Kvalifitseeru oktoobris Tallinnas toimuvale suurturniirile Coolbet Open!
  • Jokker.ee
  • 25.07.2018
  • 0

Kvalifitseeru oktoobris Tallinnas toimuvale suurturniirile Coolbet Open!

17.-21. oktoobril toimub Tallinnas, Hilton Park hotellis ning Olympic Casinos selle aasta teine Coolbet Open pokkerifestival, millele on juba võimalik kvalifitseeruda läbi Coolbeti pokkeritoa!

Online-kvalifikatsioon on neljafaasiline ning saab taas alguse freerollidest, kust alustades suutsid kevadel nii mõnedki pokkerisõbrad täiesti tasuta Coolbet Openile jõuda. Kõikidel satelliiturniiridel on vähemalt 1-3 piletit järgmisele etapile garanteeritud! 

CBO vol2 satikad.jpg

1200-euroses auhinnapaketis sisaldub:     

- €550 sisseost Coolbet Open põhiturniirile (päev 1B, 18. oktoober),

- Majutus kolmeks ööks (18.-21. oktoober, neljapäevast pühapäevani) Hilton Tallinn Park hotellis kahele inimesele,

- Igapäevane hommikusöök hotellis ja spa-keskuse sissepääs kahele,

- €215 reisikulude katteks,

- Meenekotike Coolbetilt.

Samanimeline, 27 turniirist koosnenud festival toimus ka selle aasta 1.-6. mail ning osutus äärmiselt edukaks.

Festivali keskmes olnud 550-eurose osalustasuga No Limit Texas Holdem põhiturniirist võttis osa 317 unikaalset mängijat, kes tegid ühtekokku 425 sisseostu. Põhiturniiri 206 125-eurone auhinnafond jagunes 39 parima mängija vahel, lisaks premeeriti parimaid 30 000 euro väärtuses lisaauhindadega. Turniiri võitis Soome pokkerimängija Sebastian Wahl, Eesti mängijatest oli aga parim Jaagup Luhakooder, kes teenis kolmanda koha eest 20 500 eurot auhinnaraha.

Meenutamaks Coolbet Openil toimunut heida pilk meie live-ülekandele ning suurele pildigaleriile Coolbet Openi Facebook-lehel

Sarnaselt kevadisele festivalile põhineb ka Coolbet Open vol. 2 lihtsatel ja kiiretel struktuuridel, suurel turniirivalikul, madalatel sisseostudel ning mänguformaatide populaarsusel. Oma oskust häid turniirifestivali korraldada demonstreeris Coolbet äsja ka Pärnus

Artikli foto: Natalie Pastakeda 

COOLBETIGA LIITUMINE

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker