui teed aga 60 € panuse ja kaotad, siis tagastab Coolbet Sulle 50 €.

Arvesse lähevad üksikpanused ja live-panused valimiste ajal (28.10 - 04.11), kuid tuleb arvestada, et ametlikud lõpptulemused võidakse vaidlustada ja ning seetõttu võib tulemuse selgumine ka kauem aega võtta. 

Seda riskivaba panuse pakkumist saab kasutada ainult ühe korra ning tagastatud raha ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5