Jalgpalli MM-i ennustusmäng Coolbetis: osalemine tasuta, võidufond €10 000!
  • Jokker.ee
  • 14.06.2018
  • 0

Jalgpalli MM-i ennustusmäng Coolbetis: osalemine tasuta, võidufond €10 000!

Coolbet võimaldab kõikidel oma klientidel osaleda jalgpalli MM-i ennustusmängus, mille auhinnafond on 10 000 eurot. Võistlusel osalemiseks piisab vaid Coolbeti kontost (selle saad avada siin), sest kaasalöömine on tasuta ning pole ka vaja deposiiti teha. 

Võistlus koosneb viiest ringis, kus tuleb ennustada kõikide jalgpalli MM-i mängude tulemusi. Punkte teenid järgmiselt: 

ÕIGE MATŠI SKOOR – 10 punkti  

MATŠI TULEMUS + ÜHE MEESKONNA VÄRAVATE ARV – 6 punkti

AINULT MATŠI TULEMUS – 3 punkti

AINULT ÜHE MEESKONNA ÕIGE VÄRAVATE ARV – 1 punkt

See tähendab, et juhul kui ennustad näiteks Venemaa võitu Saudi-Araabia vastu skooriga 2:0, siis teenid:

- 10 punkti juhul, kui mäng lõppebki 2:0 Venemaa võiduga,

- 6 punkti näiteks siis kui Venemaa võidab 2:1, 

- 3 punkti siis, kui Venemaa võidab mistahes skooriga, kuid väravate arv ei lähe kummalgi juhul pihta (näiteks 3:1),

- 1 punkti siis, kui näiteks Saudi-Araabia võidab 4:2, 

- 0 punkti siis, kui mäng jääb näiteks 1:1 viiki.  

iga ringi (raundi) auhinnafond on 1000 eurot, mis jaguneb 50 parima vahel (võitja saab 300, viimane rahakoht 5 eurot). Üldises edetabelis (suurusega 5000 eurot) jaguneb auhindu samuti 30 parimale, kuid summad on juba märksa suuremad, jäädes vahemikku 30-1000 eurot. 

NB! Üldises edetabelis summeeritakse kõikide ringide punktisummad! 


Erilised deposiitboonused Coolbetis

4. juunist kuni jalgpalli MM-i lõpuni pakub Coolbeti spordiennustus uutele mängijatele kahte uut deposiitboonust: 200% kuni €100 või 500% kuni €50. 

Mõlemad boonused muudab magusaks asjaolu, et boonus lisatakse koheselt mängija kontole ning seda on võimalik kohe ka kasutada e. panuseid teha. Nii tähendab näiteks 500% kuni €50 deposiitboonus seda, et mängijal tuleb deponeerida vaid 10 eurot, millele Coolbet lisab omalt poolt 50 juurde. Seejärel saab hakata juba 60 euroga panuseid tegema. 

200% KUNI €100 DEPOSIITBOONUS

See sobib eelkõige mängijatele, kes jahivad suuremat boonust ning soovivad teha suuremaid panuseid.


Boonuse saamine eeldab koodi SPORT200 kasutamist ning deposiiti vahemikus 10-50 eurot. Boonus on alati kaks korda suurem kui deposiit ehk näiteks 20-eurose deposiidi korral lisab Coolbet mängijale 40-eurose boonuse (kokku kontol 60 eurot), kuid 50-eurose deposiidi korral saab alustada mängimist koguni 150 euroga (€50 mängija poolt tehtud deposiit ning €100 Coolbeti poolt lisatud boonus).   


Eesti kliendid peavad boonusraha 30 päeva jooksul 6 korda läbi mängima, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,70 või kõrgem.  Boonus ei kehti, kui sissemakse tehakse läbi e-rahakottide (Skrill, Neteller)


500% KUNI €50 DEPOSIITBOONUS

See sobib eelkõige mängijatele, kes jaoks on oluline minimaalne risk ning kes soovivad teha pigem väiksemaid panuseid.


Boonuse saamine eeldab koodi FOOTBALL50 kasutamist ning 10-eurost deposiiti. Pärast deposiidi tegemist lisab Coolbet mängijale 50-eurose boonuse ning panustamist saab alustada 60 euroga.


Kuna tegemist on väga väikese riskiga boonusega, on ka läbimängimise tingimused teised: boonusraha tuleb 30 päeva jooksul 15 korda läbi mängima, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,50 või kõrgem. Jällegi ei kvalifitseeru deposiidid läbi e-rahakottide (Skrill, Neteller)


KONTO AVAMINE COOLBETI SPORDIENNUSTUSES

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker