No Limit Heads-up


EMV Heads-Upi võitis Jaan Vasser

  • Marken Malm
EMV Heads-Upi võitis Jaan Vasser
Jaan Vasser

Jaan Vasser vajas nii floppi , turni , kui ka riverit, et Indrek Rebase kätt ületada, ent viimase kaardiga rea saanud Jaanile kuulub nüüd prestiižne Eesti Meistrivõistluste No Limit Heads-Upi tiitel ning auhinnaraha 3211€


Auväärse teise koha saanud Indrek Rebane teenis turniiri eest 2750€. 

Jaan Vasser 8 1
Indrek Rebane 0 -7

Jaan Vasser duubeldab

  • Marken Malm

Jaan Vasser saab soodsa flopi, kui viitega kolmiku tabab. Indrek Rebane callib kahe paariga mehe all-ini, ent turn ja river  vaid kinnistavad Jaani võitu. 
Indrek on sunnitud tegema ka oma esimese re-buy.


Finaali esimene re-buy

  • Marken Malm
Finaali esimene re-buy
Jaan Vasser
Jaan Vasser otsustas 2750 stäki pealt teha oma esimese re-buy, et stäkke tasakaalustada.

Diil!

  • Marken Malm

FInalistid Indrek Rebane ja Jaan Vasser tegid enne mängu algust diili- mõlemad mehed saavad turniiri lõppedes kindlasti 2750€ ning võitja saab lisaks 461€ ning EMV Heads-Up tiitli. 


Finalistid on selgunud

  • Riho
Finalistid on selgunud
Kristo Erala

Selgunud on ka parim Kristo Erala ja Jaan Vasseri vahelisest vastasseisust.

Stäckipoolest keerulisse olukorda pandud Kristo on sunnitud lõpuks preflop all-in'i minema. Jaan callib teda kiiresti. Jaan näitab ette ja Kristol on vastu panna .

Diilerilt . Jaani kaheksad hoiavad ja sellega on selgunud ka teine finalist.

Kristo kahe päeva teenistuseks kujuneb sellega 1430€ ja jagab EMV Heads-Up turniiri 3-4 kohta.

Finaalis kohtuvad seega Indrek Rebane ja Jaan Vasser. Mehed hakkavad mõõtu võtma EMV Heads-Up tiitli ja 3587€ auhinnaraha pärast.

Jaan Vasser 7 1
Kristo Erala 0 -6

Kristol õlekõrred otsas

  • Riho
Kristol õlekõrred otsas
Kristo Erala

Tundub, et mõlemad lauad mängivad üksteisest täiesti erinevat mängu. Kui Indrek Rebane ja Alari Arnoveri vahelises mängus kõlab all-in'e paremale ja vasakule ning mehed võtavad kordamööda üksteiselt suuri stacke ära, siis Kristo Erala ja Jaan Vasseri lauas on olukord vastupidi.

Kristo ja Jaan hoiavad potti enamasti väiksena ja mängitakse väga rahuliku mängu. Selline tempo tundub eelkõige sobivat Jaanile, kes on chipleadi kindlakäeliselt endale haaranud.

Kristol on sellest tingitult õlekõrred otsa lõppemas. Mees oli sunnitud tegema on viimase rebuy kui callis  käega turnis Kristo poolt tehtud all-in'i. Turniks oli laud järgmine: . Kristol on käes .

Riveri  tulemust ei muuda.Esimene finalist selgunud

  • Marken Malm

Indrek Rebane, kes hetk tagasi oma stäki duubeldas, suutis oma tegu ka korrata ning väljus lahingust Alari Arnoveri vastu võitjana. 

Mehed läksid pre-flop all-ini, Alaril , Indrekul A . Nii flopp , turn, kui ka river  blankisid ning Indreku kicker edestas Alari oma. 

Alari lõpetas turniiri 3-4. kohaga ning tema teenistuseks jääb 1430€.Indrek Rebane 7 1
Alari Arnover 0 -6

Tihe rebimine

  • Marken Malm
Tihe rebimine
Alari Arnover

Liidripositsioon vahetas kätt, kui suurema mastiga Alari Arnover  edestas Indrek Rebase kätt .

Indrek, kel flopist juba poisiga mast käes, oli tõstjana agressori rollis, ent kui turnis  ja riveris ristid maha tulid, polnud mees oma käes enam nii kindel. Siiski callis ta mehe all-ini. 

Vaid paar kätt hiljem olid mehed uuesti all-inis, seekord võitis käe ja haaras liidripositsiooni tagasi Indrek Rebane. Mees tabas flopis  ässa ning sellest Alari  vastu piisas. Turn  ja river  olid blankid.


Jaan Vasser duubeldab

  • Marken Malm
Jaan Vasser duubeldab
Jaan Vasser

Vastasseisus Jaan Vasser Kristo Erala  duubeldas Jaan pärast soodsat floppi  oma stäkki, kui all-in lükkas. Veel üks poti oleks Kristole võidu toonud, ent Jaani õnneks olid nii turn  kui ka river blankid. 

Kristo kasutab ära ka oma esimese re-buy. Indrek kasvatab eduseisu

  • Riho

Indrek Rebane suurendab oma eduseisu veelgi kui check callib riveril Alari Arnoveri 3200 suuruse beti. Pott oli riveriks kasvanud 4700 chipini.

Laual oli . Alari läks riveril bluffima käega . Indrekul võttis callimine omajagu pikalt aega, aga lõpuks sai "herocall" tehtud ja ta saab õiguse käega 11100 mängumärgise poti endale haaramiseks.
imeline tagasitulek

  • Marken Malm

Indrek Rebane, kel mõlemad re-buyd juba tehtud, tõstis Alari Arnoveri tehtud 1100 suuruse panuse üle ning oli mehed olid pre-flop all-inis.  Kumbki mees flopis, turnis ega riveris ei tabanud, ning Indreku  võitsid. 

Olles just oma 5000 suuruse stäki duubeldanud, läksid mehed veelkord all-ini. Ka seekord võitis Indrek, kui  oli üle Alari . Flopis oli käsi pea kindlalt otsustatud  ning turn  ja river lõpptulemust ei muutnud. 

Imeline comeback Indreku poolt (5000=>20000) tähendab, et Alari on sunnitud tegema oma mõlemad re-buyd. Mõlemad poolfinaalid käivad

  • Riho
Mõlemad poolfinaalid käivad
Alari Arnover

Alguse on saanud ka teine poolfinaal Kristo Erala ja Jaan Vasseri vahel.

Vastasseisus Indrek Rebane - Alari Arnover on Indrek juba ära kasutanud mõlemad oma rebuyd. Tundub, et Alari on haaranud kontrolli lauas kindlakäeliselt endale ja isttub hetkel ~13000 žetoonihunniku taga.Tiitel jääb kaitsmata

  • Marken Malm
Tiitel jääb kaitsmata
Marius Morel

Marius Morel, kes eelmine aasta sama eventi võitis, pidi seekord koha poolfinaalis loovutama Jaan Vasserile. 

Mitukümmend blindi läksid kord ühele kord teisele poole, ent lõpuks jõudsid mehed käeni, mis mõlemale sobis ning mindi all-ini. 

Nii Marius, kui ka Jaan tabasid flopis  emanda. Turn  ja river  olid blankid ning Jaan Vasser astub poolfinaali, kus kohtub Kristo Eralaga. Jaan Vasser 6 1
Marius Morel 0 -5

Indrek läheb edasi

  • Riho
Indrek läheb edasi
Marko Vest

Lahenduse on ka saanud mäng Indrek Rebane ja Marko Vest vahel. Järjekordses mündiviskes jääb peale Indreku . Markol on .

Sellega läheb järgmisesse vooru Indrek Rebane.

Lahing Marius Moreli ja Jaan Vasseri vahel veel käib.


Indrek Rebane 6 1
Kristo Erala 6 1
Alari Arnover 6 1
Marko Vest 0 -5
Yaroslav Dmitriev 0 -5
Marko Keskel 0 -5

Marko Keskel väljas

  • Marken Malm
Marko Keskel väljas
Marko Keskel

Marko Keskel ootas oma all-in kätt ja lõpuks see tuli. Kristo Erala callis automaatselt
Flopp oli intrigeeriv, sest andis Markole tugeva mastitõmbe , turn  andis mehele veelgi enam lootust, ent river oli blank ning andis võidu Kristole. 

6 inimest järel. 
60 blindine mündivise

  • Riho

Indrek Rebane pannakse keerulisse olukorda kui Marko Vest läheb preflop all-in. Indrekul on sellel hetkel veel taga 30 blindi väärtuses mängumärke. Stack millega annab heads-up mängus veel pikalt mängida ja oma paremust tõestada.

Raske käega teeb Indrek siiski calli ja näitab . Markol on selles olukorras .

Diilerilt: .

Sellega haarab Indrek ka vastasseisus chipleadi.


Jaroslavi jaoks turniir läbi

  • Marken Malm
Jaroslavi jaoks turniir läbi
Dmitri Yaroslav

Yaroslav Dmitrievi jaoks lõppes turniir 8. kohaga. Mees läks  pre-flop all-ini ning Alari Arnover  callis. Flopis  tabasid mõlemad mehed kümne ning Alari sai ka tugeva mastitõmbe. Turn  ega river kumbagi meest ei aidanud ning ässa kicker andis Alarile võidu. 

Yaroslavi teenistuseks jääb 610€, Alari jääb järgmist vastast ootama. 


Erinevad strateegiad

  • Riho
Erinevad strateegiad
Marko Vest

Põnev on vaadata kuidas erinevad mängijad on mängule lähenenud erinevalt. Lahingus Indrek Rebane vs Marko Vest on nüüdeks teinud ka Marko Vest oma teise rebuy. Vaatamata sellele, et tal

Küsides miks Marko Keskel eelistab mängida 20bb peal ja ei tee rebuyd, et oma stacki Kristo Eralaga ühtsustada vastab Marko, et ta on harjunud igapäevaselt spin&go'sid 25 blindi pealt mängima. Just nii tunneb ta ennast kõige mugavamalt. Deep mängus ei tunne ta ennast nii mugavalt ja seetõttu ka selline lähenemine.


Jaan Vasser pääseb

  • Marken Malm
Jaan Vasser pääseb
Jaan Vasser

Jaan Vasser , kel mõlemad re-buyd juba tehtud, callis Marius Moreli pre-flop all-ini. Flopis kumbki mees ei tabanud , ning ka turn läks Jaani jaoks õnneks , riveril sai mees rahulikult hingata- ta oli pääsenud. 
Chippe on mõlemal mehel nüüd võrdselt 10000, ent Mariusel on veel tagavaraks mõlemad re-buyd. 


Alguses tagasi

  • Marken Malm
Alguses tagasi
Dmitri Yaroslav

Yaroslav Dmitriev lükkab kaartidega pre-flop all-ini ning Alari Arnover  callib. Flopis kumbki mees ei taba ning favoriidina jätkab Alari, ent turn annab  paari Yaroslavile ning river kinnistab mehe võidu. 

Kuna Alari, kes pole re-buy kaarte veel kasutanud, jätkab ligi 10000 stackiga ning Yaroslav, kes ühe re-buy teinud, jätkab ligi 15000ga, oleme jõudnud ringiga algusesse tagasi. 

Senised rebuyd

  • Riho
Senised rebuyd
chipid

Mängus Indre Rebase ja Marko Vest vahel on seni tehtud juba kolm rebuyd. Kaks on nendest teinud Indrek ja ühe Marko. Marko on hetkel haaranud tugeva chipleadi. Omades umbes 16000 väärtuses žetoone (+ üks rebuy).

Samas lauas mängitavas vastaseisus Yaroslav Dmitrievi ja Alari Arnoveri vahel on Yaroslav teinud ühe rebuy ja Alari ei ole seni pidanud oma rebuysid kasutama.

Samuti on sunnitud ühe rebuy tegema Marko Keskel ja Jaan Vasser. Kristo Erala ja Marius Morel ei ole seni rebuysid teinud.


Marius haarab ohjad enda kätte

  • Riho
Marius haarab ohjad enda kätte
Jaan Vasser

Seni kõige rahulikumalt alustanud vastasseis Jaan Vasseri ja Marius Moreli vahel on hakanud  lõpuks tempot tõstma.

Turniks on laual . Olukord tundub mõlemale mängijal sobivat ja mehel lähevad all-in. Jaan näitab . Mariuse vastu sellest ei piisa, sest turniga tuli talle () kokku rida.

Jaan teeb oma esimese 5000 žetoonise  rebuy.6-2 võidab

  • Marken Malm
6-2 võidab
Alari Arnover

Alari Arnover   duubeldas oma stäki ning sundis vastase Yaroslav Dmitrievi re-buyd tegema, kui mehed flopis  all-in lükkasid. Turn  ja river  kumbagi meest ei aidanud. 


Seitse-kuus - never loose

  • Riho
Seitse-kuus - never loose
Marko Keskel

Lahing Marko Keskel ja Kristo Erala vahel kogub hoogu. Pot on riveriks kasvanud 2000 chipini ja lauas ilutseb .

Positsioonist väljas mängiv Marko läheb All-in (~3200 žetooni). Kristo vajub selle peale mõttesse.

Kes on Marko mängu kõrvalt vaadanud, see teab, et mees on üsnagi jutukas ja teinekord jagab oma mõttekäike ja strateegiaid üsnagi avalikult. Teeb seda ka seekord. Kuulutab, et nagu ikka halbadel mängijatel on tal seitse kuus  ja lisab juurde "never loose".

Kristole ei tundu seda uskuvat ja callib Marko ära.

Tuleb välja, et Marko valetas. Kuut ta ei ole, aga seitse on küll. Marko võidab poti näidates .
"Hea call!"

  • Marken Malm

Indrek Rebane  oli sunnitud kasutama ära oma re-buy võimalused, kui Marko Vest  edukalt mehe blufi läbi nägi ning riveris tehtud all-ini callis.  andsid Markole ässapaari ning ka käevõidu. 
Indrek kasutas ära ka oma mõlemad re-buy kaardid ning jätkab Markoga sarnase stackiga, kellel 10000 n.ö veel pangas. Rahulik algus

  • Marken Malm
Rahulik algus
Kristo Erala

Kristo Erala  teenib ligi 1500 chippi lisaks, kui Marko Keskeli  all-iniga foldima sunnib. Markol oli küll ässade kolmik , ent hirm vastase potentsiaalse emanda ees sundis ta siiski foldima. Parem karta kui kahetseda! 


Finaalpäev!

  • Marken Malm

No Limit Heads-up turniir jõuab täna oma kulminatsioonini, kui võitlustulle asuvad kaheksa finalisti, kes kõik on juba vähemalt 610€ tänasega teeninud ning kel kõige enam on võimalik turniiriga võita 3587€ . 

Finaalpäev mängitakse kahes lauas, ühes Yaroslav Dmitriev vs Alari Arnover ja Indrek Rebane vs Marko Vest ning teises lauas Marius Morel vs Jaan Vasser ning Marko Keskel vs Kristo Erala. Ükski meestest re-buyga ei alusta, ent võivad seda täna teha kaks korda.Tulemused

Võitja Jaan Vasser
Auhind 3587 €

Väljamaksed

1. Koht Jaan Vasser 3587 €
2. Koht Indrek Rebane 2375 €
3. Koht Kristo Erala 1430 €
4. Koht Alari Arnover 1430 €
5. Koht Marius Morel 610 €
6. Koht Marko Vest 610 €
7. Koht Marko Keskel 610 €
8. Koht Yaroslav Dmitriev 610 €

Turniiri info

Mängijate arv 86
Mängijaid alles 8
Juurdeoste 0
Keskmine stäkk 0
Auhinnafond 11262