Kes lahendab kasiinomissiooni kõige kiiremini? Auhinnafond 4000 eurot!
  • Jokker.ee
  • 30.08.2018
  • 0

Kes lahendab kasiinomissiooni kõige kiiremini? Auhinnafond 4000 eurot!

Coolbeti online-kasiino korraldab oma mängijatele laheda võistluse, mille eesmärgiks on lahedada võimalikult väikese spinnide arvuga kahest ülesandest koosnev kasiinomissioon. Parimate vahel läheb jagamisele 4000 eurot auhinnaraha. 


Ülesanded on järgmised:
1. Aktiveeri scarabsid (kujud) 3 korda slotimängus Valley of the Gods
2. Kogu kokku 88 Hanzo sümbolit slotimängus Hanzo's Dojo

KUIDAS VÕITA:
1. Lahenda ära kaks missiooni nendes kahes mängus võimalikult väheste spinnide arvuga.
2. Jälgi oma progressi mängusiseses edetabelis.
3. Pea meeles, et Sa võid igal ajal oma punktid nullida ja otsast peale alustada!

Mängija, kes lahendab ära mõlemad missioonid kõige väiksemate spinnide arvuga, saab 500 €. Kokku jagub auhindu 50 parimale ning need makstakse kohe välja, st. neid ei tule kuskil läbi mängida!

Pööra tähelepanu järgmistele reeglitele: 
1. Kampaania kehtib ajavahemikus 27. august kell 11:00 kuni 2. september kell 23:59 ning see on avatud vaid Coolbeti mängijatele
2. Kõik mängijad, kes missiooni esmakordselt lahendavad, saavad unikaalse mängija numbri. Unikaalne mängija number näitab mängijale tema positsiooni mängu tarkvara edetabelis. Mängijad, kes langevad edetabelist ja auhinnakohtadelt välja, kuvatakse viimasena kvalifitseeruva edetabeli positsioonil +1. Näiteks, kõik mängijad kes on väljaspool top 50 positsiooni edetabelis, nende positsiooni kuvatakse kui +1.
3. Miinimumpanus on 0.10 €.
4. Spinnide arv, mis kulub ülesande lahendamiseks, määrab ära mängija positsiooni edetabelis. Mängija, kes lahendab missiooni kõige vähemate spinnide arvuga, lõpetab 1. kohal ja võidab 1. koha auhinna. Kui kaks või enam mängijat lõpetavad missiooni sama tulemusega, siis mängija, kes lahendas selle missiooni esimesena ära, paikneb 
5. Boonusrahaga tehtud panused ei lähe selle kampaaniaga arvesse. Missioon algab automaatselt otsast peale, kui mängijad ei suuda enam skoori parandada. Parim tulemus jääb alati alles. Mängija saab missiooni progressi uuesti nullist alustada peale 25 spinni. Uuesti alustamise nupu leiab mängu tarkvarast.
6. Auhinnad edetabelis makstakse välja siis, kui avad ükskõik millise Yggdrasil mängu alates 03.09, kell 01:00.

1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile

3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

ESIMESE DEPOSIIDI BOONUS 100% KUNI €150 + 50 TASUTA KEERUTUST

1) Pärast konto avamisele järgnenud 10 tasuta keerutust tee Coolbeti online-kasiinos vähemalt €10 deposiit, kasutades boonuskoodi: CAE1

2) Lisaks saad 50 tasuta spinni Super Flip slotimängus
NB! Boonukeerutustest saadud võite ei pea läbi mängima!

VEEL KUNI 150 TASUTA KEERUTUST

 Lisaks deposiitboonusele annab Coolbet Sulle VEEL 150 TASUTA KEERUTUST

1) Maksa sisse €20 ja saad 50 tasuta spinni slotimängus Book Of Dead. Boonuskood: CAE2

2) Maksa sisse €30 ja saad 100 tasuta spinni slotimängus Starburst. Boonuskood: CAE3

NB! Tasuta spinnidega saadud võitudele puuduvad läbimängimistingimused, kuid pead oma deposiiti panustama vähemalt ühe korra kasiinos enne kui saad selle välja võtta või kasutada spordiennustuseks.  

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker