Betsafe ennustab riigikogu uude koalitsiooni Keskerakonda koos Reformierakonnaga
  • Betsafe
  • 21.01.2019
  • 1

Betsafe ennustab riigikogu uude koalitsiooni Keskerakonda koos Reformierakonnaga

Riigikogu valimiste kulminatsioonini on jäänud veidi enam kui kuu ning Betsafe’i ennustusportaali analüütikud on teinud esimese ülevaate tõenäolistest valimistulemustest. Nende põhjal kogub suurima häältesaagi Keskerakond, kes võtab konkurentide ees 58% tõenäosusega valimisvõidu. Neile järgnevad Reformierakond ja EKRE vastavalt 28% ja 12% võidutõenäosusega.

Betsafe’i analüütiku Ivan Spoli sõnul on sellisel kujul valimistulemuste ennustamine väga suur ja keeruline töö, mis hõlmab endas tohutul hulgal statistika, numbrite ja muude faktorite läbitöötamist. „Kui uuringufirmade tulemused põhinevad küsitlustel, siis meie läheneme asjale hoopis teise nurga alt,“ ütles Spol.

Järgmises riigikogu koosseisus moodustavad koalitsiooni analüütikute hinnangul 53% tõenäosusega kaks eeldatavalt suurima häältesaagiga parteid, Keskerakond ja Reformierakond.

Portaali koefitsientide põhjal saab öelda, et läbi aegade suurimat valimisaktiivsust oodata ei ole ning see protsent jääb alla ka eelmistele riigikogu valimistele. Ennustuste kohaselt annab tänavu hääleõiguslikest kodanikest enda hääle 62,5%.

Riigikogu valimiste võitja ennustused hetkeseisuga:
Keskerakond 57,8%
Reformierakond 28%
EKRE 12%
SDE 2%
Eesti 200 0,3%
Isamaa 0,3%
Vabaerakond 0,1%

Kõige värskemaid riigikogu valimiste ennustused leiab Betsafe’i kodulehelt, kuhu lisanduvad lähiajal ennustused nii erakondade häältesaagi, populaarseimate kandidaatide, mandaatide arvu kui ka suuremate piirkondade valimistulemuste ja erakondade esinumbrite vastasseisu kohta.

€100 VÄÄRTUSES TASUTA PANUSEID

1) Ava konto Betsafe spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee sissemakse ning panusta kalendrikuu jooksul kokku vähemalt €10 väärtuses koefiga alates 1.50. 

3) Betsafe ANNAB SULLE €25 TASUTA PANUSE
4) Korda sama protsessi kolmel järgmisel kuul. Näiteks veebruaris liitudes saad 25-eurose tasuta panuse nii veebruaris, märtsis, aprillis kui mais. On oluline, et täidad tingimused eraldi ka järgmistel kuudel.
NB! Boonus lisatakse kontole ainult tasuta panuse netovõidu ulatuses (algset panuse summat €25 ei tagastata). Näiteks tehes €25 panuse koefiga 2.0, saad võidu korral oma kontole boonusrahana 25 € (50 € koguvõit – 25 € tasuta panus = 25 €). Kui Sinu tasuta panus võidab, tuleb see 14 päeva jooksul 3 (kolm) korda spordiennustuses läbi mängida koefiga vähemalt 1.50. 
Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker