Coolbet loosib välja Warrior Fight 5 VIP-paketi, osalemine TÄIESTI TASUTA!
  • Jokker.ee
  • 10.11.2018
  • 0

Coolbet loosib välja Warrior Fight 5 VIP-paketi, osalemine TÄIESTI TASUTA!

16. novembril leiab Kalevi spordihallis aset põnev võitlusspordi üritus Warrior Fight 5. Õhtu keskmes on Eesti parima profipoksija Pavel Semjonovi matš IBF-sarja profipoksi maailmameister Kassim Oumaga.

Poksiõhtul koosneb 11 matšist. Teiste seas astuvad ringi Rain Karlson, Maikel Astur ja Uku Jürjendal, samuti näeb tugevaid nahkkindamehi nii Venemaalt, Kasahstanist, Indiast, Valgevenest kui Bosniast.

Coolbet ei võimalda ainuüksi poksimatšidele panustada (koefid leiad siit), vaid ka kohapeal kogu actionile vahetult kaasa elada. Tahad vaadata Warrior Fight 5 võitlusi VIP lauas koos kolme sõbraga? Selleks liitu Coolbeti lehel vastava kampaaniaga ning osaledki auhinnaloosis, kus võid võita suurepärase VIP paketi!

Loosimises osalemine on täiesti tasuta ning ei tule täita ka mingisuguseid täiendavaid nõudeid! Kui Sulle aga loosiõnn ei naerata, siis tea, et kõikidele Coolbeti klientidele kehtib ürituse tavapiletitele 15% soodustus. Piletid saad osta Warrior Fight kodulehelt, soodustuse saamiseks sisesta kood warriorfight15.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker