Pokkerimiljonär Patrik Antonius osaleb OlyBet Kings of Tallinn festivalil
 • Jokker.ee
 • 29.01.2018

Pokkerimiljonär Patrik Antonius osaleb OlyBet Kings of Tallinn festivalil

Maailma üks nimekamaid pokkerimängijaid Patrik Antonius (pildil) kinnitas, et osaleb 12. veebruaril Tallinnas algaval suurejoonelisel pokkerifestivalil OlyBet Kings of Tallinn.

Soomest pärit ent juba mõnda aega perega Monacos elav pokkerikuulsus käis viimati Eestis võistlemas 15 aastat tagasi, kui teda veel pokkeriringkondades ei tuntud. 

Patrik Antonius ütles, et ootab väga Tallinnas võistlemist, eriti kuna ta viimasel ajal pere kõrvalt enam liiga palju mööda maailma pokkerifestivale ei käi. "Olen Eestis toimuva Kings of Tallinn festivali eelmiste aastate kohta kuulnud väga palju head ning kindlasti vaatan üle ka sealsed ööpäevaringsed rahamängud," märkis Antonius.

37-aastane Antonius on üle maailma eelkõige tuntud kui kõrgetel panustel pokkeri rahamängude mängija, ent ka turniiripokkeris on ta auhinnarahadena teeninud üle 6 miljoni euro. Antoniuse nimel on kõigi aegade suurima netipokkeri rahamängude panga võit aastast 2009, kui ta teenis ühe "käega" rootslase Viktor Blomi vastu enam kui 1,3 miljonit dollarit.

Eelnevalt mainitud jaotust saad järelvaadata videost alates 6 minutist


12.-18. veebruaril Tallinnas Hilton Tallinn Park hotellis ja Olympic Park Casinos peetava OlyBet Kings of Tallinn festivali kavas on ööpäevaringsed rahamängud ning nädala jooksul enam kui 40 eri formaadis ja erineva osalustasuga turniiri, millest olulisemad 1100-eurone põhiturniir ning 3000-eurose piletiga highroller turniir. 

Jokker.ee on samuti kohal - põhiturniiri tähtsamad sündmused kajastame live-blogi vahendusel

Jokker.ee on samuti festivalil kohal, tuues põhiturniiri tähtsamad sündmused live-blogi vahendusel lugejateni. Peamine rõhk on eestlaste käekäigul ja maailmakuulsatel staaridel, kuid samuti hoiame silma peal ka kõrvalturniiride tegevusel.

Eelmise aasta festivalil osales ligi 900 võistlejat 26 eri riigist. Festivali auhinnafond ulatus kokku üle 700 000 euro. Tänavusele OlyBet Kings of Tallinn pokkerifestivalile oodatakse taas rekordilist osalust.

Täpsem info festivali kohta aadressil: kingsoftallinn.com
*Foto: PokerNews

Tulekul erisatelliidid ja pakkumised OlyBeti pokkeritoas:
  • 04.02 kl 21 on garanteeritud põhiturniiri neli 1100€ piletit ehk kokku 4400€ väärtuses.
  • 10.02 kl 20 toimub OlyBeti sünnipäeva raames 1870€ auhinafondiga freeroll, kus läheb jagamisele festivali piletid.
  • 11.02 kl 21 OlyBeti 8. sünnipäeva puhul on garanteeritud põhiturniiri kaheksa 1100€ piletit ehk kokku 8800€ väärtuses.
  • 11.02 kl 21 toimub €3K Highroller turniiri 110€ satelliit, mil garanteeritud 3000€ pilet festivali kõige kallimale turniirile. 22€ satellid finaalkvalifikatsioonile toimuvad 2 garanteeritud piletiga esmaspäeviti, kolmapäeviti ja pühapäeviti.
  • 12.02 kl 21:00 toimub viimane põhiturniiri 2 garanateeritud piletiga "Last Chance" kvalifikatsioon.

  Igapäevaste online satelliitide kava

  kings2018-satellites3c.png

  Jokker.ee eripakkumine OlyBeti uutele klientitele: €10 TÄIESTI NIISAMA!
  1) Ava konto OlyBeti online-kasiinos läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
  2) OlyBet annab Sulle TASUTA 10 EUROT, mida  võib kasutada mistahes kasiinomängude mängimiseks. 
  3) Pärast pokkerikonto loomist on uued mängijad kutsutud osalema kuus nädalat kolmapäeviti 388€ ja 1000€ freerollile ning ka uute mängijate 500€ garanteeritud auhinnafondiga turniirile ja pärast esimese pärisraha No Limit Hold'em jaotuse võiduga kaasneb veel tasuta 3.30€ pokkeripilet, millega võid jõuda OlyBet Kings of Tallinn festivalile tasuta.
  Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
  KASIINO TOP 5
  SPORDIENNUSTUS TOP 5
  POKKER TOP 5