Coolbeti eestlasest spordiennustaja tegi 3 eurost 4778!
  • Jokker.ee
  • 04.11.2021

Coolbeti eestlasest spordiennustaja tegi 3 eurost 4778!

Oma novembrikuises blogis võttis Coolbet kokku oktoobris toimunu ning omistas erilise tähelepanu eestlasele, kes võitis kõigest 3-eurose panusega 4778,30 eurot.

Tõsi, võit ei tulnud lihtsalt - selleks pidi pileti omanik ennustama õieti 15 vutimatši lõpptulemuse 1X2 süsteemis. Kuigi üleliigseid riske ei võetud (koefid vahemikus 1.10 - 2.30) tähendas mitmikpanus siiski seda, et ühtegi eksimust ei võinud tulla. Õnneks läks kõik siiski pihta ning Coolbet kandis spordiennustaja kontole kenad 4778 eurot. 

edukas ennustus Coolbetis.jpg

Coolbeti klientide seas oli oktoobris kõige populaarsemaks spordialaks jalgpall, mõistagi eesotsas Premier League'i ja UEFA Meistrite Liigaga. Kõvasti tehti panuseid ka hokiliigadele NHL ja KHL, samuti korvpalli Euroliigale ning e-spordile, iseäranis CS:GO turniiridele. Suurimaks palgapäevaks kujunes mängijatele Manchester Unitedi ja Liverpooli lahingu, kus Liverpooli üllatavalt suur 5:0 võit tõi Coolbeti klientidele 146 693 € puhaskasumit (tagasimakse 144,51%).

Lisaks spordiennustusele on Coolbeti blogis juttu ka eestlaste seas menukaimatest slotimängudest ning ka sellest, kui suureks on kerkinud Mega Moolah ja WowPoti Jackpotid. Pokkerisõpradel tuleb arvestada, et Coolbet Open jääb COVID-19 pandeemia tõttu ära, kuid läbi iPoker võrgustiku pakub Coolbeti pokkerituba ohtralt mänguvõimalusi ning lõbusat meelelahutust. 

Alati põneva ning mõnusat lugemist pakkuvad Coolbeti blogi leiad siit!

ALUSTA MÄNGU COOLBETIS 25 TASUTA SPINNIGA!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5