Eestikeelsed pokkeriraamatud
  • Jokker.ee
  • 08.01.2016

Eestikeelsed pokkeriraamatud

POKKERITEOORIA
Pokkeri maailmameistrivõistluste (WSOP) kolmekordse võitja David Sklansky „Pokkeriteooria“ on maailmas üks enim müüdud raamatuid. Raamatus on kokku 25 peatükki, millest igaüks pühendub mängu erinevale aspektile.

pokkeriteooria.jpg
POKKER: EESTI PROFFIDELT EESTI MÄNGIJATELE
See on mahukas enam kui 350-leheküljeline ainulaadne teos, mille autoriteks on 11 Eestis tunnustatud mängijat ja oma ala spetsialisti. Raamat on sobilik nii edasijõudnutele kui ka algajale, kes teeb mängijana oma esimesi samme.

pokker eesti mängijatele.jpg
POKKER JA VÕITJA PSÜHHOLOOGIA
Võidukal pokkermängijal on laitmatu mänguoskus ja õige mõtteviis. See raamat on pokkerimängu inimlikest teguritest ehk sellest, kuidas mõtteid, tundeid ja käitumist kontrollides kindlalt võita.


psühholoogia.jpg

SIT'N'GO STRATEEGIA
Raamat keskendub Sit & Go pokkeriturniiridele, mis toimuvad ühel laual kuni kümne mängijaga, kellest auhinnaraha võidavad tavaliselt kolm esimest. Raamatu on kirjutanud Sit & Go ekspert Collin Moshman ja see on esimene pokkeristrateegia raamat, mis pühendatud üksnes nendele turniiridele.

sng.jpg
POKKERIMÄNGIJA PIIBEL
Illustreeritud pokkeriraamatus õpetatakse viie erineva pokkeriversiooni põhjal, milliste alguskätega kaasa lüüa, kuidas arvutada tõenäosust, millal mängida tõmbekäsi, kuidas “lugeda” ja eksitada vastaseid – kas “pokkerinäo” abil või ilma.

piibel.jpg

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5