Lõika kasu Coolbeti Meistrite Liiga eripakkumistest
  • Jokker.ee
  • 04.05.2021
  • 0

Lõika kasu Coolbeti Meistrite Liiga eripakkumistest

UEFA Meistrite Liiga hooaeg on lähenemas kulminatsioonile ning sel nädalal selguvad tänavused finalistid. Tavapäraselt premeerib niigi suurepäraseid koefitsiente pakkuv Coolbet oma mängijaid taas mitmete eksklusiivsete eripakkumistega.

5% suurem võit + igava mängu kindlustus

Iga päev kell 12:00 avaldab Coolbet ühe päeva mängu, millele saab panustada 5% suurema koefitsiendiga. See tähendab erakordselt häid koefitsiente, lisaks kehtib igava mängu kindlustus (raha tagasi 0:0 viigi puhul). Võime vihjata, et suure tõenäousega on valikus just mõni Meistrite Liiga mängudest ;)

Võida tasuta live-bet

Iga Coolbeti klient saab osaleda päris niisama Meistrite Liiga jalkaviktoriinis-ennustusmängus ning vastata kuuele valikvastustega küsimusele. Kui paned pihta vähemalt viis õiget vastust, siis teenid päris niisama 10 € live-panuse, millele kehtib läbimängimise nõue 1x miinimumkoefitsiendiga 1.50.

SB 767x420.png

SAA tasuta live-bet
Igas mänguvoorus võid saada ühe tasuta live-beti ka päris niisama! Selleks: 
- Liitu pakkumisega, sisestades boonuskood 2SFCL. Korraga saab olla vaid üks aktiivne spordiboonus. 
- Tee Livebetis vähemalt 25 € väärtuses üksikpanuseid Meistrite Liiga ja/või Euroopa Liiga mängudele, min koefiga 1.50. Arvesse lähevad ainult panused, mis on tehtud päris rahaga.
- Kui Sinu panus(te) tulemused on otsustatud, siis saad Tasuta Livebeti automaatselt.
- Tasuta Livebet on saadaval kuni pühapäeva, 9. maini kell 23:59.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5