Coolbet Open vol. 3 toimub 8.-12. mail: satikad on alanud!
  • Jokker.ee
  • 27.11.2018
  • 0

Coolbet Open vol. 3 toimub 8.-12. mail: satikad on alanud!

Sel aastal toimus Tallinnas kaks Coolbet Openit, mis osutusid mõlemad erakordselt populaarseks. Neist viimase põhiturniirist võttis osa 466 unikaalset mängijat ning võistluse 285 665-eurone auhinnafond oli viimaste aastate Eesti suurim!

Coolbetil on hea meel teatada, et järgmine Coolbet Open toimub Tallinnas järgmise aasta 8.-12. mail ning online-kvalifikatsioon on juba alanud!

Nüüdki oodatakse ülisuurt auhinnafondi, enam kui 400 mängijat nii Põhjamaadest kui Baltikumist ning põhiturniirile umbes veerand miljoni eurost auhinnafondi. Sel aastal saavad kõik satelliit-turniiride võitjad lisaks põhiturniirile piletile ka ööbimise neljaks ööks Hilton Tallinn Park hotellis (varem 3 ööd). See annab Sulle võimaluse mugavamalt valida, mis päeval turniiri alustada.

Online-kvalifikatsioon on neljafaasiline ning saab taas alguse freerollidest, kust alustades suutsid sel aastal nii mõnedki pokkerisõbrad täiesti tasuta Coolbet Openile jõuda. Kõikidel satelliiturniiridel on vähemalt 1-3 piletit järgmisele etapile garanteeritud! 

1200-euroses auhinnapaketis sisaldub:     

- €550 sisseost Coolbet Open põhiturniirile,

- Majutus neljaks ööks (8.-12. mai, kolmapäevast pühapäevani) Hilton Tallinn Park hotellis kahele inimesele,

- Igapäevane hommikusöök hotellis ja spa-keskuse sissepääs kahele,

- €200 reisikulude katteks,

- Meenekotike Coolbetilt.

CBO satikad.jpg

Viimast suurüritust meenutades
Oktoobrikuise Coolbet Open põhiturniiri võitis norralane Mats Albertsen, kes teenis 60 510 eurot auhinnaraha. Teiseks tuli samuti Norra lipu all võistelnud Nicolai Aubert ning kolmandaks soomlane Mathias Siljander, keda premeeriti vastavalt 47 910 ja 26 700 euroga.

Eestlasi jõudis auhinnarahadesse 13, parimana sai Meelis Meliste 16. koha. Märksa enam paistsid meie mängijad aga silma teistel festivali raames korraldatud turniiridel – näiteks Tarmo Tammelil õnnestus koguni kahel korral võitjaks tulla.  

Toimunust võid järellugeda meie eestikeelsest live-blogist, samuti vaadata pilte Coolbet Openi Facebook-lehelt

coolbet sport.jpg

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker