LIVE

Coolbeti pakkumised 2018. aasta jalgpalli MM-iks
  • Jokker.ee
  • 15.06.2018
  • 0

Coolbeti pakkumised 2018. aasta jalgpalli MM-iks

Oma heade koefitsientide, lihtsa veebilehe ning erinevate põnevate võimaluste poolest tuntud Coolbeti spordiennustus esitleb eripakkumisi eile alanud jalgpalli MM-iks. 

Vasta küsimustele ning saa tasuta live-bet

Sellest pakkumisest osa võtmine ei nõua deposiidi ega panuse tegemist - sellest saavad osa kõik Coolbeti kliendid!

Välja on valitud 25 põnevat jalgpalli MM-i mängu, mille puhul on võimalik teenida 10€ tasuta live-panus. Selleks vasta viiele küsimusele viktoriini jaoks valitud mängu 1. poolaja kohta ja kui paned vähemalt 4 küsimust täppi, siis saad teiseks poolajaks 10€ live-panuse. 

Vastuste töötlemine võib aega võtta kuni 15 minutit. Tasuta panustele kehtib läbimängimise nõue 1x miinimumkoefitsiendiga 1.50.

Kordame veelkord - osalemine on täiesti TASUTA! Kui võtad viktoriinist osa iga päev, siis võid MM-i jooksul teenida kuni 25 tasuta panust!

Tee deposiit ja saa tasuta spinne iga värava eest

Kõik mängijad, kes on viimase 3 päeva jooksul teinud vähemalt 20€ väärtuses sissemakseid Coolbetis, saavad järgmisel päeval kell 12:00 tasuta spinne uutes Yggdrasil mängudes.

Spinnide arv sõltub sellest mitu väravat löödi eelneva päeva jooksul toimunud MM-i mängudes. Oluline on teada, et MM-ile ei pea panustama ning spinnidega võidetud raha kuskil läbi mängima ei pea!

Panusta nutikalt, et võita kuni 6000 eurot

Selle väljakutse eesmärk on teenida jalgpalli MM-i ajal oma panustega kõige suurem tagasimakse protsent. Võid teha nii palju panuseid MM-le kui soovid, aga pea silmas järgnevaid punkte:

- Iga panuse suurus peab olema 10€.

- Iga panus peab olema vähemalt koefiga 1.50.

- Mitmikpanuse puhul saad piletile lisada kuni 3 valikut.

- Kui soovid, et sinu MM-i panust arvestatakse selle kampaania raames, siis pead tegema linnukese ennustuspiletil olevasse "BetCool" kastikesse.

- Auhinna saamiseks pead selle kampaania raames tegema vähemalt 10 panust.

- Kampaania võitjad selguvad pärast MM-i finaali 15. juulil.

Auhinna saavad TOP 50 mängijat igast riigist, vastavalt nende poolt teenitud tagasimakse protsendile. Kõik mängijad, kes suudavad teenida tagasimakse rohkem kui 400%, jagavad omavahel lisa auhinnafondi 5000€!


Videokohtuniku garantii kuni €500

Sel MM-il kasutatakse esmakordselt videokohtuniku (VAR) ehk videokorduse abi. VAR saab esmakordselt võimaluse kohtunike otsuseid neljas suures kategoorias (väravad, penaltiolukorrad, otse antud punased kaardid ning eksimused identiteedis) edasi-tagasi kerida, et veenduda nende õigsuses. 

Coolbet teeb oma klientidele selleks puhuks garanteeripakkumise: kui teed vastavale Päeva Mängule enne matši algust panuse "Esimesele väravalööjale", "Viimasele väravalööjale" või "Mistahes väravalööjale", kuid kaotad oma panuse tänu Videokohtuniku (VAR) otsusele, siis makstakse Sinu potentsiaalne võit ikkagi kuni €500 ulatuses välja. 

Erilised deposiitboonused Coolbetis

4. juunist kuni jalgpalli MM-i lõpuni pakub Coolbeti spordiennustus uutele mängijatele kahte uut deposiitboonust: 200% kuni €100 või 500% kuni €50. 

Mõlemad boonused muudab magusaks asjaolu, et boonus lisatakse koheselt mängija kontole ning seda on võimalik kohe ka kasutada e. panuseid teha. Nii tähendab näiteks 500% kuni €50 deposiitboonus seda, et mängijal tuleb deponeerida vaid 10 eurot, millele Coolbet lisab omalt poolt 50 juurde. Seejärel saab hakata juba 60 euroga panuseid tegema. 

200% KUNI €100 DEPOSIITBOONUS

See sobib eelkõige mängijatele, kes jahivad suuremat boonust ning soovivad teha suuremaid panuseid.


Boonuse saamine eeldab koodi SPORT200 kasutamist ning deposiiti vahemikus 10-50 eurot. Boonus on alati kaks korda suurem kui deposiit ehk näiteks 20-eurose deposiidi korral lisab Coolbet mängijale 40-eurose boonuse (kokku kontol 60 eurot), kuid 50-eurose deposiidi korral saab alustada mängimist koguni 150 euroga (€50 mängija poolt tehtud deposiit ning €100 Coolbeti poolt lisatud boonus).   


Eesti kliendid peavad boonusraha 30 päeva jooksul 6 korda läbi mängima, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,70 või kõrgem.  Boonus ei kehti, kui sissemakse tehakse läbi e-rahakottide (Skrill, Neteller)


500% KUNI €50 DEPOSIITBOONUS

See sobib eelkõige mängijatele, kes jaoks on oluline minimaalne risk ning kes soovivad teha pigem väiksemaid panuseid.


Boonuse saamine eeldab koodi FOOTBALL50 kasutamist ning 10-eurost deposiiti. Pärast deposiidi tegemist lisab Coolbet mängijale 50-eurose boonuse ning panustamist saab alustada 60 euroga.


Kuna tegemist on väga väikese riskiga boonusega, on ka läbimängimise tingimused teised: boonusraha tuleb 30 päeva jooksul 15 korda läbi mängima, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,50 või kõrgem. Jällegi ei kvalifitseeru deposiidid läbi e-rahakottide (Skrill, Neteller)


KONTO AVAMINE COOLBETI SPORDIENNUSTUSES

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker