Kvalifitseeru Tallinnas toimuvale suurturniirile Coolbet Open vol. 4!
  • Jokker.ee
  • 04.10.2019
  • 0

Kvalifitseeru Tallinnas toimuvale suurturniirile Coolbet Open vol. 4!

Eelmisel aastal alguse saanud ning selle aasta mais juba kolmandat korda toimunud suurfestival Coolbet Open on juba 13.-17. novembril Tallinnas tagasi!

Kõik, kes on sel festivalil osalenud, teavad Coolbet Openit mõnusa õhkkonnaga ning hästi korraldatud festivalina, millest võtab osa nii Eesti pokkeriparemik kui sadu külalisi peamiselt Skandinaaviast ning Baltikumist.

Põhiturniirile oodatakse veerand miljoni eurost auhinnafondi ning kõigi eelduste kohaselt tuleb tiitlit kaitsma ka muhe Soome pokkeriproff Matthias Siljander. Aga eelkõige loodame me ikkagi seda, et sel korral tuleb peavõit lõpuks Eestisse?

Coolbetis toimuv online-kvalifikatsioon on neljafaasiline ning saab taas alguse freerollidest, millest alustades on alati mõned pokkerisõbrad täiesti tasuta Coolbet Openile jõudnud. Netimängijate sihiks olevas 1250-euroses auhinnapaketis sisaldub:     

- €550 sisseost Coolbet Open põhiturniirile,

- Majutus neljaks ööks (13.-17. november, kolmapäevast pühapäevani) Hilton Tallinn Park hotellis kahele inimesele,

- Igapäevane hommikusöök hotellis ja spa-keskuse sissepääs kahele,

- 200 € reisikulude katteks,

- Meenekotike Coolbetilt.

Online kvali.jpg

Sarnaselt eelmiste kordadega valmib ka novembrikuisest Coolbet Openist live-blogi meie portaalis. Festivali raames viiakse läbi 27 turniiri ning kogu detailse info algava turniiri kohta leiad Coolbet Openi veebilehelt

Anna oma osalemisest teada ka Facebookis!
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker