Väärib tutvumist: Kõik Coolbeti jalgpalli EMi eridiilid
  • Jokker.ee
  • 10.06.2021

Väärib tutvumist: Kõik Coolbeti jalgpalli EMi eridiilid

Coolbet on tõeline paradiis kõigile, kes jälgivad jalgpalli EM-i ning teevad vutile panuseid. Lisaks turu parimatele koefidele ootavad mängijaid ka korralikud boonused. Mine Coolbeti lehele, suundu jalgpalli EM-i fännitsooni ning kiika järele!

5% suurem võit üksikpanusega

Iga päev kell 10:00 avaldab Coolbet ühe päeva mängu, millele saab panustada 5%-lise võimendusega (võitva panuse korral saab mängija 5% suurema võidu). Koefitsiendid on niigi väga head ning suure tõenäousega on valikus just mõni jalgpalli EM-i mängudest. 

5 eurot iga värava eest

Panusta Coolbetis päeva mängule, mille leiad siit. Vali üks kahest võistkonnast, tee 1X2 tulemusele vähemalt 25-eurone panus ning juhul, kui Sinu poolt valitud meeskond võidab, teenid 5-eurose tasuta panus iga Sinu tiimi poolt löödud värava eest!

Kehtivad järgmised reeglid: 

- Osalemiseks tuleb pakkumisega Coolbeti veebilehel liituda (vaata eelmist linki!), klikkides nupule "OSALEN".

- Kui valitud mäng lõpeb normaalajal viigiga või Sinu poolt valitud meeskond kaotab, siis tasuta panuseid välja ei maksta.

- Arvesse ei lähe: viigile tehtud panused, topeltvõimalus, live-panused, süsteemipanused, need panused, millele on tehtud Cash Out või mis iganes teine panusetüüp peale 1X2.

- Tasuta panuse boonus tuleb läbi mängida 3 x 1.5 koefiga, enne kui seda saab välja võtta või kasutada teistes toodetes.

Võida tasuta live-bet

Vasta siin viiele küsimusele jalgpalli EM-i päeva mängu kohta (kahe-kolme valikvastusega ennustused) ning kui paned neist vähemalt 4 pihta, saad sama mängu teiseks poolajaks 10-eurose tasuta live-panuse. 

1500-eurone tasuta ennustusmäng

Tahad ennustada mängude tulemusi täiesti tasuta ning võita sellest hoolimata mõni korralik auhind. Osale 11. juunist kuni 11. juulini toimuval võistlusel ning jõua viie parima hulka, kes jagavad omavahel 1500-eurose auhinnafondi. 

Ennustusvõistlus koosneb seitsmest ringist. Punkte teenid järgmiselt: 

ÕIGE MATŠI SKOOR – 10 punkti  

MATŠI TULEMUS + ÜHE MEESKONNA VÄRAVATE ARV – 6 punkti

AINULT MATŠI TULEMUS – 3 punkti

AINULT ÜHE MEESKONNA ÕIGE VÄRAVATE ARV – 1 punkt

SAA tasuta live-bet

Samuti võid saada ühe tasuta live-beti ka päris niisama! Selleks: 
- Liitu pakkumisega, sisestades boonuskood, mille leiad siit. Korraga saab olla vaid üks aktiivne spordiboonus. 
- Tee Livebetis vähemalt 25 € väärtuses üksikpanuseid jalka EM-i mängudele, min koefiga 1.50. Arvesse lähevad ainult panused, mis on tehtud päris rahaga.
- Kui Sinu panus(te) tulemused on otsustatud, siis saad Tasuta Livebeti automaatselt.
- Tasuta Livebet kehtib 48 tundi.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5