8-game


8-game Eesti meister on - Meelis Vist!

 • savikoti
8-game Eesti meister on - Meelis Vist!
Meelis Vist

Põhiturniiri finaallauda jõudmisele lisaks suutis Meelis vahepeal niisiis veel ühe turniiri kotti panna. Kiire võitja kommentaar turniirile oli: "Mul on Revost ikka päris kahju." Antud võit tõstis ta ühtlasi ka meistrivõistluste ränkinguarvestuses üheks peaauhinna pretendendiks.

Õnnitleme Meelist tema esimese meistritiitli puhul!


2. koht - Revo Kink (1106€)

 • savikoti
2. koht - Revo Kink (1106€)
Revo Kink

Kui kaart ikka ei jookse, siis ei aita ka 60-40 eduseis. Turniiri viimases käes Limit Holdemis tõstavad vastased teineteist kordamööda kuniks Revo nupud lõppevad. Meelis avab rahuliku südamega ning vaatamata Revo käes olevatele -le, ei muretse ta väga. Pole ka põhjust, sest ei jäta Revole mingit võimalust. Tahtis tulla!

Revo Kink 0 -49000

Triple-Draw on tapmas Revot

 • savikoti
Triple-Draw on tapmas Revot
Revo Kink, Meelis Vist
vaatamata sellele, et Meelis ühes käes peaaegu reaga ta üle pidi tõstma. Samas on ta endiselt veendunud, et võidab selle turniiri.

Setup on kohal

 • savikoti
Setup on kohal
EMV 2016, Pangakonto, Meelis Vist, Revo Kink

NLH on alati suurte pottide mäng. Nii seegi kord. Revo avab buttonilt 5000 ja saab calli. Flop . Check-call Meeliselt. Turn ning Meelis check-raiseb Revo 7000 panust 20 000-ni. Call Revolt ja sama teeb ta ka kiirelt  riveri järel kuid juba 45 000 eest. Meelis on aga turnil tabanud oma -ga maja ning 3-oudise välja imenud ( Revol ). Kohe järgmine käsi on Revol J9 vs Meelise Q9 ja laual on muidugi 9. revo on juba väga kuri...


Stud Hi-Low eripära

 • savikoti
Kui laud neljandal tänaval kellelgi paardub, ei saa topeltpanust teha erinevalt tavastudist. Sedakorda Revo õnneks, kuna tema avatud 99 ja toetuseks saadud 88 jääb showdownil alla Meelise QQ33-le, mis tal tõsi küll juba esimese 4 kaardiga oli jagatud.

Stud

 • savikoti
Stud
Meelis Vist

Meelis: , Revo: . Meelis muudkui panustab ja Revo on juba päris kuri, et teine muudkui panustab. Mukib siis lahtiselt taskuässad! Meelisel olla aga ainult 2 paari olnud, seega tuli siiski viimane kaart ära oodata.


Kes selle razzi küll välja mõtles?

 • savikoti
Kes selle razzi küll välja mõtles?
Revo Kink
Mängijad on erineval arvamusel kas selle mängu leiutas inimene, kellel kaart üldse ei jooksnud või juhtus see lihtsalt igavusest. Igaljuhul Revo arvas, et tegemist on lolli mänguga vaatamata sellele, et ta sai Meelise bring-ini kätte käega 4 (KK pimedas).

Limit Holdem on igav, vist

 • savikoti
Limit Holdem on igav, vist
Meelis Vist
Aga Meelis nii ei arva, sest võitis pea kõik käed selles mänguliigis ja suurendas oma stäkki ligi 100 000!

3. koht - Andres Abakanov (794€)

 • kassike
3. koht - Andres Abakanov (794€)
Andres Abakanov

Andres on buttonil ja tulistab 10 000, Meelis on veelgi kangem ja põrutab 15 000, Revo foldib.

Meelis vahetab 1 kaardi, Andres 2. Meelis küsib 5000, Andres maksab. Uuesti vahetab Meelis 1 ja Andres 2 kaarti.

Seejärel on Andrese kõik nupud keskel ning mõlemad loobuvad viimasest vahetusest.

Avatakse kaardid:

Andres:

Meelis:

NAPILT, AGA KINDLALT!


Mõneti täitub Andrese täna korduvalt väljendatud soov: mitte mingil juhul teiseks jääda!


Tunne oma vastast

 • savikoti
Tunne oma vastast
Revo Kink
Veidi aega tagasi PLO ringis juhtus seik, et Revo arutles valjusti Meelise panuse peale, et : "Ta ei blufi ju kunagi" kuid maksis Meelise panuse ikkagi kinni. Muidugi oli vastas stone cold nuts ja sisemise hääle mittekuulamise eest tuli jällegi lõivu maksta.4. koht - Veljo Raun (573€)

 • savikoti
4. koht - Veljo Raun (573€)
Veljo Raun

Mikrostäkike Veljo leiab UTG ja ei leia muud lahendust kui kõik mängu panna. Teised jäävad uskuma kuid Revo BB-l oma -st ei loobu. Lauale laotatakse ja pinge kaob riverisse raputab natuke soola Veljo haavale kuid saatuse eest ei pääse. Järjekordne suurepärane esitus segamängude spetsialistilt - tehke järele!


Veljo Raun 0 -53400

Revo püüab kinni suure blufi

 • savikoti
Revo püüab kinni suure blufi
Revo Kink

Studis Tõstab Andres avatud olles ja saaab maksu Revo -lt. Edasi on asi lihtne - Andresele jagatakse lahtiselt lisaks ja igal tänaval tuleb ka bet. Revol on silmnähtavalt ebamugav neid taluda kuid ilmselgelt on talle avatud kah abiks olnud. Viimast kinnist kaarti ei vaata ei Andres ega Revo. ainult et esimene on agressori- ja teine vaataja rollis. Viiepaar, millega Andres alustas ei paranenud aga põrmugi ning Revol viimasest kaardist abi vaja ei olegi, nimelt on tal mast juba kuuendaks tänavaks koos (varjul olid tal alguses ).


Meelis kaotab suure poti

 • kassike
Meelis kaotab suure poti
Meelis Vist

Mänguks on RAZZ ja igal tänaval kuni seitsmendani Andres panustab ja Meelis callib.

Andres:

Meelis: 

Pärast viimast kinnist kaarti paneb Meelis 8000 ning Andres callib. 

Andres näitab oma kinniseid kaarte  ja Meelis vilksatab lause: "Ega mul siin eriti hästi ei ole," saatel oma kaarte, millest reporter jõuab märgata  - lauakaaslaste väitel oli Meelise käeks J-kõrge.
Kuidas võita panka ilma panustamata

 • savikoti
Razzis on avatud K, Q, 5ja 5. Veljo omab esimest sõnaõigust viiega (Q on juba foldinud ja K bring-ini teinud). Nüüd loeb Veljo 4000 chippi välja ja heidab kiire pilgu vastaste poole. Andres, nähes, et teine haaras žetoonide järgi foldib kiirelt oma viie ning samuti teeb Meelis oma Kuningaga. Hmm, polnudki vaja millegagi riskida Veljol, et pot omale saada. hea nipp edaspidiseks.

Millist floppi ootad

 • savikoti
Millist floppi ootad
Veljo Raun

Veljol käes ja mäng Omaha Hi-Low. Flop . Just sellist floppi ma ootasingi ütleks selle peale kui vastane panustab ja maksab ka c-raise kinni. Turn , river - pole paha. Andres maksab kõik kinni - ga. Kallis lõbu.


Paarid ei pea

 • savikoti
Paarid ei pea
Veljo Raun

Teist korda NL Holdemi käigus saab Meelis keskmise paariga nupud keskele ässa vastu - sedakorda Veljo vastu kuid jällegi langeb riverisse 10 mis annab vastasele rea ning ka Veljo elab esimese ehmatuse üle.


Revol kaart jookseb

 • savikoti
Revol kaart jookseb
Andres Abakanov
Ja juba jälle näitab Revo ette korraliku 96532 low käe, mille Andres 10 lowga ka kinni maksab, seejuures vandudes, et krt ma jätsin 10 kätte. Oli tal võimalik see veel ka peenemaks osta kuid ei uskunud, et Revo viimase vahetusega seda biidib.

5. koht - Toomas Orm (384€)

 • kassike
5. koht - Toomas Orm (384€)
Toomas Orm

Mäng: 2-7 Triple Draw

Veljo teeb enne esimest tõmmet buttonilt tõste 6000, Toomas tõstab omakorda 9000 ja Andres Abakanov 12 000, mille peale Veljo loobub ja Toomas callib.

Esimesel tõmbel vahetavad mõlemad mehed ühe kaardi ning Toomas panustab 3000, Kristjan tõstab 6000 peale ning Toomas on seda callides all-in.

Edasi Andres enam kaarte ei vaheta, kuid  Toomas kasutab ära mõlemad järelejäänud võimalused. Viimane talle antud kaart päästab noormehe suust välja vandesõna - saabunud kuningas otsustab Toomase saatuse, sest Andresel on ette näidata .

Toomas Orm 0 -70200

PLO on actiongame

 • savikoti
PLO on actiongame
Revo Kink
aga mitte siinses finaalis. Kogu ringi jooksul ei toimunud midagi mainimisväärset. Küll aga kohe esimeses Triple-Draw käes suutis Revo sundida diilerit endale esimese viie kaardiga jagama 86532. Paraku rikkaks sellega ta ei saanud.


Koomikud saabusid

 • savikoti
Koomikud saabusid
Laur Sibold
Valju häälega seletavad mängulaua kõrval Madis Birnbaum, Laur Sibold ja teised veidrikud palgalõhest ja õrnsoolalõhest, EMV finaallaua mängijate vastu vähimatki austust tundmata.

Nüüd lükkab Toomas

 • savikoti
Nüüd lükkab Toomas
Toomas Orm

Toomas leiab taskust ja ning nupud liiguvad üle joone. Meeliselt kiirelt allin vastus -ga ning Toomase mängijaelu on vaekausil. flop ja Toomas tõuseb kurvalt püsti. Turn ning mängija elavneb ja nõuab ristit paraku ei jõua tema teadvusesse kohe, et on ka hulk muid kaarte mis teda päästavad. Üks neist tulebki riverisse ja diileri abiga tehakse Toomasele selgeks, et mäng pole veel kaugeltki lõppenud. Rida, uhh- uhh.


6. koht - Hanno Kerem (318€)

 • savikoti
6. koht - Hanno Kerem (318€)
Hanno Kerem

No limit Hold-em on shortidele hea spot lükkamiseks, arvas Revo ja kohe teisel käel Hanno ka "lükkas", tõsi küll natuke toetas. Paraku Meelise toetus oli veelgi vägevam - ning oli selges eelises. Maha jooksevad ning Hanno teekond lõpeb siin. Aga tubli tulemus sellegipoolest selles raskes mänguderägastikus.

Hanno Kerem 0 -20600

Revo võtab 7 Card High-Low's terve poti

 • kassike
Revo võtab 7 Card High-Low's terve poti
Revo Kink

Revo teeb  bring in panuse 700

Veljo tõstab  2500-le, mille Hanno  ja Revo callivad.

Järgmised kaardid jagatakse sedamoodi 

Revo:  

Veljo:  

Hanno:   

Revo panustab, Veljo callib, Hanno loobub.

Edasi läheb samamoodi, Revo muudkui panustab ja Veljo callib.

Revo:    

Veljo:    

Lõpus on Revol ette näidata 2 paari ja parem low, Veljol on low, millega ta oli oma sõnul sunnitud callima, kuid see jääb Revo omale siiski alla.Mis mäng on?

 • savikoti
Mis mäng on?
Revo Kink

Hanno foldib lahtise , Revo rõõmustab ja sunnib teda bring-ini ikkagi potti kontribueerima, seejärel panustab ise kolm tänavat lauaga vaatamata sellele, et kaks kaheksat on "surnud". Õige vastus on- 7-Card Stud Hi-Low. Ning vastased annavad alla.


Hanno pääseb!

 • kassike
Hanno pääseb!
Hanno Kerem

7 Card Studis saab Hanno oma viimased 8400 nuppu sisse kaartidega  ning

Andresel on vastas   - lõplikuks käeks saab Hanno aga ruutu masti, Andrese laeks jääb 2 paari.
Seven-Card Stud on bluffimismäng

 • savikoti
Seven-Card Stud on bluffimismäng
Meelis Vist

Või vähemalt tõestab seda Meelis Vist. Laual on tal ette näidata ning 3 tänavat ta panustas, siis 2 checkis ning seitsmendal uulitsal pani uuesti. Mis jäi nüüd Hannol üle kui tema käsi oli ? Järgi tal vaevalt 2 big betti ehk natuke üle 10000 kuid callata 5000... minut arupidamist kas tema AKJ võib hea olla Meelise vastu ning raske südamega fold. Meelis avab rõõmsalt kolm tellist (algselt samuti mastitõmme) ning tõestab, et ka A high võib 7 kaardiga mängus olla nuts!


Toomas on jäänud ülilühikeseks

 • savikoti
Toomas on jäänud ülilühikeseks
Toomas Orm
...kuid teda ennast lauas ei ole vaatamata razzis ette jagatud ässale. See võis olla tema parim šanss stäki duubeldamiseks kuid nüüd visatakse seegi mukki. Tõsi küll, ka kõigil ülejäänud vastastel on lahtisena 6 või madalam kaart!

Limit Razz

 • savikoti
Limit Razz
Veljo Raun

Kuigi käe algus on Toomasele paljulubav - tal lahtiselt A92 Veljo 10(selle sai ta esialgse emanda asemel kui diiler unustas kaardi põletamata)86 vastu. 6. tänav toob talle aga teise ässa ning Veljole kahe. Seni callaja osas olnud Veljo asub nüüd rünnakule ning panustab ka peale viimase pimeda kaardi jagamist. Toomas aga saab lisaks veel ning peab käest loobuma.


Kaardid on märgistatud!!

 • savikoti
Kaardid on märgistatud!!
Mitmed mängijad pööravad tähelepanu tõsiasjale, et kaartidel on selgelt nähtavad murdejooned! Ilmselt seetõttu ei toimu kogu Limit Omaha Hi-Low taseme jooksul mitte ühtegi tõsisemat vastasseisu. Uus pakk kaarte tuuaksegi kohale. Vahemärkusena toodud mängu kohta, et kõrgeim võimalik kolmik võib olla (Kxx lauaga näiteks) mängus meeletu underdog elik tagaajaja. Kui ei usu vaadake kalkulaatorist järele.


Revo nüpeldab Meelist

 • savikoti
Revo nüpeldab Meelist
Revo Kink

Järjekordne15000 vahetab omanikku kui Meelis saab flopist ässale pihta (flop ), turn ja river . Revo biidib aga Meelist "pika puuga" , omades käes .


Ja juba ongi mäng vahetunud

 • savikoti
Ja juba ongi mäng vahetunud
Hanno Kerem

Hanno panustab limit Hold-em`is lauaga positsioonist 5000 ja teatab, et ta tõmme tuli kohale. Veljo foldib näidates , et oli flopist kuuele pihta saanud. Hannol oli aga tõsi taga kuna tema kaartideks ning tõmme tuli!


Limitformaat on petlik

 • savikoti
Limitformaat on petlik
Andres Abakanov
Kuigi panused on ülevalt piiratud suutis Veljo kohe esimese suurema pangaga kaotada, ilma Showdowni jõudmata,  16000 punkti. Võidumeheks osutus siinkohal Andres Abakanov, kes kiitis, et eilne kaardijooks jätkub.

Mäng algab

 • savikoti
Sissejuhatuseks natuke eksootikat. 2-7 Trple-Draw on lapse nimi. Fotograaf Kairit selgitab mängijatele mitmes draw on käimas ja mille järgi seda ära tunda :)

EMV 8-game finaal täna kell 16:00

 • herlio
EMV 8-game finaal täna kell 16:00
Revo Kink

Eile alanud EMV kõige mitmekülgsema 8-game turniirile kogunes 36 osalejat, mis mullusega võrreldes 13 vähem. See ei ole lihtne mäng! Üks mängija soetas pileti, kuid kuuldes enne mängu algust mis turniiriga tegu, jooksis mees kassasse piletit raha vastu vahetama :)

8-game on kõige mitmekülgsemaid mänguoskusi nõudev pokkeriformaat Eesti meistrivõistlustel. Turniir koosneb kaheksast erinevast mänguformaadist, mille hulka kuuluvad nii ladumis- kui flopipõhised mängud. Mängiti 40-minutiliste tasemetega ning erinevad mänguformaadid vahetusid iga kuue jaotuse järel. 36 mängijaga turniiri finaallaua moodustamine nõudis 11 mängutundi.

Täna kell 16:00 algaval finaalis osalevad peamiselt mänguformaadi Eesti spetsialistid ja ühtlasi juba varasemad Eesti meistrid Revo Kink ja Meelis Vist ning kõige kardetum segamängude kuningas Veljo Raun, kes on kolmekordne Eesti meister ja 2011. aasta EMV H.O.R.S.E. turniiri võitja. Lisaks eelnimetatule finaallauas Andres Abakanov, Toomas Orm ning mullu EMV NLH 6-max pronks Hanno Kerem

Eelmine aasta võitis 8-game turniiri Kaido Kuusemäe, kellele järgnes Kairit Leibold, kes võitis sarnase turniiri - 2014. aastal viiest mängust koosneva H.O.R.S.E.'i.

Revo Kink 125700 0
Toomas Orm 70200 0
Meelis Vist 53900 0
Veljo Raun 53400 0
Andres Abakanov 37200 0
Hanno Kerem 20600 0

Tulemused

Võitja Meelis Vist
Auhind 1636 €

Väljamaksed

1. Koht Meelis Vist 1636 €
2. Koht Revo Kink 1106 €
3. Koht Andres Abakanov 794 €
4. Koht Veljo Raun 573 €
5. Koht Toomas Orm 384 €
6. Koht Hanno Kerem 318 €

Turniiri info

Mängijate arv 36
Mängijaid alles 1
Juurdeoste 0
Keskmine stäkk 360000
Auhinnafond 4811