Laupäeva öösel, õigemine küll pühapäeva varastel hommikutundidel selgus Olympic Park Casinos Kings of Tallinn 2026 200 € NLH Mini Main Eventi tšempion. Turniiri finaalpäeva alustas 308 mängijat, kuid kuna esimese kolme mängutaseme jooksul oli avatud ka hiline registeerimine/re-entry, siis paisus auhinnafond koguni 142 764 euroseks. Heas mõttes hirmus oli ka sisseostude arv - 903!
Võidufond jagunes 111 parima vahel ning eestlasi jõudis auhinnasaajate sekka 19 (igaüks neist teenis vähemalt 380 eurot). Väga sisuka mänguga paistis silma ürituse meediatiimi kuuluv hobimängija
Edgar Põhjamets (pildil), kes jõudis ainsa eestlasena ka finaallauda suuruselt viienda stäkiga. Lõpptulemuseks jäi küll kaheksas koht ning 2960 eurot auhinnaraha, kuid oma lõbusa olemise ning lahtise ja agressiivse mängu tõttu pälvis Edgar pärast väljalangemist kõikidelt kaaslastelt sooja aplausi. Meie mängijatest tegi korraliku esituse ka 17-ndana lõpetanud
WSOPC Tallinn põhiturniiri kolmas mees Artur Külanurk.
Enam kui 16 tundi väldanud finaalpäeva lõpuosas haaras ohjad lätlane
Jevgenijs Zotovs, kes läks liidrina ka finaallauda ega andnud seal juhtpositsiooni käest. Esikoht tõi talle sisse 25 570 eurot auhinnaraha, teiseks tuli
Athanasios Kostouros Kreekast (17 060 €) ning kolmandaks norralane
Andreas Lervik (12 230 €). Täpsemalt saad turniiri finaalpäeval toimunust lugeda
Jokker.ee live-blogist.
Kavala olemisega lätlane pani turniiri lõpuosas oma paremuse maksma
Võitjad selgusid veel kolmel turniiril
Laupäevastest turniiridest esimesena lõppes 11 383-eurose auhinnafondiga 200 € PL 2-7 Triple Draw, millele tehti 72 sisseostu. Turniiri võitis Läti esindaja Konstantin Mikhailyuk, kes teenis 3410 eurot auhinnaraha. Teiseks tuli Thor W. H. Morstol Norrast (2270 eurot) ning kolmandaks põhjanaaber Onni Ensio Huttunen. Rahadesse ehk üheksa parima hulka jõudis kaks Eesti pokkerimängijat - Andres Aro oli kuues ning vanameister Aleksandr Arutjunov üheksas.
Üsna populaarseks kujunes 350 € OFC Pineapple, millele tehti 77 sisseostu. See tähendas 22 199-eurost auhinnafondi, mis jagunes üheksa parima vahel. Võistluse lõpetas pingeline heads-up Saksamaa mängija Fabian Hagen Bartuschki ning ukrainlase Artem Berliandi vahel, mille võitis esimene. Mehed teenisid vastavalt 6650 ning 4430 eurot, kolmas oli soomlane Jyri Tapio Merivirta (3110 eurot). Kui neljandaks tuli Eestis aktiivselt tegutsev rootslane ning suur Hiina pokkeri sõber Martin "Franke" von Zweigbergk, siis "päris eestlaste" panus jäi sel korral lahjaks. Meie parimana oli Roland Luik alles 17.
Kell 22:00 algas kesköine 200 € NLH Turbo, mis lõppes hämmastaval kombel märksa varem kui kell 12:00 alanud Mini Main Eventi finaalpäev. Turbo-turniiril tehti 151 sisseostu ning mängiti 23 873 eurole. Võitis leedulane Mindaugas Satkauskas hollandlase Tobias Cornelis Ten Napeli ja rootslase Matts A. I. Rundby ees. Mehed jagasid omavahel vastavalt 5940, 3870 ja 2760 eurot. Parima eestlasena oli Alari Künnapuu 14.
Algas 555 € Championship, jätkus 350 € karikaturniir
Laupäeval jätkus 350 € NLH KOT CUP (päevad 1B ja 1C) ning selgusid finaalpäeval jätkajad (soovi korral saab mänguga veel liituda veel täna kuni kella 13:50-ni). Kolme avapäeva peale kokku tehti 388 sisseostu ning edasi pääses 182 parimat. Eestlastest on parimas seisus avapäeva tšempion Taago Tamm, Otto Marten Pukk ja Siim Siimson vastavalt kolmanda, neljanda ja seitsmenda punktisummaga.
1100 € PLO4/PLO5 Deepstack Mystery Bountyl viidi läbi avapäev, millest võttis osa 45 mängijat. Mängu käigus selgus kuus finalisti, kes peavad lõpuheitluse (ja sikutavad välja ka müstilised pearahad) pühapäeval. Juhivad soomlased Viljami E. J. Salakari ja Henri Ilmari Antikainen kahe lätlase ning ühe Leedu ja ühe Iisraeli mängija ees. Eestlastest võistles ainsana Igor Pihela noorem, kes paraku avapäevast edasi ei pääsenud.
Algas ka menukas 555 € NLH Championship, mis jääb auhinnafondi suuruselt eeldatavalt alla vaid põhiturniirile. Esimesel stardipäeval (1A) tehti 71 sisseostu, edasi pääses 27 parimat. Meie mängijatest näitas end kõige paremast küljest Andrus Ausmees suuruselt teise punktisummaga. Lisaks temale pääses edasi veel kuus Eesti pokkerimängijat. NB! Seda turniiri blogime Jokkeri lehel alates esmaspäevast.
Mängijatest kubises nii suur saal kui fuajee
8. VEEBRUARI TURNIIRIKAVA
Täna lõppevad turniirid
- 12:00 350 € NLH KOT CUP FINAALPÄEV, late reg. avatud kuni kell 13:50
- 13:00 1100 € PLO4/PLO5 Deepstack Mystery Bounty FINAALPÄEV, late reg. lõppenud
- 14:00 350 € TORSE (ühepäevane turniir), late reg. kuni kell 18:00
- 16:00 250 € NLH Queens (ühepäevane turniir), late reg. kuni kell 19:00).
Live-blogi!- 20:00 350 € Dealers Choice (ühepäevane turniir), late reg. kuni kell 22:30)
Täna algavad/jätkuvad turniirid
- 12:00 555 € NLH Championship PÄEV 1B, late reg. avatud kogu päeva
- 19:00 555 € NLH Championship PÄEV 1C, late reg. avatud kogu päeva
- 22:00 555 € NLH Championship PÄEV 1D Turbo, late reg. avatud kogu päeva
Tänased satelliidid
- 12:00 FREEBUY 250 € Naisteturniirile (5 piletit GTD)
- 15:00 80 € > Mistahes 555 € turniirile 100K stäkiga
- 22:00 150 € > 1100 € Põhiturniirile (10 piletit GTD)
Artikli/ürituse fotod: Elena Kask
Kommentaarid