Mäng on tänaseks läbi ning hetkeseisuga paistab, et teise päeva on jõudnud täpselt iga kolmas alustaja ehk 37 mängijat 111-st.
Kõik, kes suutsid tänase päeva üle elada, jätkavad mängu järgmisel reedel. Nendega liituvad päeva 1B parimad.
Päev 1B algab pühapäeval kell 12:00 ning mõistagi saab toimuvat jälgida meie lehel. Avaldame esimesel võimalusel ka kõikide allesjäänud mängijate täpsed stäkid.
Roland Luik räägib oma mängukaaslastele, et tema esimese päeva eesmärk on 60xBB ehk siis umbes 70K stäkk. See on natuke üle keskmise ning peaks andma vähemalt teise mängupäeva alguseks piisavalt mänguruumi.
Rolandil ongi hetkel umbes 70K punkti ning veel umbkaudu 20 minutit aega oma seisu hoida või siis hoopis parandada.
Hetkeseisuga on turniiri liidriohjad Erki Andressoo käes, kellel on umbes 135K punkti. Lisaks võib korraliku stäki üle rõõmustada ka Taago Tamm, kes kõigest hoolimata omab 125K punkti ning on olnud siiani üks kõige tähelepanuväärseimatest mängijatest.
100K klubisse oleks võindu tõusta ka Andres Abakanov, paraku tui tal loovutada suur pank Arvo -Mart Elvistole. Riverik oli lauas numbripuru ning Arvo-Mardi emandad pidasid Andrese rünnakule vastu.
Mälu järgi julgeks pakkuda, et Katri Käsper on jõudnud varasemalt põhiturniiril finaallauda ning Evely Ventsli ja Christel Piller cashinud, kuid Birgit Tammeli ja Liisa Eesmaa otsas paraku täit kindlust pole.
Igatahes on need viis naist jätkuvalt põhiturniiril konkurentsis ning suurima stäkiga (umbes 35K) meie kangelannadest paistab olevat Evely.
Ajaloost meenub, et Eesti naistele oli edukaim EMV 2015 põhiturniir, mil finaallauda jõudsid nii Siiri Saar, Carmen-Elina Vist kui Maret Komarova.
EMV põhiturniiri päeva 1A viimane tase on alanud ning laudades veel 46 mängijat. Keskmine stäkk on umbes 50XBB, seega mänguruumi veel on. Siiski võib arvata, et kuna teine päev peetakse järgmisel reedel, hakkavad paljud töölkäijad või kaugelt tulijad kiireid lahendusi otsima.
Pausi ajal rääkis oma tegemistest tavapäraselt Martin Häidberg, kes oli sunnitud pisut nuppe ära andma. Nimelt võttis Rikard Relander temalt duubli ning Rikardi stäkk on nüüd 60K. Martinil on umbes 50K järgi, seega enam-vähem keskmine stäkk.
Veiko Aava sai kaheks käeks penalty selle eest, et foldis oma kaardid enne kui käigujärg temani jõudis.
Kõiki reegleid alati hästi teadev Silver Simulask leiab, et penalty on õigustatud, kuna kaartide varasem foldimine pole teiste mängijate suhtes õiglane, kuid üldiselt peaks piisama ühest käest.
Ega Veikol midagi üle jäägi - tuleb lihtsalt kaks kätte vesise suuga teiste mängimist vaadata. Õnneks on mäng veel niivõrd noor, et otsest mõju mängu tulemusele see tõenäoliselt ei oma.
Veiko penalty lõppes ka äsja alanud turniiri viimase pausiga. Viimased pausieelsed käed kukutasid rea tuntud tegijaid eesotsas Mauri Dorbeku ning "seadusetundja" Silver Silmulaskiga, konkurentsis püsib veel 47 parimat.
Võrdlemisi võrdsete, umbes 50K stäkkidega Mart Rinken ning kauboi Arvo-Mart Elvisto vaatavad viimase eestvõttel panka 6,5K-ga.
Flop on , Arvo-Mart piidleb Mardi stäkki ja paneb 4500, millele järgneb call.
Turn on , Arvo-Mart chekib ning tunneb pärast Mardi 13K panust taas huvi konkurendi stäki vastu. Paistab, et tuleb teha do-or-die otsus ning sellest Arvo-Mart ikkagi jõudu ei leia.
"Hea fold," kommenteerib Mart, kuid kaarte kumbki ei näita.
Viimase EMV põhiturniiri vastu tunneb huvi kõigest kolm mängijat, kuid kuna lubatud on ka re-buy'd ja add'on, loodetakse siiski vähemalt üks pilet kokku saada ning mäng läks käima.
Muidu on kasiinos melu juba piisavalt ning uusi inimesi aina lisandub. Ka cashimäng on ühel laual juba päris pikalt käimas.
Roland Luik on lauakaaslaste väitel mänginud viimase 45 minuti jooksul kaasa kõik käed ning kui mees viimaks preflopist maha viskab, on tema kaaslased eesotsas Katri Käsperiga siiralt üllatunud.
"Aga no mul ongi kogu aeg head käed," kaitseb end Roland.
Lauas käib muidu korralik action, äsja õnnestub duubeldada Maksim Petrovil pocket ässadega Andres Abakanovi vastu. "Aba"-l pole aga jätkuvalt häda midagi, sest Maksimi stäkk polnud ka kuigi suur.
Blindid nüüd juba 400/800 ning täna jääb mängida veel kaks tundi.
Mart Rinkenil õnnestub saada ässad ning meelitada kaasa ka Birgit Tammel. Birgit "ostab" järgemööda kaarte ning kui riveriks on avatud , pole ta mitte ainuüksi all-in, vaid omab kõikide lauakaaslaste üllatuseks ka kindlat nutsu - .
"Millega sa flopis callisid," tunneb Mart huvi ning Birgit oskab vaid vastata, et "Sick, sick..."
Igatahes on Birgitil nüüd täiesti normaalne 40K stäkk ning mänguruumi on saanud juurde ka mõned teised naised eesotsas Liisa Eesmaa ja Christel Pilleriga, kes juba pikalt ühte mängulauda jagavad.
Põhiturniiri avapäeva 1A alustas 10 õrnemast soost mängijat, kellest kuus on veel konkurentsis. Kahjuks jäävad nende kõigi stäkid alla keskmise (mis on hetkel umbes 60XBB) ning meie kangelannad hakkavad peagi duubleid vajama.
Homme tõenäoliselt niipalju naismängijaid pole, kuid mine tea. Küllap tuleb neid siiski Siiri Saarele lisaks!
Tuletame kõikidele ülekande vaatajatele meelde, et täna mängitakse üheksa taset ning kuna kavas on veel üks 15-minutiline paus, kestab tänane action umbes-täpselt kuni kella kümneni.
Täna õhtul on Olympic Casinos kavas poksigala, pokkerimängijad saavad aga veel osaleda kell 20:00 algaval põhiturniiri satelliidil. Mängijate huvi korral viiakse veel läbi ka täiendavaid Flip & Go eelvoore.
Georgi Abuladze paistis silma erksa ning aktiivse mänguga, kuid lõpuks vajus tema stäkk siiski väga väikeseks ning sattus vastamisi Henri Käsperiga, kes samuti hädasti duublit vajas.
Henri pidas Georgi vastu ning esimesel nüüd umbes 30K stäkk. Lisaks on väljas Joona Saluveer, kes saavutanud samuti ühel EMV põhiturniiril teise koha (vandudes siis alla vaid Ranno Sootlale).
"Veteranide" laua kapten on jätkuvalt Roland Luik, kuid kindlasti üritab kontrolli haarata ka Mauri Dorbek, kes vastastele väga asu ei anna ning pea kõiki panku ründab.
Enne eelmist pausi rikkaks saanud Martin Häidberg võtab nüüdki viimase pausieelse käega omajagu lisa, elimineerides positsioonilt rünnates väikese stäkiga Mart Kalju.
Tänu Mardi all-in'ile läheb panka ka pisut lisaraha nendelt mängijatelt, kes kardavad "võileiva vahele" jääda.
Mart:
Martin:
Lauast Mart abi ei saa.
Algas kolmas paus, mille jooksul viidi läbi ka üks flip-turniir. Paistab, et enamaks huvilisi ei ole.
Puhja pokkeriklubi tõenäoliselt värvikaim ning tuntuim liige Toivo Ojasoo ei oskagi esmapilgul oma fännidele midagi öelda. Elus ta igatahes püsib ning kuigi vahepeal langes Toivo 6K peale, suutis ta end vaikselt üles töötada ning hetkel on Toivol umbes 26K, mis jääb õige pisut keskmisele alla.
Puhja meestest mängib Toivo täna ainukesena, kuid homme pidi lisanduma ka teisi kamraade.
Keda me üldse homme mängima ootame? ETPF-i ühte suurimat aktivisti Kaidarit, Unibeti hinge Ergot, Pafi esindusnägu Matit ning ka ühte Eesti parimat naismängijat Siirit.
Naisi mängib täna üldse suhteliselt palju, siiani on neist konkurentsis kaheksa. Või siis õigemini seitse, sest Ilona Sibold langes just välja.
Omal ajal kerkis Roland Luik Eesti pokkeritaevasse nagu tõeline komeet - ta tuli eikuskilt (nn. "Mustika Mudaliigast") ning jõudis kiirelt Eesti absoluutsesse tippu.
Täna on Roland suhteliselt hästi mänginud ning hetkel on mehel 80K stäkk. Seejuures väärib märkimist, et Eesti meistritiitlit Rolandil siiani veel ei ole.
Rolandi laud on muidugi aukartust äratav - Henri Käsper, Georgi Abuladze, Mauri Dorbek, Kaupo Tenno - kuid ühelgi eelpool nimetatud superstaaril ka paraku teab mis stäkki ei ole.
Kahel korral limit-mängudes Eesti meistriks tulnud Priit Brikker suudab oma 9,6K stäki Adriaan Hobo vastu duublisse saada.
Tegemist on tüüpilise coinfliga, kus Priidul ja märksa suurema stäkiga "Lendaval Hollandlasel" . Kuigi Priit paistab olevat täiesti kindel, et seda jaotust ta küll ei võita (tõuseb juba püsti ning valmistud lahkuma), avatakse lauas viis ohutut kaarti.
Langejate sekka liigitub ka Ramon Jaanipere, hetkel on laudades 78 parimat.
Igor Pihela noorem lubab oma fännidele teada anda, et tal on hetkel 72K stäkk. Eesti rahalistis läbi aegade paikneb Igor korralikul 16. kohal, jäädes oma isale siiski pisut alla (Igor Pihela vanem on 13. kohal).
Teenitud raha poolest Eesti läbi aegade edukaim pokkerimängija Markku Koplimaa, keda peeti ka üheks EMV põhiturniiri favoriidiks, on konkurentsist väljas.
"Ei olnud minu päev, suht midagi ei sujunud. Selline see pokker on," räägib Markku ise. Aga tal on plaanis ka teistel EMV turniiridel osaleda. Eelkõige paistab meest huvitama 8-Game - on ju Markku varemgi rääkinud, et selle turniiri võitmine on üks tema suuremaid unistusi.
Koos Markkuga on väljas ka Tõnis Linnamägi, kes võitis mälestusväärsel moel 2016. aasta EMV põhiturniiri, jõudes otsustavas mängufaaasis koguni laulatusel ära käia.
Kert Hallik on olnud käimasolevatel tiitlivõistlustel väga heas vormis: juba on ta võitnud nii heads-up'i kui rahvaturniiri, seejuures oli viimasel üle 400 osaleja.
Kert alustas aktiivselt ka põhiturniiri, kuid viimased mängutasemed teda paraku ei soosinud. Lõpuks oli Kerdi stäkk pisut alla 10K ning selle ampsas endale (samuti mitte kuigi suure stäkiga) Liisa Eesmaa (PFAI vs. , laud tühi).
Anne nööbid läksid sisse pärast seda kui lauas oli avatud viis madalat kaarti.
Anne:
Marko Vest:
Marko stäkk on umbes 80K, igati heas seisus on ka kõrvallaua ehk nn. "veteranide laua" üks aktiivsemaid mängijaid Georgi Abuladze.
Umbes samal ajal langes konkurentsist ETPF-i president Laur Sibold, kel lihtsalt ei õnnestunud täna oma stäkki kuidagi üles saada. Tuletame meelde, et Laur sai mullusel EMV põhiturniiril väga korraliku teise koha, kokku on mehe kaukas aga kaks Eesti meistritiitlit.
Väljas on veel mitmeid väga tugevaid tegijaid, nende seas 2018. aasta EMV põhiturniiri meister Ermo Kosk ning aasta hiljem põhiturniiril triumfeerinud Argo Alaväli.
Kuna hiline registeerumine on lõppenud, siis jääb tänaseks lõplikuks osalejate arvuks 111. Põhiturniiri saab aga soovi korral alustada ka homme, mistõttu oodatakse kokku mängima ikkagi üle 200 mängija.
Martin Häidberg annab teada, et viimasel käel enne pausi õnnestub tal võtta magusa duubel.
Martin ise kirjeldab jaotust nii: "Mul kuningad BB-l. Keskelt tuleb 2 limpi, button foldib, SB paneb 1300, ma BB peal panen selga 3800. SB shoveb u 50k, ägisen ja callin. Tal AKo ja mu kunnid õnneks peavad."
Imre Leibold callib positsioonilt kahe mintäki all-in'i. Ott Jaaksonil on 1100, Mario Jürgensil aga 3000.
Ott:
Mario:
Imre:
Lauda .
Vähemalt esimese nelja mängutasemega on vanameistri mäng väga korralik. Küll oleme aga saanud lahti teisest endisest pokkerikuulsusest - aastatel 2010-2012 kolm Eesti meistrisõrmust võitnud Paavo Korkka on sel korral mängust väljas.
Tartu vanameister Kalev Männaste on mängust väljas.
Pärast floppi panustas Kalev 1600, Andres Abakanov tõstis 4000-le ning Kalev lükkas oma 10K stäki all-in. Andreselt kiire call.
Kalev , Andresel . Kalevil oli küll oute (ässad ja kümned), kuid lauda neid paraku ei tulnud.
Muideks, postitusele lisatud pilt on vana ja ebatäpne, sest tänaseks pole Kalevil ei juukseid ega habet. "Kolm aastat kasvatasin, nüüd ajasin maha. Eks talveks tuleb jälle uus kasvatada," räägib Kalev ise. Väidetavalt otsest põhjust kiilaks ajamisel polnud, otsus sündinud "suht lambist".
Kolmas mängutase on saanud saatuslikuks kümnele mängijale, kellest viimane Annika Haaviste. Tema kohale maandus aga kohe teine kõva naismängija Katri Käsper, kelle kõrvale jällegi ei keegi muu kui abikaasa Henri Käsper.
Henri on viiekordne Eesti meister, muuhulgas ka EMV põhiturniiri võitja 2011. aastal. Kui Henri viimane tiitel pärineb 2017. aastast, siis Katri on üks tuntumaid Eesti mängijaid, kes pole siiani veel Eesti meistriks tulnud. Miks ei võiks just EMV 2022 selle tiitli viimaks tuua?
Tarmo Tammel on harukordne pokkerimängija. Ta on peaaegu igal turniiril rahades, kuid suuri võite pole siiani veel saanud. Irvhambad kipuvad teda seepärast isegi kutsuma Tarmo "mincash" Tammeliks ning Veiko Aava soovis koguni teha ETPF-i juhatusele ettepaneku, et antaks välja ka "Aasta Mincashija" eriauhind. Eks see kõik ajab Tarmot ennastki naerma...
Muide, kui meenutada vanu häid aegu, siis blogija Maheaatom ja Tammel tunnevad teineteist juba 21 aastat.
"2001. aastal töötasime mõlemad Sadama Statoili bensiinijaamas, olid väga lõbusad ajad, suht tihe action ja möll käis ka tööväliselt. Sama aasta sügisel sai minust reklaamimüüja ning Tarmo läks mõne aja pärast Iirimaale, vahel pidasime küll kirjavahetust aga aja jooksul side kadus. Kuniks 2013. aasta jaanipäeval Saaremaal olles tekkis mul koos ühe Tarmo endise kooliõega idee talle helistada ning kokku saada (Tarmo ju põline Saaremaa poiss, 2002. aastal sai ka koos Saaremaal jaane peetud). Tammel aga andis üllatava vastuse, et ta pole ülde Saaremaal, vaid hoopis Mustika Olympicus! Tegemist oli muide Tarmo ühtede esimeste turniiridega ning mul polnud tollal õrna aimugi, et ta üldse pokkerit mängib (samuti ei olnud me kunagi varem omavahel pokkerist rääkinud). Nüüd teab Tammelit tõenäoliselt iga Eesti pokkerisõber, seega on Eesti ikka väike," nostalgitseb Maheaatom.
Aga nüüd tagasi tänase turniiri juurde. Nupud läksid sisse PFAI, Tarmol ning EMV 2022 senisel peakangelasel Kert Hallikul . Eks see äss maha tuli, mis muud...
Ermo Kose vend Kristjan-Jaan on üsna lühikeseks kuivanud. Kui vanem Pihela buttonilt 500 avab, surab Kristjan-Jaak oma allesjäänud 2900 nuppu keskele. Igor, kes läks lihtsalt blindivargile , ei taha esiti kuidagi calli nuppu leida, kuid leiab kuna mängimata ka justkui ei taha jätta, tuleb call.
Kasiinosse saabus just Igor Pihela noorem, kes tuli otse Monte Carlo EPT-lt.
Igor osales seal neljal turniiril ning suutis koguni kolmel korral rahadesse tulla. Eriti edukas oli ta € 1,050 No Limit Hold'em - Hyper Turbo - €500 Knockout turniiril, kus õnnestus alistada 213 vastast ning teenida karikas ning üle 20 000 dollari auhinnaraha.
Nüüd on Igoril võimalus asuda jahtima oma karjääri esimesest individuaalset Eesti meistritiilit. Pihela on küll juba korra tulnud võistkondlikuks Eesti meistriks 2014. aastal.
Kulus enam kui kaks tundi puhast mänguaega, kuniks saime esimese langeja. Selleks on Mairo Toom, kes oli korduvalt hädas Christel Halleriga ning loovutas suurema osa stäkist temale.
Christeli stäkk on umbes 50K ning mingeid süümekaid ta ei tunne. "Tema viimased nupud läksid hoopis mujale," külas malbe õigustus.
Vaheajal on kõik mängijad koondunud Flip & Go eelvooru laua ümber ning selgitama siis kiirelt, kuidas see mäng käib.
1. Vaja on 8 mängijat, kes kõik teevad 50-eurose panuse.
2. Kõigile jagatakse kolm kinnist kaarti ning lauale pannakse flop.
3. Kõik mängijad viskavad kinniselt maha ühe kaardi ning avavad kaks kaarti.
4. Lauale pannakse turn ja river.
5. Turniiri võitja teenib pääsme Flip & Go finaali, ülejäänud võivad uuesti üritada.
6. Tulevad uued mängijad ning kõik algab taas algusest. Igaüks võib proovida nii palju kordi kui ise soovib, leidub neidki, kes juba teinud üle 10 katse!
Kohe esimene turniir tekitas ka kõvasti elevust - Raivo Pinsel sai flopis seti, kuid kolm konkurenti püüdsid riveriks runner-runner rea. Nendele kolmele jagati uuesti kaardid ning viidi läbi teine jaotus.
Kokku on viidud läbi juba 19 flippi ning siin ka mõned nimed, kes endale juba pileti võitnud: Kaido Koorits (proovis 11 korda), Marko Keskel, Mati Pirn, Tarmo Tammel, Rain Mölderkivi jt.
Mängu algus on suhteliselt aeglane, hetkel laudades 97 mängijat ning välja pole kukkunud veel keegi. Mõned mängijad on juba suutnud oma algstäki duubeldada nagu näiteks Andres Abakanov, Tauri Taimre ja Elgo Tisler.
Viimase uue tulijana lisandus Georgi Abuladze. Peagi saab 100 täis, see on päris kindel!
Marek Selgeveer on esimeste mängutasemete jooksul kõvasti nööpe ära andnud ning langenud koguni 2000 peale.
Natuke leevendust andis all-in Raivo Pinseli vastu.
Marek:
Raivo:
Flops on äss ning juba kostab lauas kahin, et läheb vist splitti. Seda siiski ei juhtunud, kõrgem kicker võitis.
Samal ajal kaotas Christel Haller panga PFAI -ga Markku Koplimaa vastu, Markkule lauast rida. Siiski pole ka Markku seis kiita, tema stäkk on napilt üle 10K, Christelil aga kenasti umbes 25K.
Teine tase algas juba 92 mängijaga ning vahepeal on tulnud juurde mitmeid õige põnevaid tegelasi nagu näiteks Mauri Dorbek, kes tuli esmakordselt Eesti meistriks juba 2009. aastal.
Aga kohal onka Tartu naismängijate uhkus Anne Kiviselg, aastatetagune pokkerikomeet Roland Luik ning imagomuutuse teinud (habemest ja juustest vabanenud) vanameister Kalev Männaste.
Esimese leveli lõpus jõuame ära kuulda ka tänase teise all-in'i.
Selle käigu teeb Christel Haller kui lauas on avatud ning pangas korralikud 27K. Christeli 15K all-in'i Mairo Toom pärast väga pikka mõtlemist vastama ei hakka ning Christel kiidab, et "hea fold".
Samal ajal saab väga kobeda panga ka Andres Abakanov, kes samuti vastaselt riveris calli välja ei meelita. Ka see pank on üle 20K.
Seni mängitud pangad on olnud peamiselt väikesed ning mäng luurav, kuid siiski on nii mõnelgi korral läinud sisse ka suuremad rahasummad.
Võrdlemisi kobeda panga mängisid omavahel Ott K. ja Veiko Aava. Kui lauas oli avatud , panustab Ott ette 3100 ning Veiko foldib lahtiselt . "Ma tõesti ei näe, mida ma suudaks sellega biitida," kommenteerib mees.
Ott avab viimaks flopanud maja .
Hetkel on laudades juba 88 mängijat. ETPF-i poolt on kohal Mariliis, kelle ülesandrks selgitada, et kõik EMV põhiturniiril osalevad mängijad oleksid ka ETPF-i liikmed.
Eesti läbi aegade edukaim naismängija Kairit Leibold on täna fotograafi rollis ning põhiturniiril ta kaasa ei löö. Küll on aga lauas tema abikaasa, "nullindate" aastate Eesti kindlasti kuulsaim pokkeriäss Imre Leibold, kelle olemasolust oli 2011. aastal teadlik isegi Allar Levandi.
Kairit ja Imre on muide leidnud pokkeris taas uue hingamise ning sel aastal ka Las Vegasesse minemas. Mängima pigem eksootilisi mänge ning lisaks WSOP-le proovimas kätt ka väiksematel turniiridel. Las Vegase majutuse hinnad pidid olema märksa kallimad kui kunagi...
Muuhulgas avaldas Kairit ka põneva fakti oma nooruspäevist. Nimelt oli tema esimeseks töökohaks olnud...Edgar Savisaare sekretäri ametikoht! Tõsi, tollal oli Kairit alles 19-aastane tudengihakatis.
EMV põhiturniiril on raske "tuntud mängijaid" välja tuua, sest suurem osa mängijatest on tituleeritud ning tuntud üle Eesti, kuid mõned tänased kirkaimad staarid siiski:
- Laur Sibold
- Veiko Aava
- Annika Haaviste
- Kert Hallik
- Markku Koplimaa
- Paavo Korkka
- Imre Leibold
- Tõnis Linnamägi
- Silver Simulask
- Kaupo Tenno
Kert Hallik on juba võitnud kaks EMV 2022 meistritiitlit, neist viimase alles täna öösel lõppenud rahvaturniiril.
EMV põhiturniir on kindlasti just see üritus, mis meelitab kohale nii vanu staare kui uusi tegijaid, seejuures ka neid, kes just igapäevaselt Olympic Casinos pokkerit mängimas ei käi. Paljud neist saavad üle hulga aja kätt suruda ning meenutada nii vanu häid aegu kui veelgi paremaid uusi.
Viiekordne Eesti meister Veiko Aava arvab, et mängijate hulk on koroonalaine järel siiski natuke langenud, kuna inimesed harjunud rohkem netis mängima ning sotsiaalsus on vähenenud. "Samas on siin ka kõvasti actionit olnud, eriti just Flip Go turniiride ajal, mida vaheaegadel korraldatakse. Mul läks 8 bulletit, kuid mõni luckbox sai päris esimese korraga peale," räägib Veiko.
Kavatseme meiegi Flip & Go turniiridel silma peal hoida. Ja tõelistel gambleritel tasub neist kindlatsi osa võtta, sest Flip & Go on just see turniir, mis võimaldab pääseda rahadesse ilma igasuguste mänguoskusteta.
Selle aasta tähtsaim vaid Eesti mängijatele mõeldud pokkeriturniir on alanud. Kui eile saime nautida erakordselt tormilist rahvaturniiri finaali, siis täna võite oodata oluliselt rahulikumat actionit, sest mänguruumi on piisavalt ning kiireid lahendusi ei otsi tõenäoliselt keegi.
Alustatakse üheksal laual ning vabu kohti on veel piisavalt.
Esimene tase 100/100, antet pole. Täna on kavas 9 mängutaset ning parimad pääsevad jätkama järgmisel reedel. Läksime!