Kas PSG paneb Manchester Cityle ära? Coolbet pakub superkoefi 35.0!
  • Jokker.ee
  • 27.04.2021
  • 0

Kas PSG paneb Manchester Cityle ära? Coolbet pakub superkoefi 35.0!

Sel kolmapäeval, 28. aprillil toimub UEFA Meistrite Liiga teine poolfinaal, kus on vastamisi PSG ja Manchester City. Kes võidab?

Coolbeti koefide põhjal on soosikuks küll inglased, kuid ka PSG võimalusi hinnatakse üsna kõrgelt. 30 tundi enne mängu algust (27. aprillil kell 16:00) on koefid järgmised:

* City võit - 2.20

* Viik - 3.61

* PSG võit - 3.35 

Need koefid kehtivad mängijatele, kel on Coolbeti konto juba olemas. Kuid uutele klientidele pakub Coolbet lausa ulmeliselt head koefi - kui panustad PSG võidule ning Pariisi superklubi teeb Cityle tuule alla, siis makstakse Sinu raha koguni 35-kordselt tagasi!

SB 767x420.png

Pea meeles, et panuse peab tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi (tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega). Panus tuleb kindlasti PSG võidule 1X2 süsteemis. Panuse kinnitamiseks tee linnuke piletil olevasse "Võimendatud koef" kasti.

Lubatud on kuni 1-eurone panus PSG võidule, mis peab olema esimene Sinu poolt tehtud panus pärast konto avamist. Sõltumata sellest, mis koefitsent on Coolbeti veebilehel/ennustuspiletil välja toodud, arvestatakse Sinu panuse puhul PSG võidu koefiks 35.0. Juhul, kui PSG võidab, lisab Coolbet võidetud summa Sinu kontole neljapäeval kell 12:00. Sellele rahale ei kehti läbimängimise nõudeid. 

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodi (26.-28. aprill kell 21:55) jooksul.

AVA COOLBETI KONTO JA SAA KOHE 25 TASUTA SPINNI!
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5