LIVE

Queen of Flips - võida päris niisama 2000-eurone Unibet Openi pakett
  • Jokker.ee
  • 06.02.2018
  • 0

Queen of Flips - võida päris niisama 2000-eurone Unibet Openi pakett

Veebruaris saavad kõik pokkerimängijad läbi Unibeti uue klientmängu Queen of Flips lisa teenida ning võita parimal juhul koguni 2000-eurose Unibet Openi paketi. Samuti oodatakse Unibeti mängijaid freerollidele ning lööma kaasa lahedates veebruarikuistes missioonides. 


Queen of Flips
Veebruaris saavad kõik Unibeti rahamängijad teenida olenevalt panusest kolme eri taseme märke: pronks-, hõbe- ja kuld. Ühe taseme kohta saab teenida kuni viis märki (seega päevas kokku kuni 15 märki). 

- Ühe pronksmärgi teenimiseks tuleb väikepanustega sularahamängus jõuda 25 flopini või mängida läbi viis väikepanustega SNG-d. Väikepanustega rahamängud on NLH4 ja NLH10; PLO4 ja PLO10; Banzai NLH1 ja NLH5; Banzai PLO1 ja NLO5, väikepanustega SNG-d kas 1 €, 2 € või 4 € osavõtutasuga).
- Ühe hõbemärgi teenimiseks tuleb keskmise suurusega panustega rahamängus jõuda 25 flopini või mängida läbi viis keskmise suurusega panustega SNG-d. Keskmise panusega rahamängud on NLH25, NLH50 ja NLH100, PLO25, PLO50 ja PLO100, Banzai NLH20 ja Banzai PLO20, keskmiste panusetga SNG-d sisseostuga 10 € või 25). 
- Ühe kuldmärgi teenimiseks tuleb suurpanustega sularahamängus jõuda 25 flopini või mängida läbi viis suurpanustega SNG-d. Suurpanustega rahamängud on NLH200, NLH400 ja NLH800 ning Omaha PLO200, PLO400 ja PLO800, suure panusega SNG'd aga kas 50 € või 200 € osavõtutasuga). 

Kuidas märke kasutada?
Kui oled teeninud vähemalt ühe märgi, saad seda kasutada minimängus Poker Flips. See on Hold'emi mäng, kus Sina ja Queen of Flips (maja) saate mõlemad kaks kinnist kaarti ning flop, turn ja river jagatakse välja automaatselt. 

Iga käe järel võid auhinna vastu võtta või sellega riskida ja mängida järgmises flipiga suuremale auhinnale. Kui tunned, et Sind saadab sel päeval õnn, saad suurima auhinna võitmiseks kuldmärgi abil mängida kuni kaheksa flippi! 

Auhinnad Queen of Flips.jpg
Igapäevased freerollid
Kui oled pokkeris veel algaja, siis tasub proovida kätt tasuta pokkeriturniiridel (freerollidel), mida pakub oma mängijatele laialt ka Unibet. Freerollidel osalemine on hea just seetõttu, et Sa ei pea millegagi riskima ning kaotada pole midagi, küll aga võita!

Kõik igapäevased freerollid leiad Unibeti lobbyst ning neid toimub pidevalt!

Freerollid.jpg

Missioonid Unibet oktoober 2017.jpg

Missioonid raha- ning turniirimängijatele
Nagu eelnevatelgi kuudel kombeks, on ka veebruaris võimalik täita 5 kolmest ülesandest koosnevat missiooni (astet). Valdavalt on need mõeldud Unibeti tarkvara ja lisavõimalustega tutvumiseks ning eeldavad osalemist mõnes rahamängus või madala sisseostuga turniiril. Kõik mängijad osalevad missioonidel automaatselt ning täiendavalt kuskil registreeruma ei pea.

Kampaania auhindadeks on boonuspunktid, rahamängu- ning turniiripiletid. Iga mängija võib saada ühe missiooni auhinna vaid ühel korral ning auhinnad on järgmised:
1. aste - 100 boonuspunkti
2. aste - 2 € SNG pilet + 10 rahakeerutust (2 € SNG pilet) - 4. märtsil kell 20:30
3. aste - 1 000 € missiooni eripilet
4. aste - €10 NL10 pilet
5. aste - 3 000 € missiooni eripilet auhinnafondiga missiooni eripilet 

button (1).png
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker