Coolbet pakub Eestis tööd juba 324 inimesele
  • Jokker.ee
  • 06.10.2023

Coolbet pakub Eestis tööd juba 324 inimesele

Coolbet andis oma blogis teada, et hetkel töötab nende Tallinnas asuvas peakontoris juba 324 töötajat. Peakontor ise asub nüüdsest 3975 ruutmeetrises büroos ülimoodsas Porto Franco keskuses. Ruumi on piisavalt, et personali juurdegi värvata.

Tegemist on tohutu edasiminekuga, sest kui Coolbet Eestis 2016. aastal alustas, töötas seal alla 50 inimese. Hetkel töötab üle kogu maailma Coolbetis üle 400 inimese, kes paiknevad kokku kümnes riigis Euroopas, Ladina-Ameerikas ning Kanadas. 

Hea töö tulemusena on Coolbet jõuliselt lainenud ning kuulub USA börsiettevõttele GAN Ltd. Ka Eestis on ettevõtte turuosa järk-järgult tõusnud ning Coolbeti spordiennustuse koefitsiendid endiselt Eesti parimad.  

Lisaks uude kontorisse kolimisele on Coolbet vahepeal ka veelgi suurendanud oma panust Eesti spordi teotamisele. Näiteks omandati Keila KK esindusmeeskonna nimisponsori staatus ning sel ja järgmisel hooajal kannab võistkond nime Keila Coolbet. Koostööd hakati tegema ka Tartu Ülikool Maks&Mooritsa korvpallitiimiga.

Soovime oma heale ja usaldusväärsele partnerile edu! Coolbeti tegemistest loe siit.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5