Miks osaleda Kings of Tallinn tiimide võistluses?
  • Jokker.ee
  • 07.02.2024

Miks osaleda Kings of Tallinn tiimide võistluses?

Peagi on algamas talvine regiooni suurim pokkerifestival Kings of Tallinn 2024, mille käigus toimub tavapäraselt ka ülimalt menukas tiimide võistlus.

Kui plaanid turniiridel vähegi regulaarselt mängida, on kasulik igal juhul tiim kokku panna. See ei maksa mitte midagi ning kui peaks kuskil hästi minema, teenid väärtuslikke tiimipunkte. Parimaid tiime ootavad korralikud rahalised auhinnad ning senine kogemus on näidanud, et auhinnasaajate sekka jõudmiseks on nii mõnigi kord piisanud vaid mõnest suuremast kordaminekust. Seega oleks patt õnnele mitte võimalust anda! Loe siit, kuidas saada Kings of Tallinn 2024 turniiripilet uskumatult soodsalt.

Tiimid on neljaliikmelised ning arvestada tuleb vaid sellega, et iga tiimi liige peab osalema vähemalt ühel Kings of Tallinn 2024 turniiril. Arvesse ei lähe satelliidid, naisteturniir ega need turniirid, millel osaleb alla 12 mängija. Punkte saab lisaks cashimisele ka ainult osalemise eest. Mida rohkem on mängijaid, mida kõrgem on sisseost ning mida parema koha saavutad - seda suurem on ka Sinu punktisaak.

Mängijad saavad oma tiimi registreerida festivali veebilehel kuni põhiturniiri teise mängupäeva esimese pausi lõpuni (1. märts kell 14.15).  Registreeri oma tiim siin!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5